• GoHome Professional
do 558 eura/m2 uknjižen 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 uknjižen 1910 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 uknjižen 1910 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 uknjižen 1910 m2" pronađeno 144 nekretnina - prosečna cena 49 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1810 m2 (malo manji)
    • 2000 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2100 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ČAJETINA, 76.600 €, 1915,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini planiranog ski centra "Golija" imamo u ponudi plac od 19,15ari pod šumom!!! Ima zainteresovanih za seču i otkup drva što je posebno pogodno za pripremu placa za eventualnu gradnju jer je planiran početak izgradnje skijališta 2026.godina. Ski centar....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 4.500 €, 1900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98894, uknjižen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca.Uradjena je priprema za asfaltiranje. Plac je deljiv. U najblizem delu placa,dalekovod je na preko 10m. Mirno i tiho,put do placa iz Mirijeva.Plac je ociscen,odlicna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 uknjižen 1910 m2'
103.500 €
130.000 €
19.000 €
  Plac, BANJA, 320.000 €, 1900,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican plac u Visnjici, struja i voda na placu. Predvidjen za individualnu ili kolektivnu gradnju. Divan pogled na Dunav. Uknjizen. Moze biti interesantan za investitore. Za investitore moguc dogovor u kvadratima. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1910,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) Vinogradska.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €, 1911,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-567 (licenca br.2912) .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 1909,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

- Popovica, neposredna blizina Grigovačkog puta - 1909m2 - Uknjižen bez tereta - Infrastruktura u neposrednoj blizini - Neophodno određeno ulaganje u pripremu zemljišta za gradnju Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 066 82 92 227 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Plac, Niš....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 41.790 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac je ravan. Ima struja i voda na placu, asfalt. Blizu starog Kragujevackog puta. Super lokacija, za kuce i vikendice, blizu Beograda (45 minuta). Uknjizen. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 19.000 €, 1900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području u Proseku. Površine 1900m2. Pravougaonog oblika, dimenzije prib. 25 puta 77m. U blizini asfaltnog puta s jedne i Nišave s druge strane. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 360.000 €, 1900,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za dobrom i isplativom investicijom! - Građevinsko zemljište od 18,8 ara u Surčinu, izuzetna lokacija na glavnom putu; - Dokumentacija 1/1, čist, uknjižen na ime; - Priključci za vodu, struju i gas, poseduje bunar; - Ravan, širina fronta 17m; - Na 1/3 placa do glavne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128545, uknjižen, plac. Usvojen Regulacioni plan.Dozvoljena gradnja.Formirana parcela.Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etažama 70%Maksimalna visina objekta 24M. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 950.000 €, 1900,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128545, uknjizen, plac. Usvojen Regulacioni plan. Dozvoljena gradnja. Formirana parcela. Maksimalni indeks zauzetosti 40%, na podzemnim etazama 70% Maksimalna visina objekta 24M. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 99.990 €, 1952,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1952 m2 na Dobroj Lokaciji..Plac je u NajUrbanijem delu mesta sa frontom Placa od 17 x 117 metaraPLAC SE U NALAZI U ZONI GDE SU PREDVIĐENI SADRŽAJI OD JAVNOG ZNAČAJA I NIJE DOZVOLJENA IZGRADNJA KUĆAPosebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog....

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 107.470 €, 1954,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan uknjižen plac, struja i voda dovedeni do placa. Deljiv na više parcela. 5.500eur po aru. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 17.500 €, 1864,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u selu Donje Vlase, u blizini srevisa Jovanović. Njiva četvrt klase, gradsko građevinsko zemljište, površine 1864m2. Plac je uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Plac je pravilnog, pravougaonog oblika i na ravnom terenu, sa mogućnošću priključka na vodovod,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.500 €, 1864,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 88.000 €, 1957,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19.57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena je za zonu stanovanja. U privatnom vlasništvu, svojina 1/1, bez zabeležbi. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Snežana Krstić 065/34-35-128....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 1963,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac za gradnju ili drugu korisnu namenu u prirodnom okruženju sela Gabrovac, blizu glavnog puta. Dozvoljena gradnja, blizu su priključci za struju, zanimljiva geometrija placa, moguća deoba na manje parcele. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju.....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 20.000 €, 1963,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 120.000 €, 1856,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, centar - Svetosavska plac/građevinsko zemljište, 18.56a, objekat na parceli - kuća 150m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi odličan plac - građevinsko zemljište u centru Barajeva. Nalazi se u glavnoj ulici, Svetosavskoj. Na placu se nalazi kuća površine 150m2,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 120.000 €, 1856,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. .

