• GoHome Professional
do 558 eura/m2 uknjižen barem 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 uknjižen barem 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 uknjižen barem 1910 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 uknjižen barem 1910 m2" pronađeno 2 262 nekretnina - prosečna cena 40 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1810 m2 (malo manji)
    • 2000 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 1909,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

- Popovica, neposredna blizina Grigovačkog puta - 1909m2 - Uknjižen bez tereta - Infrastruktura u neposrednoj blizini - Neophodno određeno ulaganje u pripremu zemljišta za gradnju Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 066 82 92 227 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 99.990 €, 1952,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1952 m2 na Dobroj Lokaciji..Plac je u NajUrbanijem delu mesta sa frontom Placa od 17 x 117 metaraPLAC SE U NALAZI U ZONI GDE SU PREDVIĐENI SADRŽAJI OD JAVNOG ZNAČAJA I NIJE DOZVOLJENA IZGRADNJA KUĆAPosebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 88.000 €, 1957,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19.57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena je za zonu stanovanja. U privatnom vlasništvu, svojina 1/1, bez zabeležbi. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Snežana Krstić 065/34-35-128....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 uknjižen barem 1910 m2'
20.000 €
20.000 €
20.000 €
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1910,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) Vinogradska.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1911,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 76.600 €, 1915,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini planiranog ski centra "Golija" imamo u ponudi plac od 19,15ari pod šumom!!! Ima zainteresovanih za seču i otkup drva što je posebno pogodno za pripremu placa za eventualnu gradnju jer je planiran početak izgradnje skijališta 2026.godina. Ski centar....

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 107.470 €, 1954,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan uknjižen plac, struja i voda dovedeni do placa. Deljiv na više parcela. 5.500eur po aru. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
  Plac, PROSEK, 19.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području u Proseku. Površine 1900m2. Pravougaonog oblika, dimenzije prib. 25 puta 77m. U blizini asfaltnog puta s jedne i Nišave s druge strane. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 4.500 €, 1900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 98894, uknjižen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca.Uradjena je priprema za asfaltiranje. Plac je deljiv. U najblizem delu placa,dalekovod je na preko 10m. Mirno i tiho,put do placa iz Mirijeva.Plac je ociscen,odlicna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 320.000 €, 1900,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican plac u Visnjici, struja i voda na placu. Predvidjen za individualnu ili kolektivnu gradnju. Divan pogled na Dunav. Uknjizen. Moze biti interesantan za investitore. Za investitore moguc dogovor u kvadratima. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 103.500 €, 1900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1900m Fruška gora Popovica - Artiljevo, u šumi Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1900m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Oglasavamo prodaju, . . . Gradjevinski....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Plac, Niš....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 41.790 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac je ravan. Ima struja i voda na placu, asfalt. Blizu starog Kragujevackog puta. Super lokacija, za kuce i vikendice, blizu Beograda (45 minuta). Uknjizen. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 19.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, SURČIN, 360.000 €, 1900,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za dobrom i isplativom investicijom! - Građevinsko zemljište od 18,8 ara u Surčinu, izuzetna lokacija na glavnom putu; - Dokumentacija 1/1, čist, uknjižen na ime; - Priključci za vodu, struju i gas, poseduje bunar; - Ravan, širina fronta 17m; - Na 1/3 placa do glavne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128545, uknjižen, plac. Usvojen Regulacioni plan.Dozvoljena gradnja.Formirana parcela.Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etažama 70%Maksimalna visina objekta 24M. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128545, uknjizen, plac. Usvojen Regulacioni plan. Dozvoljena gradnja. Formirana parcela. Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etazama 70% Maksimalna visina objekta 24M. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 36.500 €, 1981,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

*POVOLJNO*-Banoštor-Građevinski Plac 1980 m2 za kupce sa Posebnim stilom života-065/385 8880 Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjižen Plac 1980 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIPlac je Građevinski nalazi se na obodu naselja za pogodnom konfiguracijomdimenzije Placa su 30x60 metaraput....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 13.000 €, 1996,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju gradjevisnko zemljište, površine 19,96 ari. Pravilnog je oblika i izlazi na asfaltni put tako da postoji mogućnost priključka na komunalnu infrastrukturu neposredno pored placa. Uknjižen je na vlasnika 1 kroz 1. Za više informacija, slobodno pozovite. Plac, Gadzin Han -....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Stara Bežanija, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.900 € na 90.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 90.900 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.900 €
07.09.2025 - 72.900 €
12.12.2025 - 81.900 €
17.05.2026 - 90.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U industrijskoj zoni Makisa, na najboljem mestu , u ponudi imamo odličan, ravan plac , pravilnog oblika , površine 20 ari . Plac se nalazi u drugom redu pored puta , vrlo blizu puta , ima dobar prilaz , postoji ucrtan put do placa . Pristup za kamione, šlepera i sva dostavna vozila....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 60.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poljoprivredno zemljište ukupne površine 20 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž 1, 200.000 €, 2000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo da Vam ponudimo plac u delu koji je u neposrednoj blizini vrha Kumodraškog brda. Sa placa se pruža veoma lep pogled na okolinu. Na placu se nalaze....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 180.000 €, 2000,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 20ari, gradsko građevinsko zemljište. Priključak za struju i vodu udaljen na 500m od placa. Nalazi se u mirnom delu Resnika, u blizini okretnice autobusa 94, doma zdravlja i vrtića. Agencijska provizija 2%. Pod Avalom.

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena., jer se nalazi u građevinskom području. Dozvoljena je izgradnja. pogodan za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona ali i stambenih objekata,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123034, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 49.900 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada. Površina placa je 20 ari, izlazi na saobraćajnicu Niš-Kamenica. Uknjižen, gradsko građevinsko zemljište. Svojina 1/1.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac na Fruškoj Gori. Ceo plac gleda na jug, sa blagim padom i prelepim pogledom na padine Fruške Gore. Uknjižen 1/1 kao građevinsko zemljište van granica GGZ . Perspektivna lokacija sa prelepim i novim kućama u okolini. Prilaz sa dve strane. 100m od glavnog puta koji prolazi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 110.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110460, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Prodaju se dve parcele u Sremskoj Kamenici(Bocke). Parcele poseduju struju, vodu, kanalizaciju i gas. Uknjizene 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 34.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palih boraca, veliki građevinski plac, u naseljenom delu, graniči se sa glavnom saobraćajnicom, voda i struja do placa. Mogućnost parcelisanja na 20ari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%.(minimalno 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti). Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 31.065 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119394, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom moze da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a moze i samo plac da....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 2000,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija o lokaciji, topografski snimak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 31.065 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119394, struja, uknjižen, deljiv, njiva. U ponudi su više parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno više kuća i vlasnik placa, u saradnji sa investitorom može da ponudi kupcu kupovinu placeva sa izgradnjom nekretnine, a može i samo plac da....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 100.000 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105221, struja, uknjizen, deljiv. Prodaju se gradjevinske parcele UKUPNE povrsine 43 ari koje se nalaze u Makisu. Mogu da se kupe ponaosob 20.61ar,6.34a i 15.75a. Parcele su privatno vlasnistvo 1/1 (uknjizeno na privatno lice). Nalaze se pored puta koji uzlazi na Stari....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 22.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC U VRANIĆU, PRODAJA! Cena: 22.000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo,Vranić Površina: 19,74 ari OPIS: Prodaje se građevinski plac površine 19,74 ari, koji se nalazi na 2 km od centa Vranića, nadomak opštine Barajevo, u mirnoj i pristupačnoj lokaciji,....