• GoHome Professional
do 614 eura/m2 460 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 614 eura/m2 460 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 614 eura/m2 460 m2 što veći

  • Za upit "do 614 eura/m2 460 m2 što veći" pronađeno 404 nekretnina - prosečna cena 268 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 583 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 644 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. .

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 505,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom na Dunav. Struja i voda u blizini placa. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 614 eura/m2 460 m2 što veći'
65.000 €
65.000 €
270.000 €
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 330.000 €, 505,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA!Odlicna investicija! Na prodaju dve kuce na placu,legalizovane i uknjizene!Izuzetno kvalitetna gradnja Kuce se nalaze preko puta hotela Termal,pored kompleksa Suncev breg! Vredi pogledati! Za detaljnije informacije i jos fotografija javiti se na 0628524283 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 300.000 €, 504,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – osmosobna kuća površine 504m2 sa tri etaže + podrumom na placu površine 6 ara (dvorište svega 50m2) sa garažom u sklopu kuće. Tri kupatila i dva toaleta, unutrašnji bazen, podovi parket i mermer. Trofazna struja, plin, kanalizacija, klime, uknjižena 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 192.610 €, 504,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira sa bazenom u srcu prirode. Raj za dušu i odlična prilika za zaradu. Ušuškana vikendica među prelepim zelenilom, daleko od gradske buke, a opet dovoljno blizu svega što ti treba. Ova prelepa vikendica je prava dragocenost na tržištu. Smeštena je na idealnoj....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 275.000 €, 504,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na opštini Čukarica u naselju Ostružnica na samo 15 min od Banovog brda. Mikro lokacija odlična. U neposrednoj blizini kuće su dva vrtića, osnovna škola, prodavnice, prevoz i ostale uslužne delatnosti potrebne savremenom životu. Kuća je novije gradnje, kvalitetno građena.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046487, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Plac, APATIN, 15.000 €, 502,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu, u blizini Nove ulice prodaje se gradjevinsko zemljište, odnosno plac za izgradnju kuće 5a. Na placu nema ni vode ni struje. Širina placa oko 15m.Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izvanredan plac od 5 ari na Ledinama, četiri autobuske stanice od Lidla na Novom Beogradu. Dozvoljena gradnja, blizina autobuskih linija 71, 601, 603, 604, 605, 610, marketi, apoteke, pekare. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60. 000 EUR Rg. br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine jeste....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 299.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici Donjeg grada , blizu gradskih sadržaja, u ponudi je plac za investitore, nepunih 5 ari, sa frontom do ulice od 25 m. Blizina trafo stanice, informacija o lokaciji. Moguć brz početak gradnje. Tri suvlasnika na placu bi oko 160kv u tri stana, budućih kvadrata, a četvrti....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, V M Lug, nedaleko od autoputa, plac 5 ari .. / ul. Lipovačka, kod Nikole Grulovića, kod OŠ Vladislav Petković Dis, oko 1 km udaljen od uključenja na autoput kod "Laste", zemljište uz asfalt, ulična rasveta, voda, struja, kanalizacija, blizina prevoza i prodavnica, uknjiženo....

 
 
 
  Poslovni prostor, ARANĐELOVAC, 170.000 €, 500,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu ulazi i hladnjča za skladištenje jela i pića, kao i kompletan inventar. Na parceli od 12 ari nalazi se i stambeni objekat, koji je na nivou trosobnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PUDARCI, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaju se dva magacina od oko 500 m2 u Pudarcima, opstina Grocka. Objekti su pogodni za zivinarstvo ali moze biti za magacinski prostor, objekti za gajenje pecuraka ili nesto drugo. Odmah su useljivi. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2. Objekat zahteva kompletno unutrašnje i spoljašnje ulaganje. Početna cena 60.000 EUR Rg.br 848 *Politika poslovanja Heroldo nekretnine....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastična parcela u urbanom delu Sremskih Karlovaca, 505 m2 + 380m2 u građevinskoj zoni (dozvoljena gradnja - tradicionalno stanovanje), na lepom mestu, katastarska opština Sremski Karlovci. Parcela ima pogled na Dunav. Front 28m. Sva infrastruktura u ulici. Uknjiženo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 113.300 €, 500,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac – Veternik, Veternički breg Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 494 m², smešten u mirnom i naseljenom delu Veternika, na uzvišenju Veterničkog brega. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, sa izgrađenim kućama u okolini, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 7.000 € na 6.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 7.000 €
13.03.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 4,87 ari u blizini saobraćajnice T6. .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 95.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u centru grada od 427m2. Dimenzije placa 13,35 x 33 metra .

 
 
 
  Farma, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja, od prostorija u prizemlju ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo, na spratu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 5 ari na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 39.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela površine 488 m2 na Zlatiboru, u naselju Zova. Ovaj ravan plac nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju vašeg budućeg doma ili vikendice. Svi potrebni priključci (struja, voda, kanalizacija i gas) su u blizini. Lokacija placa je....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 56.850 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Plac za vašu budućnost - Klisanski bregU ponudi su tri atraktivna građevinska placa, svaki površine 500 m2, smeštena u uređenoj, izgrađenoj i asfaltiranoj ulici na traženoj lokaciji - Klisanski breg.Lokacija: Mirna, urbana zona sa sve većim brojem novoizgrađenih kuća. Idealno za porodični....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....