• GoHome Professional
do 588 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 2010 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 2010 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 2010 m2

  • Za upit "do 588 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 2010 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 61 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1910 m2 (malo manji)
    • 2110 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, 103.500 €, 1900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 1900m Fruška gora Popovica - Artiljevo, u šumi Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1900m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Oglasavamo prodaju, . . . Gradjevinski....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 1824,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena zemljišta i dobijanje dozvola za izgradnju. Plac se nalazi u blizini prvog kružnog toka na saobraćajnici Kragujevac Batočina, iz pravca Batočine,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 588 eura/m2 pogodan uknjižen što manji 2010 m2'
76.600 €
76.600 €
17.500 €
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 17.500 €, 1864,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u selu Donje Vlase, u blizini srevisa Jovanović. Njiva četvrt klase, gradsko građevinsko zemljište, površine 1864m2. Plac je uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Plac je pravilnog, pravougaonog oblika i na ravnom terenu, sa mogućnošću priključka na vodovod,....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 269.900 €, 2000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, deljiv plac, dobra povezanost sa svim delovima grada. Pogodan za gradnju objekata poslovne namene - za magacine, manje hale. Imamo informaciju o lokaciji. Za sve dodatne informacije molimo da nas kontaktirate. Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 800.000 €, 2090,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan proizvodni prostor, blizu industrijske zone pogodan za sve delatnosti, zidan objekat, uknjižen. Sastoji se od kancelarijskog prostora, proizvodne hale, restorana za radnike i dva stambena prostora za goste koji mogu da funkcionišu i kao kancelarije po potrebi. Mogućnost i....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460.000 € na 450.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Klisa, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 460.000 €
08.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. građevinski plac površine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada.Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km.Plac je kompletno ograđen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.Pogodan....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada. Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km. Plac je kompletno ogradjen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>