• GoHome Professional
do 585 eura/m2 barem 280 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 585 eura/m2 barem 280 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 barem 280 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 585 eura/m2 barem 280 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 333 nekretnina - prosečna cena 131 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4700 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • lođa
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 170.000 €, 294,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Velikom Gradištu od 294m2+81m2 stan i garaza kao drugi-poseban objekat,na 4,72 ara placa sve zajedno Kuća u izuzetnom stanju na 400m od Dunava grejanje na čvrsto gorivo cena 170.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Mitrovića 3 deo, uknjižena-Stvarna površina-300m2 , ugovorna površina-103.00m2, Prodaje se kuća na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ruži vetrova. Kuća je u osnovi 103m2, u tri etaže sa placem od 10ari koji je ograđen , sa velikim voćnjakom. Gradska kanalizacija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 585 eura/m2 barem 280 m2 zadnjih 14 dana'
175.000 €
139.000 €
62.000 €
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 137.000 €, 284,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca u Pozarevcu,naselje Busije od 284m2 na 4.82 ara placa + pomocna zgrada (kuca) od 100m2 sve uknjizeno 1/1 sa svojinom privatnom grejanje na gas,struja,voda,kanalizacija cena 137.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 150.000 €, 286,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u Bratstva jedinstva od 286m2 na 397m2 placa Struja ,CG,kanalizacija,voda cena 150.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 288,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća koju je vredno pogledati. Moguća zamena za Vrnjačku Banju Kuća, Paraćin | Prodaja · 288m² · 150.000€.

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, održavana kuća na dva nivoa. U dvorištu i pomoćni objekat izgrađen kao pmoćni stambeni sa ođakom i kupatilom (trenutno nije u funkciji stanovanja već se koristi za držanje alata i raznih stvari). Neto površina kuće 186m2 a bruto 220m2. Pomoćni objekat neto 63m2, bruto 80m2.....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 95.000 €, 318,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Magistralna, pr/2, ta, uknjižena-U prilici smo da Vam ponudimo fantastičnu kuću na placu od 31,78 ari. Sastoji se od 7 soba, više kupatila, dve garaže, pomoćnim objektom i podrumom koji je oko 159m2. Kuća i plac su uknjiženi i nalaze se na samoj Ibarskoj magistrali. Pored placa su....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 210.000 €, 360,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri etaže imaju isti raspored I sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila I terase.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, veličine 360 kvm, 5.43 ari placa, gas i eg. Sastoji se od podrumskog dela - jedna prostorija, kotlarnica, garaža, prizemnog dela - predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava, spratova - pet soba, dva kupatila, garderober.....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Hotel, VELIKO GRADIŠTE, 229.000 €, 368,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja hostela u radu od 350 m² + 18 m² pomoćna prostorija. 9 soba, 8 trokrevetnih i jedna dvokrevetna + stan od 70 m² . struja, voda, kanalizacija 10 klima uredjaja solarni paneli - bojler 500 metara od Dunava CENA 229.000EUR ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 369,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2 i pomoćnim objektom, na placu površine 327m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, sa unutrašnjim stepeništem koje vodi do svih etaža, predsoblja,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 250.000 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POŽAREVAC, 225.000 €, 375,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 250.000 €
20.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce na Petrovackom putu, od 372m2 na tri etaze + pomocni objekat od 43m2 i od oko 40m2 na placu od 25 ari Objekat idealan za dom za stare i druge delatnosti struja,voda,s.jama,grejanje na cvrsto gorivo cena 225.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 389,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u naselju Ljubine livade , kuća od 321 kvm - korisne površine, na 2.96 ari placa, sa grejanjem na gas i sa dva ulaza. Sastoji se od prizemlja ( prostorija od 130 kvm, koja može biti lokal inače je soba za slavlja, kupatila, kuhinjice i sobe ), sprata ( hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 148.000 €, 397,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju porodična kuća u Somboru, u samom centru grada, neposrednoj blizni suda, pošte, pešačke zone, opštine. -Površina kuće je 397 m2, a površina placa je 727 m2. -Kuća se sastoji iz tri stambene jedinice, od kojih ukupno 11 soba, 3 kupatila, 4 kuhinje, 3 ostave, kao i 3 podrumske....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinska parcela 4 ara u zoni stanovanja i turizma u naselju Gajevi na Zlatiboru. Širina parcele do asfaltirane ulice Kleka je 36 metara, urađena prenamena zemljišta, bunar na parceli dubine 80 metara, blaga kosina i sunčana strana sa pogledom na vrh Čigota. Na parceli....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 21.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi ravan plac za gradnju kuće kod glavne autobuske stanice. Plac je uknjižen. Na placu voda, struja, kanalizacija, telefon. .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 433,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno sređeno domaćinstvo sa izvanredno izgrađenom kućom, garažom, halom, voćnjakom sa preko 100 stabala voća u punom rodu, plac sa okućnicom preko 28 ari. Kuća je kvalitetno građena, od prostorija poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 garaže. Parc.4019/7 i 8 Veternik Postoji mogučnost kupovine i parcela 4019/5 i 6 koje mogu u kvadrate. Ukupno sve 4 parcele oko 1034 m2 Ukupno 12 stanova i 8 garaža. -Infrastruktura do placa -vredi....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.900 €, 456,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika i ima prilaz do puta, što omogućava lak pristup i dobru funkcionalnost parcele. Površina zemljišta iznosi 4.56 a, odnosno 456 m². Nalazi se....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, GOLUBAC, 5.000 €, 493,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu slobodu za planiranje i izgradnju. Vodi se kao poljoprivredno zemljište (pašnjak 6. kase), uz mogućnost prenamene u građevinsko, s obzirom....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stepe Stepanovića, pr+I, ta, uknjižena, blizina tržnog centra i crkve,-Odlična lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>