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 11.000 €, 1847,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 1847m2, nalazi se na kraju sela Gabrovac prema selu Vukmanovo. Plac je poljoprivredno zemljište, izlazi na asfaltni put. Uknjižen, vlasništvo 1/1, za dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 1847m² · 11.000€.

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 11.700 €, 1845,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, lep plac u selu Belotinac u blizini Železničke stanice. Nalazi te na sto metara od glavne saobraćajnice. Plac je pravougaonog oblika, građevinsko zemljište, površine 1845 m2. Uknjižen. Svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 36.500 €, 1981,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

*POVOLJNO*-Banoštor-Građevinski Plac 1980 m2 za kupce sa Posebnim stilom života-065/385 8880 Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjižen Plac 1980 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIPlac je Građevinski nalazi se na obodu naselja za pogodnom konfiguracijomdimenzije Placa su 30x60 metaraput....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 82.500 €, 1834,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18.34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj zoni, nalazi se zemljište (plac) za prodaju. U blizini je više puteva, kao i autoput Beograd - Novi Sad. Takođe, u blizini su i bazeni Posejdon,....

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ( blizu gradske bolnice) ispred naselja Barja Čifluk. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored asvaltnog lokalnog puta, ispred je kanalizacija, osvetljenje, blizu su voda i struja. Za sada je poljoprivredno zemljište, postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, PIROT, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, PIROT, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ispred naselja Barja Čiflik. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored asvaltnog lokalnog puta, ispred je kanalizacija, blizu su voda i struja. Za sada je poljoprivredno zemljište, postoji mogućnost prenamene zemljišta za izgradnju. Na....

 
 
 
  Plac, ČIFLIK, 6.000 €, 1830,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 133.900 €, 1827,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična ponuda, uknjižen plac u građevinskom području. Plac se nalazi u Rumenci. Pravilnog je oblika i ono što ovaj plac čini odličnom ponudom je objekat koji se nalazi na njemu. U pitanju je objekat od 99m2 koji je predviđen za obradu voća ili proizvodnju rakije. Objekat je nedovršen....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 1824,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena zemljišta i dobijanje dozvola za izgradnju. Plac se nalazi u blizini prvog kružnog toka na saobraćajnici Kragujevac Batočina, iz pravca Batočine,....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 13.000 €, 1996,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju gradjevisnko zemljište, površine 19,96 ari. Pravilnog je oblika i izlazi na asfaltni put tako da postoji mogućnost priključka na komunalnu infrastrukturu neposredno pored placa. Uknjižen je na vlasnika 1 kroz 1. Za više informacija, slobodno pozovite. Plac, Gadzin Han -....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Stara Bežanija, 420.000 €, 2000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.900 € na 90.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 90.900 €, 2000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.900 €
07.09.2025 - 72.900 €
12.12.2025 - 81.900 €
17.05.2026 - 90.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U industrijskoj zoni Makisa, na najboljem mestu , u ponudi imamo odličan, ravan plac , pravilnog oblika , površine 20 ari . Plac se nalazi u drugom redu pored puta , vrlo blizu puta , ima dobar prilaz , postoji ucrtan put do placa . Pristup za kamione, šlepera i sva dostavna vozila....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 60.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poljoprivredno zemljište ukupne površine 20 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž 1, 200.000 €, 2000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo da Vam ponudimo plac u delu koji je u neposrednoj blizini vrha Kumodraškog brda. Sa placa se pruža veoma lep pogled na okolinu. Na placu se nalaze....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 180.000 €, 2000,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac od 20ari, gradsko građevinsko zemljište. Priključak za struju i vodu udaljen na 500m od placa. Nalazi se u mirnom delu Resnika, u blizini okretnice autobusa 94, doma zdravlja i vrtića. Agencijska provizija 2%. Pod Avalom.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 140)

<< <1 2 3 4> >>