• GoHome Professional
do 588 eura/m2 2.sprat barem 280 m2 do 50000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 2.sprat barem 280 m2 do 50000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 2.sprat barem 280 m2 do 50000 eura

  • Za upit "do 588 eura/m2 2.sprat barem 280 m2 do 50000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 50.000 €, 470,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 470m2. U blizini placa su priključci za vodu i struju. Uknjizen. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, javite se za za....

 
 
 
  Plac, IRIG, 50.000 €, 3175,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Irig, Krčevine, 3175m2. Na prodaju poljoprivredno zemljište (niva 6. i 7. klase) površine 3.175 m², locirano u Krčevine potesu, u blizini Manastira Hopovo. Plac je prostran i konforan, ali trenutno nema završen put – prilaz je zemljanim putem, što može biti mana u ovom trenutku, ali....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 50.000 €, 1702,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi sa desne strane glavnog puta oko 50 metara put ima ulicno osvetljenje i na brdu sa pogledom na Dunav u neposrednoj blizini se nalazi i prodavnica i osnovna skola, voda je prosla idealno za A frame kucicu. Mir tisina pticice Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 50.000 €, 7030,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Vranić, Velike dubrave, 70.29 ari ------------------------------------------------------- Na prodaju parcela 70.29 ari poljoprivrednog zemljišta u građevinskoj zoni. Do parcele vodi put, gradska voda i struja. Nalazi se na udaljenosti 50m od Ibarske magistrale. Moguća je....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 50.000 €, 300,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za dve porodice. Takođe na placu se nalazi i pomoćni objekat. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka - Ruska plac, 89.29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89.29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović Ruska.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

IZUZETNO U PONUDI plac sa prelepim otvorenim pogledom na Rudnik i Divčibare. Plac se nalazi u naselju Rogača kraj Kosmaja na nadmorskoj visini od 350m u predelu izuzetnih odlika. Nalazi se na 50km od Beograda i prostire se na 10 ari. Plac je pravougaonog oblika, mogučnost izgradnje....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 588 eura/m2 barem 280 m2 do 50000 eura (5754)
  • do 588 eura/m2 2.sprat do 50000 eura (68)
  • do 588 eura/m2 2.sprat barem 280 m2 (168)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>