• GoHome Professional
do 588 eura/m2 barem 400 m2 što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 588 eura/m2 barem 400 m2 što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 barem 400 m2 što veći

  • Za upit "do 588 eura/m2 barem 400 m2 što veći" pronađeno 13 381 nekretnina - prosečna cena 86 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2400 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, STARA PAZOVA, 1.160.000 €, 20000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Novoj Pazovi u blizini Jokey-a i Iron Mountain-a. Zemljište je ukupne površine 20.000 m2 i plaćena je prenamena iz poljoprivrednog u industrijsko zemljište. Postoji mogućnost izgradnje industrijskih i skladišnih objekata. Možete....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ARANĐELOVAC, 35.000 €, 20000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 40.000 €
20.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstveno imanje površine 2 hektara u jednom komadu, od čega gradjevinakog zemljišta 0,6h na kome je upisana kuća površine 42kvm koja je srušena i na njenom mestu izgradjen temelj što je prava retkost u Šumadiji! Imanje poseduje tank za vodu od 10t. Imanje se nalazi u....

 
 
 
  Plac, RUMA, 54.100 €, 20000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 20.000m2 - Ruma,potes Sodol. Cena po jutru 15.450e i u cenu je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3% Agencijska provizija uključena u cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066 82 92....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 780.000 €, 20000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Tabla Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 57.000 €, 19961,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

"Na prodaju zemljište u selu Jelašnica kod Vladičinog Hana, KO Surdulica, zemljište je blizu puta, a pored same parcele prolazi reka, kao i kanal za navodnjavanje do same parcele, takođe u blizini parcela se nalaze dalekovodi, tako da je zemljište povoljno za izgradnju elektrane ili....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 396.000 €, 19840,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemljiste od 198 ari u gradjevinskom podrucju, sa izlazom na asvaltni put. Front 120m. Idealno za izgradnju magacina, proizvodnog pogona,plantazu voca, povrca, kao investicija. U blizini struja, voda, gas, telefonska linija Za svaku preporuku Mapa je informativnog karaktera, ne pokazuje....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 60.000 €, 19800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2024.,

www.indomio.rs

Plantaža lešnika u K.O.Aradac, površine 1.98 ha, sa oko 670 stabala žbunastog lešnika starog 12 godina. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 80.000 €, 19760,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljiste u Badnjevcu od 1.97 ha. Nalazi se na 200 m od asfaltnog puta i na manje od 1 km od kružnog toka u Žirovnici. Vlasnik 1/1. Plac je uknjižen. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 50.000 €, 19700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac od nepuna 2 hektara Na putu Arandjelovac - Lazarevac u mestu Dorosavi u kraju koji se zove Progoreoci na 1 km od centra sela prodaje se parcela od 197 ari koja se sastoji od voćnjaka, njive i šume. Do parcele tj. 50 m pre parcele je sve asfalt i nesmetan prilaz. Pored parcele....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 420.000 €, 19700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Povoljno zemljište u građevinskom područj. Po Informaciji o lokaciji parcela se nalazi u zoni porodične gradnje. Put, struja i voda su u blizini, ali plac je lociran na delu gde nije naseljeno. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 300.000 €, 19694,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac na obali Palićkog jezera sa prilazom sa auto puta Budimpešta-Beograd na nekoliko minuta od centra Palića i budućeg akva parka nudi veliki turistički potencijal. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 700.000 €, 19680,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju 196, 80 ari zemljišta koje se vodi kao gradsko građevinsko zemljište na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, pogodno za gradnju velikih objekta. 19.680 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 100.000 €, 19669,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Asfalt,voda,gas,struja ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 175.000 €, 19500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac površine 1 ha 95 ar 71 m u podnožju Kosmaja, selo Koraćica. Plac se nalazi u građevinskoj zoni, pored puta, u predelu izuzetnih odlika u mirnom delu van naselja. Na placu se nalaze 1 stambeni i 1 pomoćni objekat, sa priključkom za struju, i bunar.....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 175.000 €, 19500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac povrsine 1 ha 95 ar 71 m u podnozju Kosmaja, selo Koracica. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, pored puta, u predelu izuzetnih odlika u mirnom delu van naselja. Na placu se nalaze 1 stambeni i 1 pomocni objekat, sa prikljuckom za struju, i....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 140.000 €, 19484,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela površine 19484m2 uz prugu posuta tucanikom. .

 
 
 
  Plac, KULA, 39.850 €, 19300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sivac, potes Seget, u blizini sela prodaje se poljoprivredno zemljište 2.klase površine 19348m2. .

