• GoHome Professional
do 585 eura/m2 do 420 m2 pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 585 eura/m2 do 420 m2 pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 do 420 m2 pogodan

  • Za upit "do 585 eura/m2 do 420 m2 pogodan" pronađeno 308 nekretnina - prosečna cena 432 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • opremljen
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep poslovni prostor u blizini Čaira. Površine je 65m2, nalazi se na III spratuz. Čine ga: ulazni hodnik, jedne veća prostorija, jedna manja, toalet i terasa. Grejanje je na struju, postoji mogućnost i za EG. Nalazi sa na dobroj lokaciji i pogodan je za različite delatnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II - Kompletno namešten, renoviran, komforan dvosoban stan. Lepa, mirna, a atraktivna lokacija. Puno zelenila, uvučeno od gradske buke i saobraćaja. Nalazi se na I spratu, veoma je komforan. Čine ga prostorije sledećeh rasporeda: dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 60 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Kuća, LUČANI, 35.000 €, 59,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život. spolja treba da se uradi fasada, a izolacija je urađena, unutrašnjost je sređena. Prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109813Odličan lokal površine 59m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Limana. Ceo lokal je u nivou ulice, tako da je pogodan za razne delatnosti. U zadnjem delu lokala se nalaze 2 sanitarna čvora, kao i magacinski prostor. Useljiv od 01.08.2025.....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 35.000 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

U živopisnom brdovitom predelu, na 12,5 km od centra grada Loznice (Zapadna Srbija), prodaje se mala prizemna kuća sa velikim placem. Ovo je odlična prilika za sve koji traže mir, prostor i prirodu, a ipak žele da ostanu u blizini grada. Osnovne informacije: • Površina kuće: 58 m²....

 
 
 
  Stan, SEČANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem Stan u selu Šurjan opština Sečanj. Šurjan je lepo i mirno mesto pogodno za lov i ribolov zbog blizine reke Tamiš koja je udaljena samo par minuta od sela. Selo je idealno mesto za ljude i porodice kojima treba mir i uživanje. Stan je u odličnom stanju , nedavno uradjeno novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89270, I/. Izdaje se lokal, 56m2, u centru. Pešačka zona. Pogodan za kancelarije, prodavnicu, butik… Lokal se nalazi u tržnom centru Pariski magazin. Ima prirodnu ventilaciju, prozor i dodatni klima uređaj pored centralne klimatizacije. Poseduje ostavu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 55,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 17650m2 nalazi se na pristupačnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa asfaltiranog puta.Na jednoj od parcela je ranije bila upisana kuća koja je uklonjena ali su moguće prednosti toga što je objekat bio legalizoan.Zemljište je ravno pogodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110492.Izdaje se prazan ulični lokal od 52 m2 na dva nivoa (jednako raspoređena kvadratura dole i gore) u prizemlju zgrade nadomak ulice Cara Dušana. Izuzetno prometna lokacija kako pešaka, tako i automobila. Pogodan za razne vrste delatnosti. Lokal je useljiv odmah.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 17.000 €, 51,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se starija prizemna kuća u sremskom selu Buđanovci. Kuća je smeštena u prometnoj ulici. Plac ima lepu širinu ka ulici i pogodan je za izgradnju veće porodične kuće ili drugih objekata. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju novog objekta. Sve informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju sa pomoćnim prostorijama i toaletom. Kompletno je renoviran. Pogodan je za različite vrste delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Pajazitovu, površine 50 m2. Na placu površine 20,97 ari, nalazi se porodična stambena zgrada, površine 50 m2. Strukturu kuće čine zastakljena terasa, pretsoblje, kupatilo i dve prostorije. Ispod kuće je podrum, koji ima hodnik, veliku i malu prostoriju. Na placu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 31.999 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru Siriga u krugu 100m dom zdravlja,dom kulture,robna kuća,pošta, apoteka,pijaca,škola,i vrtić,mesna zajednica,crkvaStan je u srednjem delu trojne kuće sa potpuno nezavisnim prilazom, ima manje ulazno dvorište i veče dvorište sa vodom,odlično orjentisano prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kompletno namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Pešačka uona i Dunavski park na samo pare koraka. Zgrada poseduje lift. Stan pogodan za samce, parove i sve one kojima je bitna blizina centra. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 48,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Dvorišni stan 48m2 Prodaje se dvorišni stan blizu centra.Površine 48 m2.Sastoji se iz spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila.Podovi su brodski pod, keramika i beton.Monofazna struja, gradska voda, kanalizacija.Ima zajednička terasa sa još jednim stanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Kompletno i kvalitetno namešten lep jednoiposoban stan. Odlična lokacija. Blizina Bulevara oslobođenja, Promenade, fakulteta Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan, bez buke i gužve. Nov nameštaj. Pogodan za samca ili par. Useljiv. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111126.Izdaje se prazan ulični lokal od 47 m2 na Sajmu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji i pogodan je za razne vrste tihih delatnosti. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u iznosu od 600 eura.Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo polunamesten stan u Zemunu, Djordja Cutukovica. Ima namestenu prirucnu kuhinju, sporet i frizider. Stan nije useljavan, nova gradnja, kvalitetna vrata, grejanje fan coil inverter klimama (utrosak po potrosnji struje). Prelepa terasa, ceo stan je u prozorima, sa pripadajucim....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 15.000 €, 45,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele, od kojih je jedna građevinsko, a druga poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4125 m2. Kuća se nalazi u blizini centra sela, osnovne....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 18.000 €, 45,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bačkom Brestovcu, na pola puta izmedju Sombora i Odžaka prodaje se stan. Stan je na uglu Vojvođanske i Karadorđeve ulice, u samom centru naselja, a na dohvat ruke su pošta, komunalno preduzeće, mesna zajednica, pijaca, ambulanta sa apotekom, tri najveća marketa, ali i drugi uslužni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

45m2 PETROVARADIN pogodan za posl.prostor +++ AGENCIJSKA OZNAKA STANA 9117064 PETROVARADIN, oglšavamo izdavanje praznog, nenameštenog stana u Gradiću, na Trgu vladike Nikolaja, poogodnog za poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 17.000 €, 42,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3002091 Na prodaju je pola kuće, uknjiženo kao stan od 42 m2, smešteno u samom centru Kucure. Ova nekretnina pruža potencijal za adaptaciju i uređenje prema željama budućeg vlasnika. Stan zahteva određena ulaganja kako bi se doveo u stanje pogodno za život. Plac na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa. Stan ima dve terase i novu belu tehniku. Pogodan za studente. Depozit obavezan. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 309)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>