• GoHome Professional
do 583 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 583 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 583 eura/m2 najnovije

  • Za upit "do 583 eura/m2 najnovije" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 630 m2
    • do 790 m2
    • 790 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 790 m2
    • 950 m2
  •  Po ceni
    • 553 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 612 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 13000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 210.000 €, 360,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri etaže imaju isti raspored I sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila I terase.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 583 eura/m2 najnovije'
340.000 €
340.000 €
110.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, veličine 360 kvm, 5.43 ari placa, gas i eg. Sastoji se od podrumskog dela - jedna prostorija, kotlarnica, garaža, prizemnog dela - predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava, spratova - pet soba, dva kupatila, garderober.....

 
 
 
  Plac, BRUS, 4.500.000 €, 8150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Građevinska parcela na novom centru Kopaonika Jarmu. Parcela se nalazi na vrhu Velika Gobelja, sa direktnim izlaskom na stazu broj 11 (Jaram), na nadmorskoj visini od preko 1.800m. Nalazi se odmah pored kompleksa Crown Peaks, u blizini Jaram vila i Jaram Resorta. Parcela ima fantastičan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 52.000 €, 96,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća površine 96m2 + pomoćna prostorija (postoji prolaz do objekta iz kuće) na placu površine 4,5 ara. Plin, monofazna struja, spoljašnja pvc stolarija, uknjižena 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 389,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u naselju Ljubine livade , kuća od 321 kvm - korisne površine, na 2.96 ari placa, sa grejanjem na gas i sa dva ulaza. Sastoji se od prizemlja ( prostorija od 130 kvm, koja može biti lokal inače je soba za slavlja, kupatila, kuhinjice i sobe ), sprata ( hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 80.000 €, 135,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Velikoj Plani ( Novo selo ), površine 135 kvm, na 20,90 ari placa, sopstveno etažno grejanje. Zamena za stan u Kragujevcu. Uknjižena ( bez upotrebne dozvole) cena : 80.000 eura .

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 270.000 €, 558,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat i kompleks je idealan za malo ili srednje preduzeće ili porodični biznis pošto se sastoji od proizvodnje (radionice), poslovnog dela - kancelarije, magacinskog dela. Stambena kuća se koristi kao poslovni prostor – kancelarije, a može se koristiti u jednom delu kao stambeni....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Stan je za kompletno renoviranje. Informacije na broj telfona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22561. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 280.000 €, 600,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan magacinski kompleks sa kancelarijama, idealan za skladištenje robe ili proizvodnu delatnost. Prostor poseduje sleperski prilaz i visinu plafona od 4 metra, što omogućava nesmetano funkcionisanje i manipulaciju robom. Ukupna površina kancelarijskog prostora iznosi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja seoskog domacinstva-Poskurica-Kragujevac(Centar)Prodaje se seosko domaćinstvo 1 km od Kragujevca u centru sela Posukurice. Imanje je površine 2,2 hektara od čega je 60 ari gradjevinsko zemljište a ostalo šumsko i poljuprivredno (1. klasa). Imanje je u jednom komadu i na njemu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća u Bačkoj Topoli. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, dve zasebne sobe, zastakljene terase, kupatila, ostave i kuhinje. Pored kuće je pomoćna prostorija. Dvorište je veliko i lepo uređeno. Postoji kolski ulaz i garaža u dvorištu.....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 9.000 €, 20,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*Na prodaju garaža u Somboru u Vojvođanskoj ulici. -Površina garaže je 20 m2 -Zidana garaža u dvorištu zgrade, ulaz u dvorište zgrade obezbeđen elektronskom kapijom, *ŠIFRA OGLASA: 874. *CENA ZA DOGOVOR: 9.000e *KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764 .

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 24.000 €, 56,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa okućnicom u selu Gornje Jarušice, površine 56 kvm, na 34,57 ari placa, grejanje na drva. Sastoji se od tri sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i terase. Kuća je sređivana 2020 godine. Struja u kući je monofazna, septička kanalizacija i voda sa arterskog bunara....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 234,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod zasadom, koje se nalazi u naselju Dragobraća nedaleko od glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo, u površini od 2 ha i 34 ara . Na zemljištu se nalazi arteriski bunar dubine 127 metara, uvedena trofazna struja u pomoćnom objektu od 70....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 200,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Čačak , na ulasku u Knić, površine oko 200 kvm, na 14,79 ari placa, grejanje na drva i struju. Sastoji se od prizemlja ( hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnom sobom),sprat (hodnik, kupatilo i tri sobe ) i tavan. U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 260.000 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u naselju Branko Bjegović, površine 650m2, na placu površine 8 ari. Objekat poseduje Po+P+I+Pk. Podrum poseduje dva mokra čvora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, jedne prostorije i kupatila. Na I spratu su četiri prostorije i ostave. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuca,na obroncima planine Kosmaj u vikend naselju Babe. Udaljenost od Beorada je oko 45 kilometara. Kuca je gradjena sa gradjevinskom dozvolom. Kuća ima 200m2, i tri etaze, nisko prizemlje, prizemlje u okviru koga je garaza i potkrovljei ima dva ulaza. 74m2 je građeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 730,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno - stanbeni objekat, koji se nalazi u Stanovu, površine 730 kvm, u četiri etaže,na 7,18 ari placa, priključci za struju, vodu , kanalizaciju, mogućnost za gas. Dvorište ograđeno. U fazi renoviranja i legalizacije. cena: 250.000 eura .

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća površine 63m2 koja zahteva adaptaciju.Sastoji se od dve sobe koje su smeštene u glavnom stambenom objektu,kuhinja i kupatilo se nalaze u objektu u dvorištu.Poseduje septičku jamu, bušeni bunar ,trofazni priključak za struju,grejanje na čvrsto gorivo,( u ulici....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 433,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno sređeno domaćinstvo sa izvanredno izgrađenom kućom, garažom, halom, voćnjakom sa preko 100 stabala voća u punom rodu, plac sa okućnicom preko 28 ari. Kuća je kvalitetno građena, od prostorija poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 25.000 €, 83,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno seosko domaćinstvo u mirnom i prelepom selu Orašje, u blizini Varvarina. Domaćinstvo se prostire na placu površine 30 ari Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, sa površinom od 83 m² u osnovi prizemlja + suteren ispod kuće U prizemlju se nalazi prostrani hodnik....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se manja trosobna kuća u Željezničkom naselju. Sastoji se od trpezarije i dnevnog boravka, dve zasebne sobe, kupatila, kuhinje, natkrivenog ulaza i jedne zasebne sobe koju je moguće pripojiti kući. Pored kuće je garaža. Postoji kolski ulaz i zidana garaža. Pored kuće je plac....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 166.000 €, 738,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 7,38 ari, smešteno u mirnom i urbanizovanom delu Vrnjačke Banje, u zoni porodičnog stanovanja, sa dobrom infrastrukturnom povezanošću i pristupom glavnim saobraćajnicama. Lokacija pruža odličan potencijal kako za porodično stanovanje, tako....