• GoHome Professional
do 588 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 588 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 barem 300 m2

  • Za upit "do 588 eura/m2 barem 300 m2" pronađeno 14 586 nekretnina - prosečna cena 111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3900 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, APATIN, 100.000 €, 299,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli od 1334m2,idealna za gradnju višeporodičnog stambenog objekta-ZGRADE, do četiri sprata.Frontalno oko 22m2.Cena je proizvoljna,bila bi pretočena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 306,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2021.,

www.heroldo.com

*kompletno renovirana kupatila *useljiva 306 m 2 4 2 1 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 306,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*kompletno renovirana kupatila *useljiva .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 306,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*kompletno renovirana kupatila *useljiva Kuća, Jagodina | Prodaja · 306m² · 140.000€.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju starogradska kuća u Stanišiću ima 306 m2 I nalazi se na placu od 2170 m2. Poseduje 5 prostorija, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo I špajz iz kojeg se ide u letnju kuhinju, poseduje tavanski i podrumski prostor. Drveni pod, laminat I pločice, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 149.000 €, 306,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća na prodaju u Smederevskoj Palanci. Korisne površine 306m,  3 etaže po 102m. Prelepa fasadna cigla, luksuzan enterijer, mermer, garaža i letnjikovac. Kuća je maksimalno kvalitetno građena 1990 tih godina i domaćinski održavana sve do sada. Kuću čine 3 nivoa : Suteren....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Stanišiću, nedaleko od centra. -Površina kuće je 306 m2,a ukupna površina placa je 2170 m2. -Kuća obuhvata dva hodnika, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilo , dve ostave i četiri velike sobe. Kuća poseduje i tavanski i podrumski prostor. -Grejanje....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 140.000 €, 306,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je lepo održavana i funkcionalna porodična kuća, smeštena u mirnoj i tihoj ulici u širem centru Ćuprije – idealna za porodični život, ali i kao investicija. Kuća je spratnosti P+1, sa odličnim rasporedom prostorija koji omogućava maksimalnu iskoristivost prostora i udoban....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 300,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUCA U OPORNICI .

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 170.000 €, 300,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Doža Đerđa Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 307,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa velikim radionicama na atraktivnoj lokaciji u Srpskom šoru. Kuća se sastoji od hodnika, kupatila, radne sobe, dnevnog boravka, spavaće sobe i kuhinje u prizemlju. U suterenu je kuhinja i velika prostorija za druženje. U dvorištu je nekoliko prostorija koje su korištene....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 6.000 €, 308,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac uz glavni, asfaltni put! Stari put za Glavicu, preko puta firme Nips. *Odlična lokacija! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 km od Jagodine, u mirnom i zelenilom okruženom delu, na prodaju je prostrana i funkcionalna kuća sa ozakonjenim objektom i uređenim placem površine 10 ari. Kuća je građena sa pažnjom i planirana u polunivoima, što joj daje posebnu dinamiku i odličan raspored prostora. U....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 20.000 €, 308,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Srpskom Miletiću koja se nalazi na glavnom putu. Ima 308 m2 i veliki plac od 20,5 ar. U kući se nalazi 8 prostorija, hodnik, dva podruma i bunar od 23m. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća je ukupne površine 308 m² i nalazi se na placu od 10.11 ari, što pruža dovoljno prostora za udoban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 175.000 €, 309,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća je strukture Pr+P1+Pk, ukupne površine 309m2, na placu površine 240m2. Na visokom prizemlju i I spratu su dva trosobna stana od po 80 m2....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 309,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u mirnom delu Nove Pazove. Prostrana je, površine 309 m2, i idealna je prilika za porodičan život. Kuća poseduje prizemlje i sprat, kao i mogućnost da se iskoristi prostor visokog potkrovlja. U delu kuće na prizemlju koji gleda na ulicu nalazi se poslovni prostor. Površina....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 180.000 €, 309,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u mirnom naselju, na svega par kilometara od centra grada. Kuća je površine 309m2 i nalazi se na placu od 10ari. Sastoji se od tri nivoa P+I+Pk. Kuća je u dobrom stanju i ne zahteva velika ulaganja. Podovi su obloženi parketom, stolarija je drvena,....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 73.000 €, 309,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Turističkom mestu Golubac. Cena 73.000 00 € Moguca zamena za Stan u Golubcu od 40m2 - 50m2 uz doplatu. Kuca se nalazi Prema glavnom putu za Manastir Tumane. 1/1 Kuća , bez zabeležbi u Katastru ima oko 240 m2 + Podrum+Dupla Garaza sve skupa 309 m2 na 4.5 Ara Placa.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 310,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – šestosobna kuća površine 310m2 na placu od 4,09 ara. CG na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, na većem delu kuće demit fasada, nov krov, laminat, kolski ulaz, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, velika pokrivena terasa, garaža u sklopu kuće, uknjižena 1/1, moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 45.000 €, 310,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Begejcima (Torak), opština Žitište. Kuća površine 310 m2 na placu od 15.87 ari. Kuća se sastoji od četiri sobe, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti - dve kotarke, šupa, garaža Imanje je prilagođeno domaćinstvu. Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 310,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2025.,

