• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 400 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 barem 400 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 400 m2 što skuplji

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 400 m2 što skuplji" pronađeno 13 285 nekretnina - prosečna cena 81 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2200 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • kablovska
    • 2.sprat
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU KOD MADERE NA PRVOM SPRATU, POGODAN ZA VELIKI IZLOZBENI SALON, PRODAVNICU NAMESTAJA ILI TEHNICKU ROBU. POVRSINA LOKALA JE OKO 400 KVADRATA, SA CENTRALNIM GREJANJEM. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 5.000.000 €, 71200,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se Građevinsko zemljište u vikend zoni, sa panoramskim pogledom na Pavlovačko jezero i Ravni Srem, od Avale do planine Cer. Ova lokacija se nalazi na blagom bregu Fruške gore nadmorske visine 335m, odakle nadvisuje širi kraj. Na placu se trenutno nalazi voćnjak šljiva u punom....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 4.600.000 €, 69800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Plac/građevinsko zemljište od 698 ari u Ugrinovcima, opština Zemun, u neposrednoj blizini puta za Batajnicu ka Zemunskoj ulici. Građevinsko zemljište u privatnoj svojini 1/1, bez tereta. Mogućnost izgradnje proizvodno skladišnog objekta i komercijalnih sadržaja koji obuhvataju širok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 barem 400 m2 što skuplji'
65.000 €
160.000 €
4.280.000 €
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 4.545.000 €, 10100,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Velika Moštanica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.499.500 €, 21400,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji u Surčinu, sa pogledom na budući EXPO, poljoprivredno zemljište od 241 ari, uknjiženo na prodavce. Poseduju informaciju o lokaciji. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 4.000.000 €, 17000,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac za stambenu gradnju na Ledenoj steni. Površine je oko 170ari, namenjen je investitorima. Nalazi se u mirnijem delu, predstavlja odličnu lokaciju za stambeno-poslovni kompleks. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 3.776.000 €, 58093,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima izlaz na postojeći asvaltirani put dužinom od 162m. Po urbanističkom planu predviđen je i ucrtan put na drugoj strani placa. Zbog blizine grada,....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 3.750.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 250 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.699.000 €, 41100,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela na odličnoj poziciji, u neposrednoj blizini Vojnog aerodroma u Batajnici. - Površina 411a - Poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase - Front ca 60m - Cena 90e/m2 + agencijska provizija Za više informacija pozovite 066 82 92 800 Jelena Bogojević ili 065 27 27 090....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 3.400.000 €, 20856,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se pored glavnog puta, u zoni poslovno-trgovinskog kompleksa. Cena placa je 3.400.000EUR. Čisto vlasništvo. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 3.375.000 €, 7500,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119221, uknjižen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na 5km od Ibarske magistrale. Cena je po aru zemljista, u to je i uračunato krečenje placa i puta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119221, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na 5km od Ibarske magistrale. Cena je po aru zemljista, u to je i uracunato krecenje placa i puta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 3.242.000 €, 92000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište u Subotici povrišine oko 9ha. Postoji mogućnost grupisanja sa susednom parcelom oko 4ha na ukupno 13ha. Lokacija se nalazi na oko 10km od izlaza na auto put u urbanom delu grada, ima direktan izlaz na magistralni put i pored lokacije se nalazi komunalna....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.225.600 €, 30000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižena, odlična parcela u naselju Radiofar. Naselje koje je u ekspanziji sa lepim porodičnim kućama. Parcela od 3,22 ha pruža odlične uslove za izgradnju stambeno poslovnog prostora, hala, fabrika, doma zdravlja i sl. U blizini placa su struja i voda. Plac i pozicija....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 3.225.600 €, 30000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ćele Kula, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 3.000.000 €, 54151,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Dobanovci – Breg plac, 541.51 ar Prodaje se zemljište u građevinskom području pored obilaznog autoputa u Dobanovcima, na prostoru budućeg naselja Singidunum. Prema najnovijoj informaciji o lokaciji, a prema planiranoj nameni površina, ovo zemljište se nalazi u zoni “Površine....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac kod Aerodroma Nikola Teska 2hektara. Izvršena je promena namena iz njive u gradsko gradjevinsko zemljište kod Aerodroma Nikola Teasla. POSEDUJEMO I INFORMACIJU O LOKACIJI! DOZVOLJENA JE GRADNJA STANOVA, FABRIKA, ŠOPING CENTRA, LOGISTIČKE PODRŠKE ZA ŠPEDICIJU I DRUGO!....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 3.000.000 €, 21800,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025. - 3.