• GoHome Professional
do 616 eura/m2 280 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 616 eura/m2 280 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 616 eura/m2 280 m2 uknjižen pala cena

  • Za upit "do 616 eura/m2 280 m2 uknjižen pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 336 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 585 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 646 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 37000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
19.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 280,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 165.000 €
23.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Inđija, Novi Slankamen, Cara Dušana, 200m2+80m2+30a 200m2+80m2+30a, 6.0+, PR/1, gas, terasa, parking. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Dvospratna kuća ukupne....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 135.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 290,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 616 eura/m2 280 m2 uknjižen pala cena'
110.000 €
110.000 €
 
-17%

Promena cene sa 145.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 265,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 150.000 €
10.05.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća, smeštena u mirnom i zelenom delu Barajeva, sa prelepim pogledom ka jezeru i okolnoj prirodi. Nekretnina je idealna za kupce koji traže mir, komfor, veliku parcelu i mogućnost uređenja doma po sopstvenoj meri. Objekat je uknjižen 1/1 i potpuno bez tereta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>