• GoHome Professional
do 588 eura/m2 barem 320 m2 klima 2.sprat Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 barem 320 m2 klima 2.sprat Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 barem 320 m2 klima 2.sprat Najnovije

  • Za upit "do 588 eura/m2 barem 320 m2 klima 2.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana i uređena do najsitnijih detalja smeštena je na placu površine 9,87 ara. Prostrano dvorište sa ulaznim delom od behaton ploča i sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 197.000 €, 322,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, ukupne površine 322m², na placu od 3,8 ara. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini stadiona FK Car Konstantin, okružena brojnim sadržajima poput prodavnica, mesara, marketa i obdaništa. Sa četiri nivoa, uključujući prizemlje, dva sprata i potkrovlje, ova kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 200.000 €, 323,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje, kupatila, stepenica koje vode do sprata i garaže. Sprat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 588 eura/m2 barem 320 m2 klima 2.sprat (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>