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 62.000 €, 19241,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela velikog potencijala, retko u ponudi! Nalazi se u naseljenom delu grada , potes Panjeva , zauzima površinu od 1 ha 92 ara 41m2, što joj daje velike mogućnosti za izgradnju više objekata ili parcelaciju . Parcela se nalazi u građevinskom području . Odlična ponuda! .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 792.688 €, 19240,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Inđiji Uknjiženu Građevinsku Parcelu 19240 m2 na TOP LOKACIJI.Plac se nalazi u Industrijskoj Zoni u blizini Auto Puta sa frontom Placa od 26 x 740 metaraInfrastruktura je pored Placamože da se kupi i susedna parcela od 7300m2 sa frontom od 9 metaraCENA DOGOVOR....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 200.000 €, 19110,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinska parcela površine 19.110m2 smeštena na izlazu iz Subotice na pravcu autoputa E-75 autoputu. Nalazi se na glavnom put i zbog lokacije pogodan je za privredno - komercijalne delatnosti. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 95.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Ripnju, odlična investicija. Plac se sastoji od više parcela i prodaje se kao jedna celina. Nalazi se na padini Avale, u delu naselja po imenu Čaršija. Agenc. provizija 2% Agent: Jovana Popovic br. licence 5225 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 Telefon:....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 191.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123009. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, IVANČA, 95.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcele pored autoputa u kategoriji poljoprivrednog zemljišta, na oko 1km od naplatne rampe Mali Požarevac. Parcela je pored samog autoputa na blagom uzvišenju sa Begaljičke strane. Frontom prema autoputu dužine 190 m. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište sa mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Dve parcele ukupne širine 50m i dužine 380m. Nalaze se u blizini auto puta Beograd - Novi Sad, kod isključenja Stari Banovci. U komercionalnoj poslovnoj zoni A. U okolini je počela gradnja poslovnih prostora.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 191.000 €, 19100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123009. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ugrinovci | Prodaja....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 19.008 €, 19008,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ŠUMADIJA NA DLANU Želite li osećaj prave Šumadije. Okruženje priroda, visoravan, predivan pogled, čeka (na susednom placu) i zov prirode. 610 mnv. Centar sela 1 km, 7 km Rudnik. Komšija na 50 m. Raj za lovce, ljubitelje mira i prirode. Dva placa od 5.766m2 i 13.242 m2 = 19.008m2 190,08....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Plac, KIKINDA, 240.000 €, 19000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

- Ekskluzivna prodaja - Kikinda, put za Novo Miloševo uz kanal DTD - 1,9 ha veličina parcele, kompletna parcela je ogradjena sa 2 kolska prilazi - vikend kuća sa garažom i podrumom, zidana od kamena i čvrstog materijala - 800 sadnica lešnika, u punom rodu, 8 godina starosti - prinos....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 950.000 €, 19000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradjevinsko zemljiste od 19000m2 u industrijskoj zoni. Lokacija se nalazi na samo 10 minuta vožnje autoputem E75 od aerodroma Nokola Tesla u Beogradu, u najvećoj i najperspektivnijoj indusrijskoj zoni u blizini Beograda. Ovaj objekat svojom lokaciojom, arhitekturom kao....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 60.000 €, 19000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Aradac - plantaža lešnika u okolini Aradca ukupne površine 190 ari. Zemljište se sastoji od 4 zasebne parcele u prirodi njive 4 i 5 klase i 5 i 6 klase. U blizini starog aradačkog puta, delimično ograđeno, na polovini zeljišta je zasad od 600 sadnica lešnika star 12 godina u punom....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 20.000 €, 19000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na Prodaju plac od 19 ari u Knjaževcu .3 km od centra a 200 m od bazena .Gradsko građevinsko zemljište-dozvoljena gradnja.Nalazi se na samo 30 metara od asvaltiranog puta.UKNJIŽEN U katastru 1/1 kao privatna svojina..Više informacija na broj 064 1750056 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 20.000 €, 18800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište na Kelebiji površine 18800m2 uz prugu sa dva bušena bunara. .

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 94.000 €, 18800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zemljište u naselju Borča, ukupne površine 188 ari. Po informacijama o lokaciji nalazi se u površinama javne namene,planiranim za sportske objekte i komplekse -takmičarsko-sportski kompleks. Uknjiženo. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 150.000 €, 18708,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinska parcela pored nekadašnje fabrike "Zorka". Površina je 18.708m2, u neposrednoj blizini je sva gradska infrastrukuta. .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 41.000 €, 18700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.feniks.rs

Super obradivo zemljišta I klase pogodno za uzgajanjeraznih vrsta žitarica kao i za voćnjak. U blizini zemljišta nalazi se sistem za navodnjavanje koji je lako dovesti na već obradivo zemljište. Na jednom delu zemljišta dozvoljena je gradnja porodične kuće i to na osnovu stare porodične....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.218.000 €, 18700,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Krnjača - Igora Vasiljeva plac 187a. Na prodaju plac u Krnjači, udaljen od Pančevačkog puta 1km, blizina Dunava. Širina fronta 60m, a dužina preko 300m. Poželjna prodaja parcele u celosti. Uknjižen, bez tereta i zabeležbi. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 18659,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se prelepo poljoprivredno zemljište u blizini sela Mirovo (300m) u podnožju planine Rtanj, opština Boljevac, sa ukupnom površinom od 1ha 86a 59m2, sa mogućnošću gradnje jer izlazi na nekategorisani put. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 180.000 €, 18600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na dve parcele površine 186 ari na odličnoj lokaciji u Barajevu. Duž placa se proteže asfaltirani put koji sa jedne strane ide prema Baćevcu i Ibarskoj magistrali a sa druge vodi do centra Barajeva od koga je udaljen 3 minuta kolima. Dužina placa uz asfaltirani put....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 195.300 €, 18600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac - idealan za investiciju, domaćinstvo ili razvoj agroturizma! Prodaje se izuzetno atraktivan plac površine 186 ari, opština Sopot, sa postojećim stambenim objektima stare gradnje. Plac je smešten na mirnoj i sunčanoj lokaciji, okružen prirodom, pogodan za porodično....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 50.000 € na 46.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 46.000 €, 18600,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
26.01.2026 - 50.000 €
17.05.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 18607m2 .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Grošnica, 21.000 €, 18600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Kragujevcu, naselje Grošnica,, površine 1 ha i 86 ari, po ceni od 21.000 eura. Zemljište čine više parcela, koje se nadovezuju jedna na drugu, a predmet ponude je ¼ ukupne površine svih parcela. Zemljište čine njive, šume, livade/pašnjaci....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 425)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>