• GoHome Professional
do 60000 eura uknjižen porasla cena što skuplji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60000 eura uknjižen porasla cena što skuplji Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60000 eura uknjižen porasla cena što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 60000 eura uknjižen porasla cena što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 57.700 € na 61.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 39.920 €
23.09.2022 - 41.200 €
16.10.2022 - 43.300 €
29.10.2023 - 51.100 €
12.07.2024 - 54.600 €
03.08.2025 - 57.700 €
27.02.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU STAN KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN 31M2 DUPLEX- ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE ,U DVORIŠTU ZGRADE,IDEALAN ZA IZDAVANJE..BLIZINA PIJACE,PRODAVNICE,....STANICE... ,DOLE:KUHINJA +DN.BORAVAK,KUPATILO,NA SPRATU SOBA.GREJANJE JE CENTRALNO.. STAN UKNJIŽEN 1/1 KAO STAN.. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122196, SUT/IV, uknjižen, stambena zgrada. Odlicna suterenska garsonjera, dvorisno orjentisana, novija zgrada (2019) Podno grejanje, mali troskovi. Opremljena novim namestajem. Stan se vodi kao magacinski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2024 - 65.000 €
12.04.2024 - 60.000 €
11.02.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - trosobna kuća površine 100m2 + letnja kuhinja + ostave + pomoćne prostorije od 200m2 + garaža za kombajne od 100m2 + letnjikovac-terasa od 30m2 na placu od 15 ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, PVC stolarija, CG na plin, trofazna struja, laminat, kupatilo, WC, septička....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 62.000 € na 64.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 64.000 €, 29,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 62.000 €
06.05.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajića! Stan je uknjižene površine 21m2 + 8m2 terase sa ostavom. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Grejanje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 59.000 € na 60.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 39,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 66.000 €
31.03.2026 - 60.000 €
07.04.2026 - 59.000 €
16.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m i od prodavnice, oko, 150m. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen. Predat zahtev....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 45.000 € na 60.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 45.000 €
01.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodju dvorišni stan površine 47 m2 u Maloj Americi. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne velike prostrane sobe i kupatila. Grejanje je na plinske peći, stolarija PVC, po podovima broski pod i keramika. Krov menjan pre 3 godine. Dvorište ograđeno i lepo uređeno.....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI MILANOVAC, 55.000 €, 135,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 50.000 €
04.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine. Stambeni objekat 132m2, legalizovan, uknjižen. Plac sa ukupnom površinom 95 a, kao okućnica, organsko zemljiste, nekad bio vocnjak pod šljivama.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60000 eura uknjižen porasla cena što skuplji (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>