• GoHome Professional
do 588 eura/m2 300 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 588 eura/m2 300 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 300 m2

  • Za upit "do 588 eura/m2 300 m2" pronađeno 425 nekretnina - prosečna cena 398 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 43000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • kablovska
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, 129.000 €, 316,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA na prodaju kuća, sa prelepim pogledom, na samom vrhu Kosmaja Savršena za beg iz gradske vreve i uživanje u tišini i okolnoj prirodi. Kuća ima 316m2 gradjevinske površine (260m2 korisne) i 14 ari placa Sastoji se iz 3 etaže Prva etaža: veliki dnevni boravak sa prozorima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 150.000 €, 316,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002015- Prodaje se velika kuća na samom početku ulice Svetozara Markovića. Kuća je stara ali je renovirana i useljiva. Površina kuće je 316 m2 sa dva pomoćna objekta od 50 i 46 m2. Parcela do ulice je površine 1319 m2 a druga parcela (bašta) je 1946 m2. Idealna....

 
 
 
  Kuća, KONATICE, 140.000 €, 284,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: BEOGRAD-BEOGRAD, Obrenovac-Konatice, , Niška, 284m2, 13ari, 140000 eur Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 284m2 blizina Dunava 50m2, top lokacija. Kuća ima četiri pomoćna objekta i uknjiženi su 71m2 . Pomoćni ojekti su Kačara, tri garaže, letnja kuhinja sa čardakom, pušnica. Kuća ima anfor. Struja trofazna, gradska voda , centralno grejanje, septička, podovi pločice i parket.....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 190.000 €, 316,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na Paliću, stambeno poslovna zgrada, grejanje električno i na čvrsta goriva, čvrsta gradnja, može i zamena, polu namešteno, nije priključena kuća ni na gradski vodovod ni na kanalizaciju, 2 garaže, 2 šupe za ogrev, mogucnost kombinovanja u dva stana Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, ČANTAVIR, 95.000 €, 316,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa mnogo prostorija, sa dosta pomoćnih objekata u samom centru Čantavira. Uz kuću se nalazi i poslovni prostor pogodan za kafanu ili kafić. Kuća je renovirana. Grejanje je centralno. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 144.200 €, 284,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća koja je komplet renovirana, izuzetno funkcionalna, u strogom centru Karlovaca Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 108.150 €, 284,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska porodična kuća, Čerević, u neposrednoj blizini Dunava . Agencijska oznaka nekretnine 3091039 , Čerević . Prodajemo salonsku kuću u centru Čerevića u neposrednoj blizini Dunava na samo 20 km od Novog Sada, Uknjižena ujednoj etaži na 28 4m2, takođe ima i uknjižene pomoćne prostorije....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 199.000 €, 316,45 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na 2,5 km od Ibarske magistrale u najatraktivnijem delu Barajeva predstavljamo Vam ovu nezavršenu kuću. Domaćinski je građena sa svim potrebnim planovima i dozvolama. Zaljubljenici u prirpodu kad završe ovu kuću mogu sebi napraviti pravi raj sa predivnim pogledom na celu Šumadiju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 170.000 €, 300,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Doža Đerđa Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 300,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 300,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUCA U OPORNICI .

 
 
 
  Kuća, KLEK, 60.000 €, 283,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u Kleku. Površine 286 m2, na placu od 459 m2. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepeništem se ide na sprat. Sprat kuće nije završen - urađeni su prezidi za tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 317,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana porodična kuća u gradu, sa čak tri odvojene stambene jedinice, savršena za veću porodicu. Ozakonjena,PVC stolarija,grejanje je kombinacija gasa i invertne klime. -Glavna kuća (prizemlje):Prizemlje se prodaje kompletno namešteno osim bele tehnike,U tom delu je....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 180.000 €, 317,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku, sređenu kuću sa dve odvojene jedinice, na 10,52 ari placa. Kuća je funkcionalna, sastoji se od suterena u kome je kuhinja sa trpezarijom , kao i ostave, potom prvi nivo na kome je dnevna soba, sa kuhinjom i trpezarijom, a na drugom nivou su 4 spavaće sobe ( iz svake....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Knjaževcu, 283m2 sa placem od 153m2. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 189.900 €, 317,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Čukarica, u naselju Sremčica, u ulici Porodice Jovanović, nalazi se ova kuća. Smeštena je u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini lipovačke šume. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelepu prizemnu kuću na odličnoj lokaciji Sremskim Karlovcima. Kuća je bez ulaganja, kompletno renovirana 2011. godine. U zadnjem dvorištu je prelepo uređena bašta za odmor. Poseduje garažu, ostavu i gostinjsku sobu izvan same kuće. U pitanju je nekretnina koju....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 79.000 €, 283,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/knjazevac-centar/525256 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 283,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika. Podrum, garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovljeali ne smemo da zaboravimo i prelep plac u mirnoj ulici. Nekretnina sa velikim potencijalnom, potkrovlje u sirovom stanju spemno da ga novi vlasnik preuredi po svom ukusu, prizemlje predviđeno kao poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 318,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kljajićevu koja ima 318 m2 sa pomoćnim prostorijama i garažom. Kuća se sastoji od podruma prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa, dok se na spratu nalaze hodnik, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 318,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

-Nalazi se na vrlo prometnoj saobraćajnici, Paraćin - Pojate Moguće pretvaranje u kancelarijski ili izložbeni prostor. Cena nije fiksna. 318 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 70.000 €, 282,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 282kvm. Od priključaka postoji gradska voda, kanalizacija, monofazna struja i gas. Na parceli postoji građevinska dozvola, projekat za izgradnju visoko prizemnog stambenog objekta. Odlična lokacija. Red. br. 25-Z1....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 155.000 €, 282,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri čvor. Deo kuće koji je uz lokale ima odvojen ulaz iz dvorišta, poseduje hodnik, kupatilo, trpezariju sa kuhinjom i ostavom, spavaću sobu, letnju....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 95.000 €, 318,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Magistralna, pr/2, ta, uknjižena-U prilici smo da Vam ponudimo fantastičnu kuću na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, više kupatila, dve garaže, pomoćnim objektom i podrumom koji je oko 159m2. Kuća i plac su uknjiženi i nalaze se na samoj Ibarskoj magistrali. Pored placa su....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 318,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u Gajdobri, povoljno! Na placu od 1055m2 se nalazi još 148m2 uknjiženih pomoćnih objekata. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 185.000 €, 312,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Deč Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 319,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća u naselju Palić .U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom i ima izlaz na terasu,kupatilo sa tuš kabinom i jedna spavaća soba.Na spratu se nalaze 4 sobe i kupatilo.Postoji i tavanski prostor gde bi mogla da se smesti....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 45.000 €, 281,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Mošorin-kuća za adaptaciju sa velikim placem od 1408 m2. Na veoma dobroj lokaciji u vema mirnom i lepom selu Mošorinu nalazi se iva nekretnina. Kuća je na veoma dobroj poziciji nedaleko od centra sela. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, niz prodavnica, apoteka, poljoprivredna....

 
 
 
  Farma, LAZAREVAC, 90.000 €, 320,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Vrbovnu (Lazarevac). Imanje se nalazi u mirnom brdovitom delu sa prelepim pogledom na 2,5km udaljenosti od Ibarske magistrale i do njega vodi asfalnta ulica. Imanje se prostire na 1,85ha zemlje, i na njemu se nalazi veliki broj pretežno ozidanih, a....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 21.000 €, 320,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju i vodu, ali je stara i za rušenje. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se I posetite naš sajt. .