• GoHome Professional
do 585 eura/m2 510 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 585 eura/m2 510 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 585 eura/m2 510 m2 što manji

  • Za upit "do 585 eura/m2 510 m2 što manji" pronađeno 353 nekretnina - prosečna cena 219 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 540 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 555 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 614 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 15000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • opremljen
    • potkrovlje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, LOZNICA, 140.000 €, 526,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija, lokacija! Na jednoj od najboljih lokacija u centru grada - Mala Meraja, u ulici Kneza Mihaila - prodaje se uknjižena kuća sa placem površine 5.26 ari. Ova nekretnina pruža retku priliku za udobno stanovanje u postojećoj kući, ali i za građevinsko proširenje ili izgradnju,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 26.000 €, 527,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��igota-Stvarna povr��ina-527m2 , ugovorna povr��ina-527m2, plac u gra��evinskom podru��ju. Odli��na pozicija. Asfaltni put do placa. Blizina Ribni��kog jezera i ��igote-naselje Smiljani��a zakosi. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 270.000 €, 528,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta hoda, a kod kuće vas čeka mir, prostor i udobnost. * Ova nekretnina je više od kuće – to je uređeno porodično imanje koje čine: * Glavna kuća....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 528,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne površine 528 m², pažljivo projektovana kako bi pružila maksimalan komfor, funkcionalnost i osećaj luksuza. Smeštena na placu od 6,63 ara, ova....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 530,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U Bačkim Vinogradima , blizu željezničke stanice , prodaju se dva objekta ugostiteljskih karaktera. Jedan objekat je bruto 242 kvm , renoviran u potpunosti : novo podno grejanje , novi vodovod , nova instalacija struje , novi prozori , novi sanitarni čvorovi , kupatila , nova opremljena....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 206.000 €, 530,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju građevinskog placa-Veternička rampa Parcela površine 530m2. Nekretnina izuzetno pogodna kako za porodično stanovanje tako i za investitore i izgradnju urbane vile. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite se na 066 82....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 5.500 €, 531,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas: 13. Oktobra 5, Ćuprija ''HEROLDO'' 33 godine sa Vama! .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 110.000 €, 532,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici na Bockama Fantastičan Plac od 532 m2 na TOP LOKACIJIPlac je Građevinski sa Projektom za kuću nalazi se u zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom na Novi Sadna Placu postoji mala vikendica od 40 m2 pogodna za odmor i....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 20.000 €, 532,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac pravilnog oblika na odličnoj lokaciji u Ćupriji površine 5,32a. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 536,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Mali Bajmok, površine 536 m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 536,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna zgrada (dva lokala 30m2+16m2+stambeni 75m2 ima tri lokala,dozvolu za gradnju 6 spratova+po oko 1200m2, Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba – i još ponešto. U njoj se nalaze dva dnevna boravka za porodična okupljanja, sedam spavaćih soba za mir i privatnost, dva kupatila, funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 89.000 €, 536,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih soba, prostor predvidjen za poslovni različite namene. Pristup kući je moguć iz dve ulice za sve vrste vozila. Vredno pogledati. Za ozbiljne....

 
 
 
  Plac, IRIG, 43.000 €, 538,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

PLAC OD 538m2 U VRDNIKU ZA 50000 EUR TEL 064 6432338 Oglašavamo ekskluzivnu prodaju placa u građevinskoj zoni u Vrdniku, u mirnoj ulici iznad stare Železničke stanice. Plac je u banjskoj građevinskoj zoni, uknjižen kao voćnjak. Ima direktan prilaz sa asfaltirane ulice i pored placa....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 540,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – na placu sa kolskim ulazom površine 550m2 se nalaze tri objekta: prvi do ulice, lokal površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje, u sredini kancelarijski i magacinski prostor 120m2 u prizemlju i 120m2 dvosoban stan na spratu, na kraju parcele dve radionice površine....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

540m2 (pomoćni objekat 100m2), PR+I+PTK, plac 8.08 ari, etažno grejanje na pelet, parking, garaža, ostava, voda, struja, asfalt, kanalizacija. Uknjižena Prodaje se prelepa, renovirana kuća od 440m2 sa pomoćnim objektom od 100m2 na 6ar placa, na odličnoj lokaciji u Lazarevcu, nedaleko....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Jelašnici, površine 541m2. Put do parcele je makadam, plac je nepravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, postoji mogućnost priključka na vodu i struju. Front u zadnjem delu oko14m. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Za više informacija slobodno....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.000 €, 541,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 280.000 €, 542,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda nekretnine u strogom centru Vršca, izvanredna prilika za investitore i ljubitelje luksuznog života! Na parceli od 754m2, okruženoj svim potrebnim sadržajima poput škola, prodavnica, banaka, restorana i zelene pijace, nalaze se tri odvojena objekta sa izuzetnim potencijalom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 52.000 €, 544,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 240.000 €, 545,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA u centru grada ,sa poslovnim prostorom . LOKAL do glavnog puta , pogodan za više delatnosti .U sklopu je stambeni prostor. Posebno kuća P+1, sređena. Plac površine 5,45 ari . CENA:130000e .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.000 €, 545,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lovacka Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUBOTICA, 28.000 €, 547,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 22.000 €
29.08.2025 - 25.000 €
20.02.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prazan plac u naselju Palić površine 547m2 sa projektom i građevinskom dozvolom.U ulici postoji priključak za gradsku vodu i kanalizaciju.Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 350.000 €, 548,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.gsigma.rs

