• GoHome Professional
do 558 eura/m2 do 480 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 do 480 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 do 480 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 do 480 m2" pronađeno 8 041 nekretnina - prosečna cena 407 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 41000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren, prizemlje i sprat. Površina objekta je 480 m². Na placu je dovedena gradska voda, a ispred kuće se nalazi bandera. Nekretnina je pogodna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 480,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca sa tri etaze: povrsine 280 m2; prizemlje + sprat + potkrovlje, na placu od 11,5 ari. Prizemlje: jednosoban stan, tri garaze, podrum. I sprat: dvosoban stan, Potkrovlje-trosoban stan. Kuca je dobro odrzavana. Kuca ima 5 terasa. Grejanje je uz pomoc kotlarnice, moze i na cvrsto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 do 480 m2'
75.000 €
75.000 €
123.600 €
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 480,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Siva faza, ograđen plac. Ima gradska voda na placu. Ispred kuće ima bandera . Tri nivoa, visoki suteren , prizemlje i sprat 480 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, VINIK, 55.000 €, 480,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.indomio.rs

PODVINIK 4,8ar 55.000 Prodaje se gradsko gradjevinsko zemljiste u Podviniku (prema Komrenu). Pravougaonog je oblika, sa frontom prema ulici od 15m, a u dubinu ide 32m. Ima vrlo blagi (gotovo neprimetan) pad. Moguce je graditi stambeni objekat. Voda, struja, kanalizacija su neposredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 100.000 €, 480,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stambeni prostor 400m2 poslovni prostor 80m2 osnova kuće 162m2 Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 480m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 240.000 €, 478,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prodaje se firma sa celokupnom pokretnom i nepokretnom imovinom, kao i ustupanje svih potrebnih dozvola i odobrenja za obavljenje ugostiteljsko - turističke delatnosti, a izdatih od strane nadležnih republičkih i opštinskih organa. Lokacija preduzeća, odnosno parcele je sa direktnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 66.700 € na 59.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BOLJEVCI, 59.000 €, 477,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 66.700 €
20.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju više građevinskih parcela u Jakovu – nova perspektivna lokacija U ponudi je više građevinskih parcela u mirnom i planski razvijenom delu Jakova, idealnih za izgradnju porodičnih kuća ili investicionu gradnju. Površine parcela kreću se od 4.77 ari do 5,37 ari uz mogućnostk....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 27.000 € na 32.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VODICE, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 27.000 €
19.05.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

PRODAJA PLACA – ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 32.000 €, 475,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA PLACA ZLATIBOR, VODICE Na prodaju izuzetan plac na Zlatiboru, u naselju Vodice, površine 4,75 ari. Parcela se nalazi u prelepom prirodnom okruženju, okružena zelenilom, mirom i netaknutom prirodom, što ovu lokaciju čini idealnom za odmor, život ili investiciju. Plac se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATOČINA, 235.000 €, 475,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se višenamenski poslovni prostor u Batočini naselje Prnjavor. Na parceli od 23 ara nalazi se objekat od 475 m2 koji se sastoji od kancelarijskog prostora ( četiri prostorije, prostor za čajnu kuhinju,  dva mokra čvora i hala ), kao i objekat od oko 90 m2 na dva nivoa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 230.000 €, 475,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca u mestu Begaljica kod Grocke, novija gradnja, Ozakonjena i uknjizena, na 5,87 ari placa, ogradjena. Prizemlje i 2 sprata, sve zavrseno, fasadna cigla, izvrsena izolacija. Trofazna struja, bunar u dvoristu, voda ispravna i redovno kontrolisana. Etazno grejanje, preko kotlarnice....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 290.000 €, 481,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u mirnom delu grada na 5 minuta hoda od samog centra. Obdanište, osnovna škola kao i sve srednje škole 100 metara udaljene. Kuća je useljiva za stanovanje. Takodje je pogodna za adaptaciju za izdavanje.Kontakt: 064/643-2470 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 230.000 €, 474,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću koja se sastoji od 4 odvojene stambene jedinice na 8 ari . Svaka stambena jedinica ima zaseban ulaz. Stan u prizemlju i potkrovlju imaju po 76 m2 i nemaju ni lodju ni terasu. Stanovi na prvom i drugom spratu imaju po 94 m2 i terase. Svi....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno adaptirana pre dve godine. Uknjizena povrsina iznosi 473m2, poseduje tri nivoa, smestena je na 12 ari placa. U delu dvorista se nalazi vocnjak....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 288.000 €, 473,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 472,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća raspoređena u tri nivoa.U suterenu kuće nalazi se radionica,kancelarija,ostava,garaža,mali sanitarni čvor sa tuš kabinom,vešernica,kotlarnica,letnja kuhinja,ostava.U prizemlju se nalazi kuhinja,trpezarija,dve sobe i kupatilo.U potkrovlju se nalaze 4 sobe i kupatilo.Postoji....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 190.000 € na 160.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 160.000 €, 472,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.08.2025 - 190.000 €
27.02.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Hotel, SUBOTICA, 200.000 €, 471,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Caffe Bar Uz Sobe SA PARKINGOM NA IZUZETNOJ LOKACIJI Materijal: Čvrst Dvorište: ~250m² Parking: DA Spratnost: P+Pk Lift: NE Grejanje: CG Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice Tereti: NE Legalizovano: DA Plaćanje: Gotovina....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 50.000 €, 470,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini škole i vrtića. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 470m2. U blizini placa su priključci za vodu i struju. Uknjizen. Svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, javite se za za....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 470,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite kuću u kojoj svaki korak odiše toplinom doma, a svaki kutak je osmišljen da vam pruži udobnost i mir. Već pri prvom pogledu, oduševiće Vas dvorište – 5 ari zelenila, savršen prostor za porodična okupljanja, igru dece ili jutarnju kafu na suncu. A kad kročite unutra, čeka....

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 120.000 €, 470,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju skladište žitarica površine 470 m2 na placu od 39.56 ari u naseljenom mestu Tomaševac. U sklopu skladišta nalazi se vagarska kućica 11 m2, pomoćna zgrada - kolska vaga 90 m2. Objekat se prodaje sa kompletnom opremom tako da se odmah istog momenta raditi prijem žitarica.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 52.000 €, 469,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom i razvijenom delu naselja, sa odličnom povezanošću i kompletnom infrastrukturom u blizini. Tip nekretnine: dvojna kuća sa placem Površina....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 22.500 €, 479,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Osluša Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 16.870 €, 482,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo više placeva površine oko 5 ari na 300 metara od jezera Zaovine . Pored placeva prolazi put, a moguće je dovesti i struju i vodu. Na nekim placevima su urađeni temelji u skladu sa građevinskom dozvolom. Za više informacija pozovite. We offer several plots of land with....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 180.250 €, 467,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci - Centar. Izdvajamo iz ponude ruševnu kuću koja se nalazi u centru Sremskih Karlovaca, u delu zaštićene zone (kulturno dobro). Kuća je uknjižena veličine 100m2 (delom građena ciglom delom naboj). Nus prostorije ukupne veličine 76m2. Veličina placa 467m2 sa uličnim....

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 12.000 €, 466,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Plac sa nedovršenom kućom u Banji Koviljači U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) na mirnoj lepoj ulici udaljenoj 1 km od parka se prodaje plac površine 4.66 a sa nedovršenom kućom (površina osnove iznosi 47 m2). Do kuće je sprovedena struja (na današnji dan....