• GoHome Professional
do 585 eura/m2 540 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 585 eura/m2 540 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 540 m2 što skuplji

  • Za upit "do 585 eura/m2 540 m2 što skuplji" pronađeno 323 nekretnina - prosečna cena 206 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 13000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • podrum
    • bazen
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 262.650 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u centru Rumenke, povoljno! Terasa, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 260.000 €, 560,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Crni šor – devetosobna kuća sa potkrovljem površine 260 m2 na placu površine 11 ara. Kuća raspolaže sa dva kupatila, centralnim grejanjem na gas, PVC stolarijom, kao i kvalitetnom gradnjom (cigla i po, spoljašnji zid). U dvorištu se nalazi i dodatna sedmosobna kuća sa potkrovljem....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 257.500 €, 517,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u potkrovlju sa malim kosinama ispregrađivan trosoban stan koji je u sivoj fazi.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 257.500 €, 576,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna kuća u Rumi u prometnoj ulici. Kuća je spratnosti Polusuteren+P+1 sa mogućnošću uređenja i potkrovlja. Bruto površina objekta 620m2. Deljivo na 4 stambene jedinice + garaža. Poseduje 4 kupatila i jedan toalet. Suteren i prizemlje pogodni za poslovnu namenu. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! Prodajemo razrađeni biznis – vinarija Sremski Karovci Sama vinarija ne poseduje vinograd u fizičkom smislu. Grožđe se otkupljuje , prerađuje I skladišti u dva laguma. Moguće ustupanja recepture. Ovo je porodična vinarija koja se bavi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 530,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U Bačkim Vinogradima , blizu željezničke stanice , prodaju se dva objekta ugostiteljskih karaktera. Jedan objekat je bruto 242 kvm , renoviran u potpunosti : novo podno grejanje , novi vodovod , nova instalacija struje , novi prozori , novi sanitarni čvorovi , kupatila , nova opremljena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 525,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović. U blizini su škola, autobuska stajališta, veliki marketiKuća se nalazi na placu od 346m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Kuća je ukupne puvršine 525m2. Prizemlje se sastoji od velike garaže i dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stepe Stepanovića, pr+I, ta, uknjižena, blizina tržnog centra i crkve,-Odlična lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 250.000 €, 498,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 250.000 €, 584,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

Komentar Kuće su izgrađene u skladu sa domaćim zakonima i standardima iz oblasti građevinarstva i zaštite čovekove sredine. Po pitanju sezmičnosti, kuće u svemu zadovoljavaju uslove koji su propisani za VII stepen seizmičnosti, jer se lokacija i šire područje oko kuća nalazi u VII....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 490,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetozara Miletica 186 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 249.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu od 10 ari nalazi se kuća na sprat sa potkrovljem (PR+I+PTK), korisne uknjižene površine na 168kvm, građevinske oko 250kvm. U sklopu kuće su dva 3.0 stana, gde svaki stan funkcioniše kao zasebna stambena celina koja se sastoji iz 3 sobe, kuhinje, kupatila, 2 terase i hodnika.....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 240.600 €, 584,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Više placeva koji čine celinu od 9683m2 u strogom centru budućeg elitnog naselja Mišeluk . Placevi su uknjiženi , vlasništvo 1/1 i isparcelisani (ukupno 7) tako da postoji mogućnost i kupovine samo jednog ili više. Dozvoljena gradnja je P-P+1 a na nekim mestima P+2. Cena je srazmerna....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 240.000 €, 545,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA u centru grada ,sa poslovnim prostorom . LOKAL do glavnog puta , pogodan za više delatnosti .U sklopu je stambeni prostor. Posebno kuća P+1, sređena. Plac površine 5,45 ari . CENA:130000e .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 200.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 508,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Plac je 20 ari sa dosta zelenila. Kuća uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 226.600 €, 553,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u Srbobranu na putu za Becej. Izuzetan geografski polozaj sto omogucuje razne delatnosti. Srbobran je u srcu Backe, u njemu se ukrstaju putevi Novi Sad-Subotica, sa putem Vrbas-Becej. Trgoauto doo je udaljen od auto puta 6 km. Velicina objekta 553 m2. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJIKuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2,širina fronta 15 metara,poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2Dozvoljena izgrađenost 40%P+3+PKPOGODNO ZA INVESTITORE....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), mogucnost prosirenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 209.000 €, 560,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu naselje Palilule. U pitanju su dve kuće od po 280m2, zajedničko dvorište. Mogućnost priključka na gas. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 206.000 €, 530,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju građevinskog placa-Veternička rampa Parcela površine 530m2. Nekretnina izuzetno pogodna kako za porodično stanovanje tako i za investitore i izgradnju urbane vile. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite se na 066 82....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 200.000 €, 540,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Centar - na placu sa kolskim ulazom površine 550m2 se nalaze tri objekta: prvi do ulice, lokal površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje, u sredini kancelarijski i magacinski prostor 120m2 u prizemlju i 120m2 dvosoban stan na spratu, na kraju parcele dve radionice površine....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – Marjanov Brod – farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šumice - Marjanov Brod - farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Kuća, KULA, 200.000 €, 571,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 571m2 na placu od 2160m2, koja pruža savršen spoj komfora, prostranosti i topline domaće arhitekture. Kuća sadrži: 5 soba Kuhinju Kupatilo Predsoblje Lepo uređeno dvorište sa baštom Pomoćne objekte pogodne za radionicu, skladište ili adaptaciju kao dodatni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 508,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže. suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža za tri automobila i pomoćni objekat sa dve sobe i kupatilom. U dvorištu još dva pomoćna objekta. Kuća uknjižena i odmah useljiva. GREJANJE -....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 200.000 €, 498,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KULA, 195.700 €, 571,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona, poseduje sa ulice tri sobe, svaka sa oko 30m2 , dve sobe koje gledaju na dvorište, prostorija koja je namenjena za kuhinju, kupatilo, svaka....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 192.610 €, 504,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam oazu mira sa bazenom u srcu prirode. Raj za dušu i odlična prilika za zaradu. Ušuškana vikendica među prelepim zelenilom, daleko od gradske buke, a opet dovoljno blizu svega što ti treba. Ova prelepa vikendica je prava dragocenost na tržištu. Smeštena je na idealnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500m koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe - idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje - svaka sa dovoljno....