• GoHome Professional
do 57000 eura parking - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 57000 eura parking - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 57000 eura parking

  • Za upit "do 57000 eura parking" pronađeno 2 720 nekretnina - prosečna cena 1.212 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • useljiv
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DRAŽEVAC, 55.999 €, 45,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prodaju: Kuća u Draževcu, Ul. Draževački vis br. 15, 80m² na 10 ari placa – 56.000€ 📍 Lokacija: Draževac, Ul. Draževački vis br. 15, nalzi se 8 km od Ibarske magistrale i 8 km od Obrenovačkog puta. 📐 Kvadratura: 80m² ukupne površine (45m² korisne),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 57.200 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.200 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj gradskoj zoni, tik uz sve što je potrebno za udoban svakodnevni život, nalazi se novo arhitektonsko zdanje koje spaja savremeni dizajn, kvalitetnu gradnju i promišljen raspored prostora. Na samo nekoliko minuta od centra grada, a opet povučeno od gradske vreve, ovaj objekat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 57.200 €, 32,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjizeni i spremni za useljenje. Moguca kupovina putem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDVNa prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118125, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina putem običnih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 55.770 €, 41,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ID 1398 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 46.350 € na 55.620 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.620 €, 27,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 46.350 €
27.03.2026 - 55.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u izgradnji na lokacija koja postaje sve atraktivnija za život. Ulica paralelna sa Novosadskim putem, nije zavučena - odmah kod kružnog toka u Veterniku. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.620 €, 47,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u prizemlju manjeg novog objekta Pr 1 uvučenog od ulice i sa dosta parking mesta.Mogućnost parkiranja na prostoru ispred ili proširenja stana oko 5m2, kao kod komšija, ostavljeno na volju samom kupcu. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052892 .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.620 €, 33,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva, uknjižena nekretnina u novogradnji na Veterničkoj rampi. Sopstveni sat za struju, sa kombinacijim grejanja na norveški radijator j na Inverter klimu. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare bez numerisanih mesta ali ga ima dovoljno. Ulaz u stan je iz zgrade, uknjiženo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.600 €, 34,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u blizini bazena Sanny Hill, i na 800m od šetališta. Površina garsonjere je 34m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Garsonjera se prodaje sa nameštajem. U okviru zgrade se nalazi parking mesto, za stanare zgrade. Cena garsonjere je 55.600 eura. Informacije....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 55.530 €, 41,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, punoj zelenila i parking prostora kod Železničke stanice. Dobro održavan u izvornom stanju. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053332 .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući sa dva stana. Stanovi su etažirani, sa posebnim ulazima. Moguća je kupovina cele kuće sa baštom i velikim dvorištem. Dozvoljena je gradnja poslovnog i stambenog prostora do ulice. Trosoban stan u prizemlju: Zbog svoje pozicije, udaljenost od samog centra grada....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih i najmirnijih lokacija Vrnjačke Banje – poznate po celogodišnjem turističkom prometu i lekovitim izvorima. Stan je odličan izbor za sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.250 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo stanove u izgradnji na Raju. Ova moderna stambena zgrada činiće dve lamele visokog kvaliteta gradnje, pružajući vam udobnost i funkcionalnost u srcu ovog prelepog naselja. Raj je jedno od najpoželjnijih mesta za život, pružaće vam miran i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.250 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov stan u Laze Kostića. City gradnja. Dve spavaće sobe. parking mesto-dogovor Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.230 €, 39,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 55.200 €, 48,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov dvosoban stan u Sremskoj Mitrovici ulica 16.Divizije na 4 spratu - nadogradnja bez kosina. Uknjižen na 30m2 u stvarnosti ima oko 50 kvadrata (može u svakom trenutku da se izmeri i uknjiži na 50m2). Kvalitetna gradnja,nije se štedelo na kvalitetu i materijalima.Ostalo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/526023....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.130 €, 34,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih ruta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.328 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Kompletno opremljen I razrađen apartman za izdavanje sa odličnim recenzijama 9.5 na Booking.com – idealna investicija. Zgrada je okružena borovom šumom što pruža osećaj privatnosti, mira i boravka u prirodi, a istovremeno ste na par minuta lagane šetnje od svih centralnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 55.000 €, 600,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Mužlji površine 5.51 ar. Na placu ucrtana kuća površine 159 m2 sa komunalijama (voda i kanalizacija). Struja je isključena. Plac sređen i trenutno se koristi kao parking. U centru Muzlje, u blizini prodavnice, škole, pošte, autobuske stanice... Uknjićen 1/1 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 511)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>