www.heroldo.com

Velika, prostrana kuća u blizini Akva Parka u Jagodini. Pogodna za život dve ili tri porodice. Sastoji se od dva posebna, trosobna stana i pomocnog objekta cvrste građe u istom dvoristu povrsine od 55m2. Svaka celina ima posebne ulaze. Privatna svoina 1/2. Lokacija odlicna , blizina....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 94.760 €, 310,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna dvojna kuća, čvrsta gradnja, odvojena po vertikali. Veličina placa je 1489m2 sa dve parcele. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!! .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 160.000 €, 311,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća neto površine 310,7 m², sa ukupnom bruto površinom oko 420 m², smeštena na mirnoj i izolovanoj lokaciji, a na samo 5 minuta vožnje od centra grada. Kuća je građena 2010. godine, od cele cigle, sa urađenom termoizolacijom i fasadom. Iznad....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 130.000 €, 311,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U atraktivnom naselju, Lipovica smeštena je ova vrlo interesantna nekretnina, na 8 ari placa. Prostrana i porodična kuća, sastoji se od dve zasebne celine, odvojenim ulazima i pogodna je za višečlanu porodicu. U prizemlju je: kotlarnica ( eg na pelet i kotao na struju), dve garaže,....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 145.000 €, 312,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2021. - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2021.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se dvojna, spratna kuća površine 312 m2 na placu od 445 m2. U prizemlju kuće se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i spavaća soba, dok se na spratu nalaze četiri sobe i kupatilo. Postoji tavanski prostor gde može da se napravi još jedna....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 155.000 €, 312,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Bukovcu. Bazna kvadratura je 152m2. Građevinske površine 392m2, a korisne površine 312m2. Ima 180m2 podruma koji je polu ukopan i ima sa donje strane izlaz u vidu 2 garaže. 120m2 izgrađenog prostora za život na srednjem nivou ili nultom zavisi sa koje strane se posmatra.....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 164.800 €, 312,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu porodičnu kuću novije gradnje koja je gradjena veoma kvalitetno i pažljivo isprojektovana. Ova kuća se nalazi u Bukovcu u blizini centra, odlično pozicionirana sa otvorenim pogledom na ostatak mesta i prelepi proplanak Fruške gore. Kuća izlazi na 2 asfaltirane....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču, opstina Pećinci. Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) povrsine 312m2 a pomocni objekti na placu 140m2. Nekretnina se nalazi u centru sela u blizini prodavnice,poste,skole,....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 13.400 €, 298,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinsko područje-seoska zona planirano za izgradnju objekata sa ograničenjima infrastrukture-stanovanje i pomoćni objekti, okućnica Promena namene zemljišta iz poljoprivrednog u građevinsko izvršena posle 1992 godine. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 298,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i papirološki čista. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe,hodnik,kupatilo i dve terase(sa ulične i dvorišne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 313,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se novija samostalna kuća na placu od 2111 m2, u Mz Peščara na asfaltnom putu blizu kelebijskog puta. Kuća ima 313 m2 u bruto površini. Sastoji se iz četiri stana, svaki sa kuhinjom, trpezarijom, dnevnom sobom i kod dve ima posebna spavaća soba. Moguće pretvoriti jedan sa....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 165.000 €, 314,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u osnovi 127m2, gradnja 2001. na parceli 4792 sa pomoćnim objektima - dve garaže, letnja kuhinja, ostava i sušara. Termička izolacija (8/5cm). Krovni pokrivač: daska+ter-papi+crep "mediteran". Oluci limen. Objekt uknjižen, upotrbne dozvola, bez tereta. POVOLJNO ZA DVE....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 314,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Mala Amerika, površine 314m2, nalazi se na zajedničkoj parceli površine 7,02 ara.Kuća je građena od cigle sa karo tavanicom, salonskog tipa.Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini centra.Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 163.000 €, 314,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Porodična stambena zgrada sa poslovnim prostorom, 314 m² Na prodaju je porodična stambena zgrada površine 160 m² i poslovni prostor površine 154 m², udaljena svega 2 km od centra grada. Nekretnina je na odličnoj poziciji, Idealna je za kombinaciju stanovanja i poslovanja,....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 314,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, u naselju Bresnica, na placu koji ima izlaz na dve ulice. Površina placa je 777 m2. Plac je održavan, ograđen je i na njemu je zasad voća. Kuće su površine u osnovi 117 m2 i 40 m2. Veća kuća se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je prizemlje, a od prosrorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 426)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>