Na 150 metara udaljenosti od pešačke zone centra grada Zrenjanina, prodaje se Poslovni objekat koji se sastoji od ukupno 13 lokala koji su različite veličine. Veličina parcele je 712 kvadrata. Izlog Direktan ulaz sa ulice Telefon Grejanje CG - gas.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.500 €, 549,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je dobar plac gde bi ste gradili kuću e ovaj plac se nalazi na takvoj lokaciji. Površina placa je 5.49 ari, širina uz asfalti put je 20 metara dok je dužina 26 metara. Za više informacija pozovite na tel. 064 831 2062 064 8222 441 .

 
 
 
  Kuća, DIVCI, 247.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Jedna od najlepših kuća na posedu od 30ari. Miran kraj,Pogled panoramski Luksuzno imanje sa prelepom vilom i pratećim objektima, sve uknjiženo na lepom mestu, sa perfektnim pogledom. U etno stilu, izgrađena od vrhunskih materijala, vođeno računa o najsitnijim detaljima. Objekat se....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 350.000 €, 550,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.feniks.rs

Pančevo, Bavaništanski put - u prilici smo da ponudimo odličan. uknjižen poslovno-stambeni objekat (SUT+PR+1sp.+PTK), neposredno uz veoma prometnu saobraćajnicu, uknjižen i prilagodljiv za razne namene, ukupne površine 550m2. Isped objekta je prostrani parking, a osim prodajnog prostora,....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – Marjanov Brod – farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 270.000 €, 550,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća sa dve posebne stambene jedinice, sa prelepim placem od 11 ari, zasebnim privatnim prilazom. Obe kuće su u tri nivoa (285m2+265m2)-ukupno 550m2, sa podrumom i letnjom trpezarijom i kuhinjom. Kvalitetna PVC stolarija sa roletnama, prvi i drugi nivo izmalterisani sa provedenom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šumice - Marjanov Brod - farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 47.000 €, 550,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u zoni dozvoljene porodične gradnje P+1+PK, veličine 5,5ari. Ravan, pravilnog oblika, sa svom infrastrukturom pored. Indeks zauzetosti 30% Informacija no lokaciji na uvid. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.000 €, 550,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu postoji starija kućica koja se može srušiti ili adaptirati!Objekat se sastoji od dve prostorije i terase (veličine garsonjere), ima monofaznu struju,ali nema vodu,800metara od asfalta.Može da se dokupi još 20 ari. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 70.000 €, 550,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep plac u Niškoj banji, na 10 minuta hoda od centra banje. Plac je površine 5.5a i odlicno je pozicioniran, sa izlazom na dve ulice. Postoje priključci za struju, vodu i kanalizaciju. Plac je idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice, u mirnom delu, na 15min hoda....

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 350.000 €, 550,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo kucu u Durlanu, koja se nalazi u prelepoj i mirnoj ulici. Satoji se od podruma, prizemlja, sprata i poktrovlja. Kvadratura ovog objekta je oko 550m2. Objekat je autentičan po svojoj gradnji i pogodan je kako za zivot tako i za Kliniku bas zbog svoje veličine. Iza kuce je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 22.000 €, 550,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Parcele na Miljakovcu 3, Sunčanom bregu i padini, cena od 3000/ar, uknjiženo. .

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 249.000 €, 550,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu od 10 ari nalazi se kuća na sprat sa potkrovljem (PR+I+PTK), korisne uknjižene površine na 168kvm, građevinske oko 250kvm. U sklopu kuće su dva 3.0 stana, gde svaki stan funkcioniše kao zasebna stambena celina koja se sastoji iz 3 sobe, kuhinje, kupatila, 2 terase i hodnika.....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, LAZAREVAC, 93.000 €, 550,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 550m2 višenamenska, nezavršena 500m od Centra LJiga, ( Restoran, kafe, starački dom, ), pr+pk, uknjižena, 31 ar placa agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>