• GoHome Professional
do 613 eura/m2 barem 300 m2 parket dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 613 eura/m2 barem 300 m2 parket dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 613 eura/m2 barem 300 m2 parket dvorište

  • Za upit "do 613 eura/m2 barem 300 m2 parket dvorište" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 582 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 643 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 197.000 € na 185.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 197.000 €
25.02.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Beogradskoj ulici u Rušnju, ukupne grejne površine 320m², uknjižena na 170m2, sa uređenim dvorištem na placu od 6 ari. Reč je o vertikali kuće sa četiri funkcionalno organizovane etaže, pogodna kako za porodični život, tako i za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici na dobroj lokaciji prodaje se lepa spratna kuća površine 350m2. Kuća se sastoji iz suterena, visokog prizemlja i sprata. U Suterenu se nalaze garaža, kotlarnica, ostava, vešernica, komplet opremljena kuhinja iz koje se izlazi u dvorište. Visoko prizemlje se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 613 eura/m2 barem 300 m2 parket dvorište'
62.000 €
62.000 €
190.000 €
  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Kuća, VINČA, 170.000 €, 330,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vinča, Centar, kuća sa lokalom, garažom i baštom, na 7 ari .. / Vinča, Centar, ulica Profesora Vasića, nedaleko od Crkve, izlaz na 2 asfaltne ulice, 3 nivoa + podrumi, lokal u prizemlju, gradska voda, kanalizacija, trofazna struja, 3 kupatila, hrast parket, 3 klime, visoki plafoni,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 179.000 €, 390,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća funkcionalnog rasporeda sa tri etaže, dvorištem i garažom na parceli od 367m2, Gradnulica. Prizemlje: predsoblje, 2 sobe, otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: 3 sobe i kupatilo. 4 velike....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prostrana, moderna kuća na tri etaže sa dvorištem i garažom. Prizemlje: predvorje, hodnik, 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: dve sobe, dnevni boravak i kupatilo. Pet soba ima izlaz na terasu. Oba dnevna....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 289.000 € na 278.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 278.000 €, 419,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 289.000 €
01.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjžena kuća površine 419m2 u naselju Krnjača nedaleko od Pančevačkog mosta u jako mirnom delu naselja a nedaleko od glavne saobraćajnice. Kuća se nalazi na 6 ari placa i sastoji se na donjem nivou od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka i kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 140.000 €, 432,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bezdanskom putu,nedaleko od silosa,spratna,porodičan kuća,144m2 u tri etaže,dve kompletno opremljene i sredjene za život i treća suterenska preuredjena u letnju kuhinju,uredjenu,ostavu,garažu.Kuću karakteriše odličan i lepo osmišljen raspored,gde centralni deo zauzima veliki....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju velika starogradska kuća kuća u Apatinu u centru grada, površina kuće je 435 m2, a plac je 1204 m2. Održavana kuća obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, 3 kupatila, 5 soba, kao i veliku terasu. Grejanje centralno na čvrsto gorivo. U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 230.000 €, 445,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stambeni i poslovni prostor u Mlakama. - Ukupna površina stambeno-poslovnog prostora je 445 m2,površina parele 782 m2. Stan i lokal u sklopu kuće iznose 249m2 (stan 124m2 + lokal 125m2) i prozvodna hala 196m2. Godina izgradnje 2010. godine. - U dvorištu se nalazi velika....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
20.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Hotel, SUBOTICA, 200.000 €, 471,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Caffe Bar Uz Sobe SA PARKINGOM NA IZUZETNOJ LOKACIJI Materijal: Čvrst Dvorište: ~250m² Parking: DA Spratnost: P+Pk Lift: NE Grejanje: CG Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice Tereti: NE Legalizovano: DA Plaćanje: Gotovina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 300.000 €, 504,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – osmosobna kuća površine 504m2 sa tri etaže + podrumom na placu površine 6 ara (dvorište svega 50m2) sa garažom u sklopu kuće. Tri kupatila i dva toaleta, unutrašnji bazen, podovi parket i mermer. Trofazna struja, plin, kanalizacija, klime, uknjižena 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 300.000 €, 561,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća, površine 561 m2 na 9,8 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Bubnja i sastoji se od visokog prizemlja koji sadrži prostrani ulazni hodnik,dnevnu sobu sa velikom balkonom i kaminom, trpezariju, kuhinju, spavaću sobu sa kupatilom, manju spavaću sobu i još jedno....

 
 
 
  Kuća, KULA, 195.700 €, 571,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona, poseduje sa ulice tri sobe, svaka sa oko 30m2 , dve sobe koje gledaju na dvorište, prostorija koja je namenjena za kuhinju, kupatilo, svaka....