• GoHome Professional
do 588 eura/m2 280 m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 588 eura/m2 280 m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 280 m2 što skuplji

  • Za upit "do 588 eura/m2 280 m2 što skuplji" pronađeno 481 nekretnina - prosečna cena 411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 44000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U Malom Radanovcu, na parceli od 589 m², prodaju se dve spratne porodične kuće ukupne površine 290 m2. Prva kuća je površine 160 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike trpezarije, kuhinje, kupatila i jedne sobe. Na spratu se nalazi još jedno kupatilo i dve velike spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 294,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Kudeljarcu, u Skadarskoj ulici, površine 294m2, kuća je spratna, ima prizemlje koje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, male radne sobe i kupatila, zatim sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na veliku terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 264,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 104m2 + kuća u dvorištu površine 160m2 (u prizemlju je dvosoban stan i garaža, a u potkrovlju nezavršen dvosoban stan) na placu od 4,2 ara. Čvrsta gradnja, Demit fasada, trofazna struja sa zasebnim brojilima za svaku kuću, plin, laminat, CG....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 150.000 €, 263,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Ostružnice, sa najlepšim pogledom sa terase u vikend nasečju u Ostružnici, prodaje se porodična kuća koja nije završena. Kuća je legalizovana, kućni broj 23G, nalazi se na 15 ari placa, odnosno na placu od 7,74 ari i dodatni plac, građevinska parcela 7, 5 ari. Raspored:....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2023.,

www.heroldo.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti ) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u centru, površine 300m2, na parceli 11ari.Izgrađena od čvrstog materija, spoljnja i unutrašnja stolarija je drvena, grejanje na gas, trofazna struja. Kuća se sastoji iz dve zasebne stambene jedinice , dvosobnog i trosobnog stana. Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. Kuća, Jagodina | Prodaja · 260m² · 150.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Trnavskoj Baluzi, površine 300m2, koja se nalazi na 38 ari placa. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. Prizemlje je trosoban stan, koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potkrovlje je trosoban....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, održavana kuća na dva nivoa. U dvorištu i pomoćni objekat izgrađen kao pmoćni stambeni sa ođakom i kupatilom (trenutno nije u funkciji stanovanja već se koristi za držanje alata i raznih stvari). Neto površina kuće 186m2 a bruto 220m2. Pomoćni objekat neto 63m2, bruto 80m2.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u izgradnji u Kragujevcu na šumaričkom jezeru. .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -3002080- Prodaje se nedovršen objekat (veoma kvalitetno ozidan i pokrovljen), u Vrbasu - potes Maršala Tita (kamionski plato iza pijace subotom). U prirodi je cca 300 m2. Pripadajuće zemljište je 1081 m2. Poseduje građevinsku dozvolu. Potencijal objekta je veliki,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Zeleno polje (P+Pk), površine 300m2, sa lokalom od 100m2, sve na placu od 8.50 ari. Kuća je izgrađena od čvrstog materijala, izuzetno kvalitetna i u funcionalnom smislu ima koncept dva četvorosobna stana sa posebnim ulazom. Po podovima su parketi, brodski pod i keramika....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u Donjoj Vrežini. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Blizu su marketi, autobusko stajalište, osnovna škola. Kuća je ukupne korisne površine 260m2, u osnovi 89m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 179m2. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PAVLIŠ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemlje: kuhinja, trpezarija ,dnevni boravak, terasa,graza, wc, podrum i soba za pusenje. Sprat tri spavace sobe, garderober, kupatilo sa wc. Druga kuca ima hodnik, wc, kupatilo, kuhinju, spavacu sobu i veliku grazu(radionicu) uz radionici, montaznu halu i dvoriste. Poseduje centralno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17504 Kuća stambeni deo 250m2 Plac 2400m2/24 ar Prostorija u dvorištu za više namena 50m2, sa sanitarnim čvorom Pečenjara autoperionica 90m2, postavljene pločice zidne i podne, podrum oko 30m2 ispod jednog dela kuće, gde je peć za centralno grejanje Kuća ima dva....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

