• GoHome Professional
do 584 eura/m2 2.sprat interfon 670 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 584 eura/m2 2.sprat interfon 670 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 584 eura/m2 2.sprat interfon 670 m2

  • Za upit "do 584 eura/m2 2.sprat interfon 670 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 640 m2 (malo manji)
    • 700 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 554 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 613 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 257.750 €, 660,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina i radionice. Na prvom spratu je prostor u sivoj gradnji, na drugom spratu postoji devet soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Ečka - ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, EČKA, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Ečka – ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Donja Vrežina, 360.000 €, 700,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti. Objekat ima mogućnosti za magacinski prostor i raznu proizvodnju dozvoljenu u naseljenom mestu ili za distributivni centar. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350.000 €, 636,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor kod kompleksa Mašinske industrije. Poslovni prostor je ukupne površine 635,55m2 i sastoji se od dva nivoa, prvog i drugog sprata. Prostorije koje su u prizemlju i nisu predmet prodaje imaju svoj posebni ulaz. Prvi sprat je kancelarijskog tipa i sastoji....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 584 eura/m2 2.sprat 670 m2 (23)
  • do 584 eura/m2 2.sprat interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>