• GoHome Professional
do 588 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 588 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 588 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 588 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 436 nekretnina - prosečna cena 192 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 860 m2
    • do 1080 m2
    • 1080 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1080 m2
    • 1290 m2
  •  Po ceni
    • 558 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 617 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 8100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ari. sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Građena od mešovitog materijala, grejanje na čvrsto gorivo ili klimu, struja monofazna, gradska kanalizacija, po....

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se jednoiposoban stan na Zvezdari, u ulici Cvetanova ćuprija, u novogradnji iz 2025. godine. Stan je moderno i praktično organizovan. Dnevna zona koncipirana je po open-space principu sa kuhinjom, što prostoru daje osećaj prostranosti i udobnosti. Odvojena spavaća soba obezbeđuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 588 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
175.000 €
28.000 €
20.000 €
  Kuća, BOLJEVAC, 18.000 €, 38,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko zemljište)+279m2=10a44m2 u centru sela Ilino, prilaz sa zapadne strane makadamskim putem 50m od asfalta, pored škole i doma. Bunar na parceli.....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali reke Bosut. U sklopu stana ide i pomoćni objekat-šupa, zidan od čvrstog materijala površine oko 12 m2. Kontakt: 065/245-0 6-34 Prikaži....

 
 
 
  Stan, ŠID, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Morović Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 18.000 €, 50,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica sa prelepim pogledom, iznad sela Orašac na magistralnom asfaltnom putu koji vodi za Zaplanjski kraj. Vikednica je površine 50m2 I ima tri prosotorije i terasu. Plac je površine 15,5 ari i ceo je ograđen. Plac se nalazi pored samog asfaltnog puta i postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se renoviran stan na Banovom brdu, u Požeškoj ulici, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Košutnjaka, DIF-a i tržnog centra Ada Mall. Lokacija pruža odličnu povezanost sa centrom grada i svim delovima Beograda, kao i neposrednu blizinu škola, vrtića, prodavnica i sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m² na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na trećem spratu i predstavlja odličan izbor za udoban život u mirnom delu grada, uz neposrednu blizinu restorana, kafića, prodavnica i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 29.000 €, 60,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikend kuca na samo 25 km od Niša u mirnom prirodnom okruzenju Toponicke reke.U neposrednoj blizini se nalazi banjsko kupatilo,centralno kupalište,lekoviti izvor..Kuca je 60 kv,spratnosti P+Pk, nalazi se na ravnom ogradjenom placu 495 kv. Kuca se sastoji od ulaznog dela,kupatila,kuhinje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 61,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća ima 61m2, i uz manja ulaganja se može u njoj živeti. Sastoji se od prizemnog dela i potkrovlja. Grejanje je na čvrsto gorivo. Asvalt je pored kuće. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 42.000 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište od ukupno 32 ara na pet minuta hoda od autobuske okretnice u Rajkovcu. Plac ima front od 18m ka asfaltiranoj ulici sa priključcima za struju i vodu. Na placu od 11 ari su uknjižena stara kuća od naboja za rušenje, površine 65 m², i tri pomoćna objekta: vajat od....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je legalizovana i nalazi se na placu površine 4,75 ari. Uz kuću se dobijaju i dodatni pomoćni objekti koji pružaju odlične mogućnosti za rad i odlaganje:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 25.000 €, 89,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća u Bezdanu površine 89m2, smeštena na placu od 416m2 (4 ara). Nekretnina je odmah useljiva uz manja osveženja i renovaciju po želji budućih vlasnika. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i toaleta. Karakteristike: •....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 23.000 €, 89,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća starije gradnje na lepom placu. kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje i vode. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Senokos Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije gradnje, manja kuća je 65 m2 a veća 98 m2. Grejanje na GAS. Stolarija drvena, po podovima keramika i lamiant. Struja trofazna. Obe kuće poseduju kolski ulaz i imaju par pomoćnih....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Prodajemo je nameštenu. Za razgledanje kontaktirajte naše prodajne savetnike: 064/8312-081....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 49.000 € na 44.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PEĆINCI, 44.000 €, 99,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 49.000 €
13.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Karlovčiću, idealna za miran porodičan život ili vikend uživanje u prirodi. Kuća površine 44m² nalazi se na lepo uređenom placu od 10 ari, koji pruža dovoljno prostora za odmor, druženje i različite sadržaje na otvorenom. Pored glavnog objekta, na placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 65.000 €, 105,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vrčina u blizini Kragujevačkog puta, prodaje se kuća u osnovi 105m2. Kuća se nalazi na placu površine 1043m2. Nekretnina se nalazi na oko 20km od Beograda. Kuća ima tri nivoa. Prvi nivo je uređen za stanovanje a ostala dva su samo ozidana. Plac može imati izlaz na dve....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 56.000 €, 107,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 107 m² u Inđija, smeštena u mirnom i uređenom delu grada, a na samo nekoliko minuta od centra i svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je savršena prilika za investiciju ili kreiranje doma po sopstvenoj meri. Kuća zahteva adaptaciju, što vam daje slobodu da....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 64.000 €, 114,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt 062/337 -021 ... Prikaži broj Kuća, Bečej | Prodaja · 114m² · 64.000€.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 64.000 €, 114,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Sindjeliceva Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>