• GoHome Professional
do 558 eura/m2 uknjižen do 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 uknjižen do 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 uknjižen do 1910 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 uknjižen do 1910 m2" pronađeno 2 040 nekretnina - prosečna cena 151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1810 m2 (malo manji)
    • 2000 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 5200 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEGALJICA, 41.790 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac je ravan. Ima struja i voda na placu, asfalt. Blizu starog Kragujevackog puta. Super lokacija, za kuce i vikendice, blizu Beograda (45 minuta). Uknjizen. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 320.000 €, 1900,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican plac u Visnjici, struja i voda na placu. Predvidjen za individualnu ili kolektivnu gradnju. Divan pogled na Dunav. Uknjizen. Moze biti interesantan za investitore. Za investitore moguc dogovor u kvadratima. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 uknjižen do 1910 m2'
360.000 €
4.500 €
850.000 €
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1910,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) Vinogradska.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 1909,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

- Popovica, neposredna blizina Grigovačkog puta - 1909m2 - Uknjižen bez tereta - Infrastruktura u neposrednoj blizini - Neophodno određeno ulaganje u pripremu zemljišta za gradnju Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 066 82 92 227 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1911,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128545, uknjizen, plac. Usvojen Regulacioni plan. Dozvoljena gradnja. Formirana parcela. Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etazama 70% Maksimalna visina objekta 24M. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, PROSEK, 19.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području u Proseku. Površine 1900m2. Pravougaonog oblika, dimenzije prib. 25 puta 77m. U blizini asfaltnog puta s jedne i Nišave s druge strane. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Plac, Niš....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 19.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128545, uknjižen, plac. Usvojen Regulacioni plan.Dozvoljena gradnja.Formirana parcela.Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etažama 70%Maksimalna visina objekta 24M. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 103.500 €, 1900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 1900m Fruška gora Popovica - Artiljevo, u šumi Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1900m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Oglasavamo prodaju, . . . Gradjevinski....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 76.600 €, 1915,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini planiranog ski centra "Golija" imamo u ponudi plac od 19,15ari pod šumom!!! Ima zainteresovanih za seču i otkup drva što je posebno pogodno za pripremu placa za eventualnu gradnju jer je planiran početak izgradnje skijališta 2026.godina. Ski centar....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.500 €, 1864,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u selu Donje Vlase, u blizini srevisa Jovanović. Njiva četvrt klase, gradsko građevinsko zemljište, površine 1864m2. Plac je uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Plac je pravilnog, pravougaonog oblika i na ravnom terenu, sa mogućnošću priključka na vodovod,....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 17.500 €, 1864,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 120.000 €, 1856,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, centar - Svetosavska plac/građevinsko zemljište, 18.56a, objekat na parceli - kuća 150m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi odličan plac - građevinsko zemljište u centru Barajeva. Nalazi se u glavnoj ulici, Svetosavskoj. Na placu se nalazi kuća površine 150m2,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 120.000 €, 1856,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. .

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 11.700 €, 1845,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, lep plac u selu Belotinac u blizini Železničke stanice. Nalazi te na sto metara od glavne saobraćajnice. Plac je pravougaonog oblika, građevinsko zemljište, površine 1845 m2. Uknjižen. Svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 82.500 €, 1834,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18.34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj zoni, nalazi se zemljište (plac) za prodaju. U blizini je više puteva, kao i autoput Beograd - Novi Sad. Takođe, u blizini su i bazeni Posejdon,....

 
 
 
  Plac, PIROT, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ispred naselja Barja Čiflik. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored asvaltnog lokalnog puta, ispred je kanalizacija, blizu su voda i struja. Za sada je poljoprivredno zemljište, postoji mogućnost prenamene zemljišta za izgradnju. Na....

 
 
 
  Plac, PIROT, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ( blizu gradske bolnice) ispred naselja Barja Čifluk. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored asvaltnog lokalnog puta, ispred je kanalizacija, osvetljenje, blizu su voda i struja. Za sada je poljoprivredno zemljište, postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 133.900 €, 1827,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična ponuda, uknjižen plac u građevinskom području. Plac se nalazi u Rumenci. Pravilnog je oblika i ono što ovaj plac čini odličnom ponudom je objekat koji se nalazi na njemu. U pitanju je objekat od 99m2 koji je predviđen za obradu voća ili proizvodnju rakije. Objekat je nedovršen....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 1824,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena zemljišta i dobijanje dozvola za izgradnju. Plac se nalazi u blizini prvog kružnog toka na saobraćajnici Kragujevac Batočina, iz pravca Batočine,....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 56.000 €, 1813,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremski Karlovci - potes Ešikovac. Predstavljamo poljoprivredno zemljište, njiva 5 klase veličina 0,1813 hektara; deo pod vinogradom. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Struja i gas u blizini placa. Zemljani prilaz. Uknjižen.(Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) Plac,....

 
 
 
  Plac, KRUŠEVAC, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, GORNJI MATEJEVAC, 20.000 €, 1810,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Gornji Matejevac | Prodaja · 1810m² · 20.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 1810,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 195.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac u građevinskoj zoni (zoni porodične gradnje). Na ulasku u Bečmen iz pravca Surčina sa leve strane. Sastoji se iz dve parcele uz ulicu Đure Jakšića. Može magacin ili privredna delatnost, ali da ne zagađuje okolunu i ne pravi buku. Struja uz plac, a voda u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, BANJA, 199.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122115, struja, uknjižen, deljiv, plac. Na prodaju gradjevinsko zemljište u Višnjici 18 ari. Plac je ravan, nalazi se na visini sa prelepim pogledom na Dunav, Adu Huju. Put je delom asfaltiran,delom zemljani. Pristup sa tri strane.Dovedena struja i voda. Pogodan za....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 640.000 €, 1800,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 17ari na Julinom brdu u neposrednoj blizini glavnog puta.Pozicioniran je tako da se u blizini nalaze sve važni infrastrukturni sadržaji.U neposrednoj blizini su:škola,vrtić,crkva,dom zdravlja,marketi,tržni centri i druge važne institcije.Do placa se dolazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 721.000 €, 1800,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo na 20 kilometara od Novog Sada Pravu Halu od 1800 m2 za Proizvodne,Magacinske i Logističke DelatnostiHala se sastoji iz dva dela po 600 m2 u Prizemlju +600 m2 na Spratu Unutrašnja visina Hale iznosi 5-7 metaradimenzije 15x40 metara U Hali postoje Kamere i Alarm....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 39.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac u Novom Slankamenu, 18ari u blizini vinarije Šapat. Plac je pravougaonog oblika sa pogledom na Dunav. Moguć priključak na struju i vodu. Vlasnik 1/1. Gradjevinsko zemljište. Uknjižen. Agencijska provizija 1000€ .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 28.000 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130531, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lisović | Prodaja · 1800m² · 28.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 331)