USELJIVA 260 m 2 3 1 1 .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 150.000 €, 257,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -3002072- Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji u samom centru Vrbasa. U pitanju je ulica Ive Lole Ribara, u neposrednoj blizini glavne ulice. Kuća je starije gradnje, ali se redovno ulaže u njeno održavanje, što je čini useljivom i funkcionalnom za život. Plac....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 120.000 € na 150.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 254,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2023 - 90.000 €
21.08.2023 - 120.000 €
01.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća u četiri etaže (Po+Pr+I+Pk) površine 254m2, na placu površine 3 ara, sa kolskim ulazom, garaža u sklopu kuće i ostava za ogrev u dvorištu, šest soba, dva kupatila, CG na čvrsto gorivo i plin, trofazna struja, kanalizacija, parket, zamena za manji stan Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 254,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno- poslovna zgrada sa dva poslovna prostora I dve kuće. Prva kuća se sastoji od hodnika u kojem je ulaz u podrum, trpezarija, odvojena kuhinja, jedna soba I kupatilo, a na spratu se nalazi hodnik terasa I dve sobe. Druga kuća se sastoji od hodnika dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 149.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Boleču iz 1996. god. ima 300m2. Funkcioniše kao tri stana. Uvedeno etažno grejanje. Kuća poseduje garažu, 3 parking mesta i kotlarnicu. Lepo dvorištu od 6 ari placa. Kuća je na dva nivoa i vrlo kvalitetno je urađena. Uknjiženi su i plac i kuća. 0512 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 149.000 €, 306,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća na prodaju u Smederevskoj Palanci. Korisne površine 306m,  3 etaže po 102m. Prelepa fasadna cigla, luksuzan enterijer, mermer, garaža i letnjikovac. Kuća je maksimalno kvalitetno građena 1990 tih godina i domaćinski održavana sve do sada. Kuću čine 3 nivoa : Suteren....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K754 Na prodaju prostrana kuća sa štalom i 50 ari placa u prirodi, u srcu Šumadije u Selu Topola. Ova autentična porodična kuća površine 280 m², koja svojim izgledom podseća na dve spojene kuće – sa više ulaza i višestrukim terasama, što joj daje poseban šarm i funkcionalnost.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bagremar Dve kuće na placu 140 + 140 m2.U obe kuće je završeno i useljivo prizemlje dok spratovi nisu završeni. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 145.000 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Topola selo.Kilometar od centra. Gradski vodovod i bunar. Termoizolacija. Gas prolazi ulicom. Uknjižen na 140m2 i ima još 140m2 u potkrovlju. Veliki zidani objekat pored kuće. Plac i njiva iza kuće imaju 53ara. U cenu ulazi i parcela nedaleko odatle veličine 16ari. I 13ari šumska....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 145.000 €, 300,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća u naselju Nikola Tesla. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća se nalazi na velikom i izuzetno lepo uređenom placu od 14 ari. Kuća je uknjižene površine 300m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.660 €, 280,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu spratnu kuću na Klisi. Kuća se nalazi na placu od 397m2. Poseduje 5 spavaćih soba, 2 kupatila, 2 terase, dnevni boravak i kuhinju. Grejanje je na gas. Prvi spat je u sivoj fazi tako da budućem vlasniku daje mogućnost sredjivanja po sopstvenom ukusu. Od dodatnih....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 144.200 €, 284,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća koja je komplet renovirana, izuzetno funkcionalna, u strogom centru Karlovaca Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 285,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovu očaravajuću spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora koja može da se koristi kao automehaničarska radnja, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Upoznajte ovu očaravajuću spratnu kuću u srcu Petrovaradina, u prelepom delu Sadovi. Ova impozantna kuća se proteže na oko 285 m2, sa dodatnih 56 m2 poslovnog prostora, smeštenih na prostranom placu od 432 m2. Građena sa temeljnom čvrstinom i pažljivom izolacijom, ova kuća donosi....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 288,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna četvorosobna kuća na lepom placu. Odličan kvalitet gradnje i opreme.U prizemlju je: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. Na poluspratu su 2 spavaće sobe i kupatilo. Potkrovlje je u sirovom stanju. U podrumu je vešeraj.....

 
 
 
  Plac, IRIG, 144.200 €, 270,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji poslovni prostor 300m2 na velikom placu 1200m2. Uknjiženo. Prostor je namenjen proizvodnji prehrambenih proizvoda, ima tri hladne komore, dva ulaza i sve potrebne prostorije za proizvodnju i preradu. Čvrsta i panel gradnja. Ograđeno. Klizna kapija, poravnato dvorište.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 142.800 €, 292,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća na prelepoj lokaciji u mirnom, porodičnom naselju Kudoš. Kuća je kvalitetno građena, cigla ipo, između svakog sprata izolacija, ispod podrum i dve garaže, iznad tavan, moguća adaptacija. Ukupno 4 terase, svaka soba ima izlaz. Korisna površina kuće 292m2, građevinska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 280,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuća sa 3 etaže na Gradnulici, kvalitetno zidana, temelji i prizemlje rađeni kamenom, spoljni zid cigla ipo. U prizemlju se nalazi ulaz, hodnik, 2 sobe, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, ostava; na spratu se nalazi hodnik, velika soba sa pogledom prema ulici od koje....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Preki Lug, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, kuća na 10 ari placa.

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Rađena po projektu, funcionalna, prostrana i sastoji se iz četiri nivoa. I nivo: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, terasa i podrum. II nivo: dnevna soba, spavaća soba sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, KONATICE, 140.000 €, 284,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: BEOGRAD-BEOGRAD, Obrenovac-Konatice, , Niška, 284m2, 13ari, 140000 eur Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 288,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Baglajšu P+1, na parceli površine 8,13ari.Sastoji se od pet soba, dva kupatila, kuhinje sa trpazarijom, velike letnje kuhinje i pomoćnih prostorija površine 169m2, koje su u službi ekonomskog dela dvorišta.Uknjižena. Agencijska provizija 2% .