• GoHome Professional
do 558 eura/m2 uknjižen 2290 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 uknjižen 2290 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 uknjižen 2290 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 uknjižen 2290 m2" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 40 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2180 m2 (malo manji)
    • 2400 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1700 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MEROŠINA, 7.000 €, 2283,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2283m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog puta, ravan je, pogodan je za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Plac, ŠID, 40.000 €, 2298,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22.98a Parcela površine 22.98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi kao vikendica. Nalazi se na Fruškoj gori, na 1.5km od centra Erdevika - kod Titovih lovišta (između dva jezera) od čega su na 9 ari posađeni voćnjaci,....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase, zemljište je gradsko građevinsko sa uknjiženim objektom od 13m2. Front placa je preko 30m, zadnji deo se spušta prema potoku. Preporuka!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 uknjižen 2290 m2'
61.700 €
367.360 €
43.000 €
  Plac, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu. Nema asfaltiran prilaz, do samog placa nema priključaka, u blizini su kuće. Površina placa je 23 ara. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, ZLATIBOR, 240.000 €, 2300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 79747, struja, uknjizen, plac. Odlican plac na lepoj lokaciji pogodan za sve namene,deljiv,poseduje informaciju o lokaciiji,ķ.o.Branesci na tacno 1.8 km od hotela Mona,sa prelepim pogledom na Tornik. Cena nije fixna. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 555.000 €, 2300,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude građevinsko zemljište u neposrednoj blizini centra Surčina, ulica Vojvođanska. Dozvoljena gradnja stambenih jedinica i komercijalnog sadržaja. Plac je uknjižen 1/1 kao građevinsko zemljište. Prodavac poseduje informaciju o lokaciji. Mogućnost spajanja....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132224, uknjižen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored.Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2303,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji je predviđen za izgradnju uslužnih objekata različite namene, hoteli, restorani, sportsko rekreativni centri itd. Od glavnog puta je udaljen oko 90m.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 22.000 €, 2303,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 115.350 €, 2307,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 115.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, na nekoliko km od Niša, u izuzetnom prirodnom okruženju, blizu vikend naselja Donji Matejevac, na putu za Kamenicu. Uknjižene površine 2307m2. Urađen je DUP za ovaj deo periferije grada Niša, te ima sve preduslove za izgradnju jednog ili više objekata.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 60.000 €, 2307,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je Gradsko - građevinsko zemljište, 2307m2, na putu od Doneg Matejevca prema Kamenici, u blizini vikend naselja. Plac se nalazi u blizini spomenika Čegar. Bandere za struju se nalaze pored samog placa, a na stotinak metara se nalazi gradska voda i kanalizacija. Cena placa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 10.000 €, 2273,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog puta 1155m a put do samog placa je nasipan asfaltnom rizlom. Postoje komunalni priključci za vodu, struju i kanalizaciju. Nalazi se u gradjevinskoj....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 39.799 €, 2268,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac u Malči u neposrednoj blizini Malčanske petlje. Plac nije do glavnog puta, ali postoji prilaz kojim se dolazi do istog. Ukupna površina placa je 2268m2. Plac se u Katastru vodi kao poljoprivredno zemljiste. Uknjižen je kao privatna svojina 1/1. čisto vlasništvo. Topla....

 
 
 
  Plac, MALČA, 39.799 €, 2268,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SURČIN, 425.000 €, 2252,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Surcin, Radiofar, Patrijarha Pavla, plac od 22.52 ara, uradjena konverzija, sa 3.0 renoviranom i uknjizenom kucom od 71 m2, bez terase, PR + PTK, inverter klime, bazen, parking, starogradnja. Ekskluzivna prodaja gradjevinskog zemljista u naselju....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 72.000 €, 2330,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 2330 m2 , u blizini restorana Mesečev konak , gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je na atraktivnoj lokaciji zbog blizine auto puta , odmorišta Čokot i brojnih poslovnih objekata . Čisto vlasništvo , uknjižen. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 23.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na udaljenosti od oko 25 km od Beograda. Satoji se od dve parcele povrsina 1 464 m2 (deo vece parcele) i 784 m2 (zasebna parcela). U pitanju su njive....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 15.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 2248m² · 15.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 17.000 €, 2350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju polovina placa u Knez selu, površine 2350m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini javne česme sa izvorskom vodom, sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće, vikendice, ili izgradnju etno sela… Asfaltni put se završava 100m ispred parcele, nadalje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 24.000 €, 2352,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m, dužina oko 100m, poljoprivredno zemljište. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata i sl. Uknjižen, čisto vlasništvo,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 21.000 €, 2352,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Paliluli površine 2352m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižene površine 2352m2. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Apelovac | Prodaja · 2352m² · 21.000€.

