• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 400 m2 što veći najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 barem 400 m2 što veći najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 400 m2 što veći najnovije

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 400 m2 što veći najnovije" pronađeno 86 nekretnina - prosečna cena 50 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 900.000 €, 36500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izvanredan plac na obali reke Nadel na putu iz Pančeva ka Vršcu. Plac je građevinsko zemljište, struja i voda su u neposrednoj blizini, od same magistrale udaljen je 55 metara. Sa strane placa napravljen je asfaltni put širine 5 metara kojim može da prolazi mehanizacija. Plac se može....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 barem 400 m2 što veći najnovije'
117.000 €
100.000 €
200.000 €
  Plac, MLADENOVAC, 250.000 €, 23717,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Gajska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 250.000 €, 16700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Jovanovac, 255.000 €, 12570,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 1 hektara i 25,70 ari u naselju Jovanovac. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva prve klase. Nalazi se u blizini auto-puta i kružnog toka na ulasku u grad, ali se do placa dolazi iz pravca Jovanovca lokalnim putem. Prodaju se tri parcele koje čine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 360.000 €, 9919,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Partizanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 260.000 €, 8600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132308, uknjižen, njiva. Prodaje se njiva 2 klase,na gradskomgradjevinskom podrucjuPodaci iz katastra,110 ari ..kocka oblik..građevinsko zemljište ..blizina autoputa i naplatne rampe na 500 m,ime ulice Sremskaima struja i voda u ulici..pogodno za zonu porodičnog....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 8000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Beogradu-Sremčica(Centar)Prodaje se plac u Sremčici 8 a 30000 evra. Vlasnik 1/1Plac se nalazi na dobroj lokaciji 400m od autobuske stanice autobusa 511 i 200m od največeg kraškog jezera u Šumadiji. Pored placa prolazi struja, voda, gradska kanalizacija i ulica je asfaltirana.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 79.310 €, 7742,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je sa dobrim prilaznim putevima. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo netaknuta priroda nadomak grada. Idealan za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju. Površina placa je 49 ari, front 20m, informacija o lokaciji;....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljiše na putu za Donje Vlase(Donje Vlase)Na prodaju parcela (gradsko građevinsko zemljište) ukupne površine 3971kvm, na potezu Markovo Kale(put za Donje Vlase). Upisano sa svojinom u katastar nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje nekretnine pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 39.500 €, 3800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, 38 ari. Nalazi se u građevinskom području, u blizini puta i komunalne infrastrukture. Uknjižen je i vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Donje Medjurovo | Prodaja · 3800m² · 39.500€.

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 29.000 €, 3730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Merošini, na putu za selo Rožina, površine 3730m2. Plac je poljoprivredno zemljište, nalazi se uz asvaltni put. Uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1 kroz 1. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate. Plac, Merošina - Merošina |....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Careva glavica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 27.000 €, 3200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Nisu(Palilula)Prodaja placa u Nisu, iznad palilule, od asfalta 300 m , struja u placu. Gradsko gradjevinsko zemljiste.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 206.000 €, 2500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran plac ukupne površine 2.500 m² na Širinama iznad Alibegovca, u atraktivnom delu Sremske Kamenice nadomak Novog Sada. Parcela se vodi na KO Bukovac i uknjižena je bez tereta. Plac se nalazi na nadmorskoj visini od 300 metara, i pruža panoramski pogled....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 11.000 €, 2305,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta -Ostrovica(Ostrovica)Prodaja zemljišta u okolini Niša-Ostrovica.parcela se nalazi u ataru sela Ostrtrovica, oko 20 km od Niša, izmenju vikend naselja i sela na putu ka Banjici. Lep pogled na okolinu,voda na placu(prikljucak na vodovod plus bunar)Struja u blizini.Vredi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž 1, 270.000 €, 2100,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Plac na odličnoj lokaciji van gradske gužve a ipak blizu grada, građevinsko zemljište na području između Braće Jerković i Kumodraža . Po planu detaljne regulacije, novi kompleksi, višeporodično stanovanje, predviđena gradnja 4 nivoa P+2+PK/PS. Zauzetost parcele 30%, podzemne etaže....