• GoHome Professional
do 585 eura/m2 630 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 585 eura/m2 630 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 630 m2 pogodan

  • Za upit "do 585 eura/m2 630 m2 pogodan" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 600 m2 (malo manji)
    • 660 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 11000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 340.000 €, 605,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malom Mokrom Lugu, idealan za investiciju. Pogodan za izgradnju stambene zgrade sa brojnim parking mestima, uz mogućnost kombinacije stambenog i poslovnog prostora. Izvrsna lokacija za budući razvoj. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene. Kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 585 eura/m2 630 m2 pogodan'
17.000 €
17.000 €
23.000 €
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Brzi Brod, 276.750 €, 615,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u Elektronskoj industriji. Površina prostora je 615m. Nalazi se na I spratu poslovne zgrade koji je pogodan za razne delatnosti: kancelarijski prostor, proizvodnja,magacin itd. Grejanje je etažno. Ima sve priključke, parking ispred zgrade ( parking mesto....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 225.000 €, 610,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodično - stambeni objekat spratnosti PR+2, ukupne neto površine 610m2, na placu od 23 ara. Nalazi se u Begaljici - Grocka, na odličnoj lokaciji uz glavni put. Objekat je u sivoj fazi, priključen na elektro - mrežu, voda i gas su uz plac. Pogodan za izgradnju stanova, dom za stara....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 359.900 €, 650,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NOVA MAGACINSKA HALA i GRAĐEVINSKI PLAC U STAROJ PAZOVI! Kontakt: +381668091211 Cena: 359.900 EUR Lokacija: Stara Pazova Površina: 650 m² + 21 ari placa građevinskog placa Struktura: Nova magacinska hala sa građevinskim placem i šleperskim prilazom. OPIS: Prodaje se potpuno....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 17.000 €, 601,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa. Površina placa je 601 m2. Uknjižen, građevinsko zemljište. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 62.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep plac na Ledenoj steni, površine 5,85a. Plac je pogodan za izgradnju kuće. Put do placa je trenutno neasfaltiran. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 56.000 €, 600,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac na Čardaku površine 560 m2. Plac je pogodan za izgradnju porodične kuće. Priključak za vodu i struju. Dimenzije placa: 15mx37.33m Za više informacija možete nas kontaktirati na broj: 0668442233. Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 600,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Branko Bjegović površine 6ari. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodan je za gradnju kuće. U blizini se nalaze Dom zdravlja, osnovna škola. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 36.750 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac površine 600 m2 na atraktivnoj lokaciji na Paliću. Pravilnog je oblika, širina u frontu je 40m. Postoji mogućnost kupovine i susednog placa ukoliko je potrebna znatno veća površina. Ispred placa je asvalt i svi gradski priključci. Pogodno je za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 660,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima, u ulici Zdravka Jekića prodaje se objekat površine 644m2 + tavanski prostor. Objekat se nalazi na ograđenom placu površine 8,8ari. Priključen je na vodovodnu, električnu, gasnu i kanalizacionu mrežu. Izgrađen je do sive faze, sa visinom plafona od 3,2m. U osnovi....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 290.000 €, 600,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 86635, 5a, spratna, 3, terasa, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, cela. Kuca, svi podovi od pravog mermera, idealna za staracki dom ili slicno. Svaki sprat ima ogromnu sobu i po 2 kupatila. Negde 2 sobe negde....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 600,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan plac na lepom mestu u Mladenovcu. Plac je ravan, pravilnog oblika i trenutno se sastoji od tri parcele. Jedan vlasnik. Struja, voda i kanalizacija već postoje. Pogodno za gradnju. Agencijska provizija 2%.//Agent:064-5335-446// .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 154.500 €, 600,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 566 m², pogodan za izgradnju manje stambene zgrade. Na parceli se nalazi montažni objekat od 35 m² sa uvedenom strujom i vodom, a postoji i mogućnost priključenja na gasnu mrežu. Mirna lokacija u izgrađenom naselju, idealna za stanovanje ili investiciju. Land....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 663,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 663 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €, 674,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Najlepšem delu Čardaka Plac 670 m2 na Top-Top Lokaciji Plac se nalazi u Građevinskoj zoni,Osunčan preko celog dana,pogodan je za Porodično stanovanje može da se gradi P+1+Pkdimenzije Placa 15 x 54 metara Može da se kupi i pripoji susedni Plac iste veličine....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.500 €, 577,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 . Na ograđenom placu površine 441 m2, nalazi se komplet sređena poslovna zgrada, koja u prizemlju ima prijemnu prostoriju, kao i dve velike prostorije za obavljanje delatnosti, predprostor i garderober.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 159.000 €, 570,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji i poslovni orostor od 100m2 pogodan za magacinski prostor. Hvala što ste posetili ovaj oglas. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja ·....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 21)

<< <1> >>