• GoHome Professional
do 585 eura/m2 510 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 585 eura/m2 510 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 510 m2 uknjižen

  • Za upit "do 585 eura/m2 510 m2 uknjižen" pronađeno 78 nekretnina - prosečna cena 114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 540 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 7200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra naselja. U blizini su železnička stanica, OŠ, pošta, marketi, itd. Plac je ukupne površine 506m2, u građevinskom području,....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 52.000 €, 505,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci, potes Ćušilovo. Predstavljamo poljoprivredno zemljište njiva 3.klase, veličine 505m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa pogledom na Dunav. Struja i voda u blizini placa. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 149.350 €, 518,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Izdvajamo iz ponude plac u neposrednoj blizini Lipovog gaja u građevinskom području veličine 518m2. Širina placa 17m. Kompletna infrastruktura ispred placa (struja, voda, gas, kanalizacija). Asfaltni prilaz. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 585 eura/m2 510 m2 uknjižen'
12.000 €
157.000 €
24.500 €
  Plac, SOKO BANJA, 37.500 €, 507,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom mestu, pravougaonog oblika, dimenzija približno 25x20 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi građevinska parcela, postoji....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 9.000 €, 506,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli, jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična investicija za kupce kojima je potreban veci prostor. Cena nije fiksna 500 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 42.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac, površine 405 m2, u Bukovcu u odličnom delu naselja. Plac je odlično pozicioniran. Na placu postoji mogućnost izgradnje samostojećeg objekta ili objekta sa dva stana. Put do placa je asfaltni, a svi priključci vodovod, kanalizacija, struja i gas se nalaze....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 95.000 €, 500,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u centru grada od 427m2. Dimenzije placa 13,35 x 33 metra .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 5ari, blizu centra Obrenovca, u Šljivicama, udaljen od škole, vrtića, pošte na desetak minuta hoda. Na placu struja, voda, kanalizacija do asfaltnog puta sa dve strane. Dimenzije placa 29x17 m. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 R-ID: #2547 .

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali Mokri lug - Potes Studenac plac, 5a, makadamski put U ponudi je ravan plac u građevinskoj zoni, u neposrednoj blizini ulice Žarka Trpkovića. U okolini je već započeta izgradnja objekata. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent Jovana Simić: 061/62-08-202 (licenca br.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican UKNJIZEN plac na Srebrnom jezeru na 50m od vode u vikend naselju Ostrovo. Prikljucci za vodu i struju su u blizini placa. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 90.000 €, 500,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 61.000 €
22.03.2026 - 85.000 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 500 m2. Na prodaju plac površine 5 ari na Zlatiboru, u naselju Gajevi. Plac se nalazi u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju kuće ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 4.96 ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SLANCI, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 21.500 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 220.000 €, 500,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac od 4.25ari na kome je dozvoljena gradnja različitih namena. Poseduje informaciju o lokaciji. Na placu postoji manji objekat. Plac je uknjižen 1/1.//Agent:064/2292096// .

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 4.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Agencijska provizija 2% Agent: Marija Budimir, br. Licence:....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 22.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114670, struja, uknjižen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija uknjizen Ljubica 064/239-2248 ST/0 Đure Jakšića -imamo slicne NEKRETNINE....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 13.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni gaj. Dimenzije placa 18 x 28m autobuska stanica 60m2 bus 5536 - Ravni gaj - stajalište Vitkovica KONTAKT: 063/761- 0253 Prikaži broj Agencijska....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org