• GoHome Professional
do 588 eura/m2 parking podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 parking podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 parking podno grejanje

  • Za upit "do 588 eura/m2 parking podno grejanje" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo potpuno renoviran lokal u zoni šetališta Batajnice. Prostire se na 56m2, sa izlogom i sa mogućnošću korišćenja bašte. Idealno za otvaranje kafića, restorana, kancelarijskog prostora, butika, prodavnice obuće. Grejanje u lokalu je na inverter klima uređaju.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 206,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u prizemlju ima veliki lokal sa ostavom,3 wc..Prvi sprat dnevna sa kuhinjom i velikom terasom dve spavace sobe kupatilo i ostava.Drugi sprat pet apartmana svaki ima svoje kupatilo+cajna kuhinja.Voda struja podno grejanje,kuca 1/1 uknjizena.Na glavnom putu Subotica-Novi sad.Za....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 164.800 €, 312,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu porodičnu kuću novije gradnje koja je gradjena veoma kvalitetno i pažljivo isprojektovana. Ova kuća se nalazi u Bukovcu u blizini centra, odlično pozicionirana sa otvorenim pogledom na ostatak mesta i prelepi proplanak Fruške gore. Kuća izlazi na 2 asfaltirane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 588 eura/m2 parking podno grejanje'
280.000 €
280.000 €
140.000 €
  Kuća, BAJMOK, 125.000 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika porodična kuća na lepoj lokaciji u Malom Bajmoku, blizu vrtića i osnovne škole. Kuća u suterenu ima: garažu, kotlarnicu, mesto za ogrev i kupatilo. Na visokom prizemlju ima: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i špajzom, spavaća soba, predsoblje kupatilo i toalet. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115636, I/I, klima, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Stan za rentu u Zemunu 47m2. Može i kao poslovni prostor. Totalno prazan. 1 soba, dnevni boravak (sa kuhinjom) i kupatilo. Podno grejanje. Hlađenje(fenkojleri). Depozit u ceni jedne kirije....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 775,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Naime u pitanju je kuća koja u osnovi ima 440m2 , kvadratura je sa bazenom do kojeg se može doći sa spoljne i sa unutrašnje strane kuće. Na prizemlju su dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom ( u kojoj....

 
 
 
  Kuća, DIVCI, 247.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Jedna od najlepših kuća na posedu od 30ari. Miran kraj,Pogled panoramski Luksuzno imanje sa prelepom vilom i pratećim objektima, sve uknjiženo na lepom mestu, sa perfektnim pogledom. U etno stilu, izgrađena od vrhunskih materijala, vođeno računa o najsitnijim detaljima. Objekat se....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 129.000 €, 316,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA na prodaju kuća, sa prelepim pogledom, na samom vrhu Kosmaja Savršena za beg iz gradske vreve i uživanje u tišini i okolnoj prirodi. Kuća ima 316m2 gradjevinske površine (260m2 korisne) i 14 ari placa Sastoji se iz 3 etaže Prva etaža: veliki dnevni boravak sa prozorima....