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivno gradsko građevinsko zemljište na samoj obali Dunava, udaljeno svega 3 km od Pupinovog mosta, u pravcu ka Batajnici. Parcela poseduje izuzetnu lokaciju – jednom stranom izlazi direktno na reku, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione projekte.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 3.000.000 €, 54151,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Breg Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103592, struja, kanalizacija, uknjižen, deljiv, plac. U mogućnosti smo da ponudimo,Placa prema informaciji o lokaciji iz januara ,2025 godine,ovaj plac se nalazi u Privredno -komercijlnoj zoni 6.P2.1.Ovu zonu čine lokacije za razvoj privrednih i komercijalnih sadržaja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, ravan plac pravilnog oblika, na odličnoj lokaciji u Borči na 500m od Shoppy centra, Lidl-a Plac je ograđen. Front placa (do Zrenjaninskog puta ) 43m i dužina placa od 318m. Na placu gradska voda i kanalizacija, struja. Po informaciji o lokaciji plac pripada privredno-komercijalnoj....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Palilula - Borča Na prodaju plac ukupne površine 137ari Plac je pravouganog oblika 43m x 316m Front na Zrenjaninski put 43m Plac ima kanalizaciju i sproveden gas 4 kućna broja, 5 brojila Na placu se nalaze 2 kuće, kancelarije, hala - ukupne površine 1300m2....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac od 136 ari i objektima ukupne površine 1850m2, sa mogućom gradnjom za privredne ili komercijalne objekte. Ukupna površina placa je 13.609m2. Širina fronta ka Zrenjaninskom putu iznosi 43m i plac ima direktan izlaz na njega. Dužina placa oko 317m. Plac je podeljen na....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.900.000 €, 13700,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 2.900.000 €, 5500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni kompleks na površini od 3 ha. Nalazi se na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni na 2 km od centra Leskovca, sa kojim je odlično povezan saobraćajnom infrastrukturom. Poslovni kompleks se sastoji od magacinskog prostora sa 4000 m2 u čijem su sklopu 2 minusne i....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 2.884.000 €, 54000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

PARCELA NA LOKACIJI PORED A-P E-75 (A1) 5.4 ha Gradjevinsko zemljište(54000 m2) pored auto-puta, prilaz sa više strana, predvidjeno trgovinske, saobračajne i tercijalne, delatnosti, skladišta i sl. Zauzetost pojedinih novoformiranih parcela je oko 50%. Dozvoljena spratnost je od P....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.800.000 €, 11300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac namenjen za izgradnju privredno komercijalne delatnosti. Postoji mogućnost izgradnje više objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 70%. Plac je parcelisan i postoji mogućnost pojedinačne kupovine fronta do Zrenjaninskog puta 24 ari sa objektima površine 950m2, parcele 39 ari....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 2.800.000 €, 11300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.700.000 €, 17700,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prodaji zemljiăte u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla, u zoni komercijalnih sadržaja višeg stepena atrakcije (trćži centar, veći trgovinski formati, prodajni saloni, hoteli...). Uknjiženo zemljište. Dobijena informacija o lokaciji. Tabla 021.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 2.700.000 €, 13600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča - Zrenjaninski put plac/građevinsko zemljište, 136a, front prema ulici 43m, objekti na parceli 1800m2 U privredno-komercijalnoj zoni nalazi se građevinska parcela površine 136a. Dozvoljena je izgradnja više objekata poslovnog kompleksa (magacini, logistički centri,....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.700.000 €, 13600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni put. Zemljište je pogodno za izgradnju proizvodnog pogona, skladišta, distributivnog centra ili sličnog poslovnog objekta. Privatna svojina,....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.682.800 €, 53656,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329.27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj blizini sajma EXPO 2027 i na 10km od bloka 72 na Novom Beogradu, u ponudi je građevinsko zemljište - privredna zona. Front placa ka nekategorisanom....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 2.618.000 €, 33000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Njiva Dozvoljena gradja Odlicna lokacija Uknjiženo Plac je oivicen sa tri zemljana puta i nalazi se na veoma dobroj lokaciji u privrednoj zoni gde je dozvoljena gradnja. Udaljen je oko 1,5 km od iskljucenja sa autoputa Milos Veliki - Petlja Jakovo. Na jednom kraju od je od autoputa....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €, 32927,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.591.000 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo, Fantastičan plac sa panoramskim pogledom na grad i Dunav. Nalazi se na potezu Ledinci - Sremska Kamenica, ravan , izdignut na platou pogodan za urbane vile, turističko naselje ili sportski kompleks. Put do placa je asfallt, na placu struja i dva bunara. Informacije na broj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.515.680 €, 20964,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Zemljište u gradjevinskom području sa pogledom na ceo Novi Sad - površina 20964m2 (2 susedne parcele) - idealna pozicija parcele, pogodno za poslovno-stambenu gradnju - pogled na panoramu Novog Sada - struja, voda, asfaltni put - uknjiženo cena je 120eur/m2 + 3% provizija agencije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 409)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>