 
 
 
  Plac, BEGEC, 60.000 €, 2220,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*EKSKLUZIVA*Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 2220 m2 Pogodan za Razne AktivnostiParcela se vodi kao Poljoprivredna,nalazi se u Poslovnoj Zoni u Dolaznom pravcuna Placu postoji Uknjižen objekat od 26 m2 kao i bušeni bunarširina fronta je 13x170 metarainfrastruktura....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 2200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127086, struja. Prodaje se POPOVICA - 22 a PLAC, 2260 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima sume, sumovit plac. U blizini (100m) asfaltni put. Cela oblast naseljena. Blizu su struja, voda, gas. Prelep pogled. Uknjizen kao....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 260.000 €, 2200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike Milan Vidak. Asfaltni put pored placa. Na brzoj saobracajnici Backa Palanka - Novi Sad. Na putu za PLANTU. U blizini nalaze se industrijska postrojenja....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 541.000 €, 2200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 68.000 €, 2200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište, moguća je izgradnja poslovnog objekta kao što su servisne usluge, prostor za sajamske manifestacije, zdrastvene ustanove i slicno. Plac....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 2200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 106597, uknjižen. Plac se nalazi u sredini naselja na odličnoj poziciji ,pogled ka Savi , pogled na donje polje i budući Nacionalni stadion i komlekse koji se grade. . Asfalt do ivice placa kao i struja , voda , GAS , kablovska .Za parcelu postoji Informacija o Lokaciji....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 33.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac, uknjižen. Koviona trešnja, plac od 22 ara sa lepim pogledom, uvučen 50m od glavnog kragujevackog puta. Na placu voda, struja, gas, optika. Plac je ravan, u plac se može ući sa dve strane.. Gradjevinski plac ima kosinu od 20stepeni i lep pogled na okolinu.. Ag provizija....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460.000 € na 450.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Klisa, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 460.000 €
08.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. građevinski plac površine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada.Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km.Plac je kompletno ograđen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.Pogodan....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 45.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna ponuda. Prodaje se plac na Banstolu. Oko 1km od Ruske Crkve na glavnom putu. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Plac, PETKOVICA, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam kraj Sremcice tj Lipovacka suma. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 450.000 €, 2200,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121279, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. gradjevinski plac povrsine 2.247 m², u okviru industrijske poslovne zone Novog Sada. Izuzetna lokacija. Sentandrejski put Novi Sad. Blizina auto-puta 1km. Plac je kompletno ogradjen i asfaltiran, odmah spreman za upotrebu.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 200.000 €, 2200,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac od 22 ara, leva strana Surčinske ulice u blizini skretanja iz Dr. Ivana Ribara. Plac ima objekat od 70m2 predat na legalizaciju, struju, vodu, put, planiran za stambenu zonu. Izuzetno za investitore jer se graniči sa dva placa predviđenih za prodaju. 7510 Oznaka na mapi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 280.000 €, 2200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106597, uknjizen. Plac se nalazi u sredini naselja na odlicnoj poziciji ,pogled ka Savi , pogled na donje polje i buduci Nacionalni stadion i komlekse koji se grade. . Asfalt do ivice placa kao i struja , voda , GAS , kablovska . Za parcelu postoji Informacija o Lokaciji....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 110.000 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127082, uknjizen. Prodaje se POPOVICA - GRADJEVINSKI PLAC, 1100 m2. Novi Sad se vidi u celosti. Za investitore ili fizicka lica. Plac je ravan, blizu asfalta, u naseljenoj oblasti. Na placu su blizu struja, voda, gas. Prelep pogled. Uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BANJA, 68.000 €, 2200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 44.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Rogača | Prodaja · 2200m² ·....

 
 
 
  Plac, RALJA, 30.800 €, 2200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102406, struja, uknjizen. Ralja Gradjevinski plac,na 40 metara od Kragujevackog puta.,ravan Struja,voda,,gas,asfalt,ulicna rasveta,na placu,dozvoljena gradnja. Jedinstven i prelep pogled na Sumadiju.Cetvrtina placa je ravno,a ostatak je niza kota u odnosu na prvu cetvrtinu.....