• GoHome Professional
do 586 eura/m2 2.sprat interfon što skuplji pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 586 eura/m2 2.sprat interfon što skuplji pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 586 eura/m2 2.sprat interfon što skuplji pala cena

  • Za upit "do 586 eura/m2 2.sprat interfon što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 556 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 615 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 519.000 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 624.900 €
30.05.2025 - 599.900 €
19.11.2025 - 580.000 €
17.12.2025 - 549.000 €
22.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na ekskluzivnoj lokaciji, na Obilićevom vencu, u mirnoj ulici, na samom obodu pešacke zone, na svega par koraka od Knez Mihailove, u prilici smo da ponudimo autentičan, perfektan salonski stan, u odličnoj zgradi sa održavanim ulazom. Stan se nalazi u lepoj predratnoj zgradi na drugom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se petosoban stan koji se nalazi u srednjoj od tri četvorospratne vertikale u porodičnoj zgradi na Dedinju, neposredno pored Belog Dvora u mirnoj ulici. Kvalitetna gradnja, materijali i unutrašnja obrada. Sopstveni sistem i brojila potrošnje struje, gasa i vode. Prostrana....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 450.000 € na 435.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 113,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 450.000 €
16.04.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja jednu od najelitnijih i najreprezentativnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna gradska zona sa mnogo zelenila, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��anti��eva, 4/5, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-104m2 , ugovorna povr��ina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odli��noj lokaciji na Dor��olu, u ��anti��evoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na ��ijim vratima je interfon. Spoljni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 465.000 € na 410.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 124,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.08.2025 - 423.000 €
15.01.2026 - 250.000 €
22.01.2026 - 350.000 €
12.03.2026 - 465.000 €
02.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja, i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim sadržajima, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.09.2025 - 412.000 €
23.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3. 0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 336.000 € na 304.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 304.000 €, 84,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 336.000 €
15.05.2026 - 304.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3. 0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat interfon što skuplji pala cena (53)
  • do 586 eura/m2 interfon što skuplji pala cena (2)
  • do 586 eura/m2 2.sprat što skuplji pala cena (18)
  • do 586 eura/m2 2.sprat interfon što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>