• GoHome Professional
do 585 eura/m2 barem 290 m2 parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 585 eura/m2 barem 290 m2 parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 barem 290 m2 parket Najnovije

  • Za upit "do 585 eura/m2 barem 290 m2 parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 142.800 €, 292,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća na prelepoj lokaciji u mirnom, porodičnom naselju Kudoš. Kuća je kvalitetno građena, cigla ipo, između svakog sprata izolacija, ispod podrum i dve garaže, iznad tavan, moguća adaptacija. Ukupno 4 terase, svaka soba ima izlaz. Korisna površina kuće 292m2, građevinska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 294,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Nova Kolonija - dve kuće na placu površine 3,8 ara. Prizemna dvosobna kuća površine 144m2 do ulice koja se može koristiti i kao poslovni prostor - lokal sa suvim ulazom i spratna kuća površine 150m2 u dvorištu. U spratnoj kući CG na plinski protočni bojler, u uličnoj peći na plin,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 296,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 296 m2 u Stanišiću, plac 8 ar, Kuća poseduje 6 spavaćih soba, veliki dnevni boravak sa trpezarijom I kuhinjom, 2 kupatila, hodnik, 3 terase, garažu za 2 automobila, letnju kuhinju, zatvorenu terasu sa pečenjarom I nekoliko pomoćnih objekata, podrum I tavan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Malom Radanovcu, na parceli od 589 m², prodaju se dve spratne porodične kuće ukupne površine 290 m2. Prva kuća je površine 160 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike trpezarije, kuhinje, kupatila i jedne sobe. Na spratu se nalazi još jedno kupatilo i dve velike spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 100.000 €, 294,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – dve kuće na placu površine 3,8 ara. Prizemna dvosobna kuća površine 144m2 do ulice koja se može koristiti i kao poslovni prostor – lokal sa suvim ulazom i spratna kuća površine 150m2 u dvorištu. U spratnoj kući CG na plinski protočni bojler, u uličnoj peći na plin,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

KUCA JE U ODLICNOM STANJU,NAPRAVLJENA 1995G.300m2 GRADJEVINSKE,257m2 STAMBENO KORISNE POVRSINE SA TERASAMA.UKNJIZENA (kompletno sve legalizovano),PARKETIRANA(parket bč-bez cvorova),MERMERNE PLOCICE U HODNICIMA,SENDVIC ZID,PROFILNA DUPLA STOLARIJA SLOVENACKA (vakum staklo),CENTRALNO....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 585 eura/m2 barem 290 m2 parket (197)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>