• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 400 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 barem 400 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 400 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 400 m2" pronađeno 13 184 nekretnina - prosečna cena 81 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2200 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • uknjižen
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.000 €, 400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Pasi Poljani površine 3,8ari. Plac je gradsko građevinsko zemljište, do placa vodi zemljani put, asfaltni put je na 60m od placa. Potrebno je regulisati priključak za vodu. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća sa poslovnom halom u Lukovici, na nekoliko kilometara od Svilajnca. Kuća je površine 99 m2 u osnovi: prizemlje, sprat, potkrovlje, podrum. Ima svu prateću infrastrukturu i parno grejanje na čvrsto gorivo. Kuća se prodaje kompletno opremljena, sa svim stvarima. Plac vel. 8,26....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 barem 400 m2'
99.000 €
160.000 €
240.000 €
  Kuća, PANČEVO, 100.000 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Samošu u ulici Đure Jakšića od 400m2 nedovršena, planirana kao poslovno stambena zgrada na 14 ari placa .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 400,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi je stambeni objekat-kuća ukupne površine 328 m², sa dodatnom pomoćnom zgradom od 72 m², smešten na uređenom placu sa popločanim dvorištem. Nekretnina se nalazi na lokaciji koja beleži kontinuiran rast i predstavlja investicionu priliku u zoni intenzivnog....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOJNA KUĆA SA POSLOVNIM PROSTOROM-GARAŽAMA, U VASKOVOM NASELJU, NA PLACU OD 7 ARI. U PRIZEMLJU SU DVE VELIKE GARAŽE, OD PO 90M2, UNUTRAŠNJE STEPENICE KOJE VODE NA GORNJU ETAŽU, KOJA SE SASTOJI OD DVE STAMBENE JEDINICE - DVA KOMFORNA ČETVOROSOBNA STANA, OD PO 100M2. KUĆA....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – kuća (poslovni prostor – Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo) + Apartman sa 2 spavaće sobe i garažom na placu od 4 ara. Hostel je u radu, CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 150.000 €, 400,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na imanju od 16,54ari placa, u naseljenom delu Nemenikuća, u podnožju planine Kosmaj, prodaje se porodično gazdinstvo. Sastoji se od: - kuće od 90m2, po strukturi trosobna - 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, kupatilo, kotlarnica na drva, sprovedeno etažno grejanje....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 80.000 €, 400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Surčinu površine 4ara. Plac je u Građevinskom podrućju, mogućnost gradnje do 10m visine objekta. Agencijska provizija za kupce je 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 60.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ravan, pravilan plac na popularnoj lokaciji – Sunčani breg. Voda i struja do samog placa. Uknjižen na vlasnika 1/1. Gradnja dozvoljena. Agenc. provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 . Brđanska.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250.000 € na 200.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ĆUPRIJA, 200.000 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 250.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište, idealno za investitore ili za porodičnu vilu. Poseduje informaciju o lokaciji. Pr+2+Pk(Ps); Na placu je kuća građena bez dozvole koja se može po potrebi srušiti. Do placa dovedena voda, struja, kanalizacija. Asfalt. Uknjižen, dozvoljena gradnja. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka. Sedam apartmana opremljena za izdavanje: -dva trokrevetna -četiri četvorokrevetna -jedan petokrevetni Objekat se prodaje potpuno namešten, računajući....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 14.500 €, 400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala je u odličnom stanju, bez srednjih stubova, što omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Objekat ima prostran izlog i kancelarijski prostor.....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 210.000 €, 400,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća sazidana na 968 m2 placu gde je iskorišten svaki kvadrat sa mnogo pomoćnih objekata. Kuća podrum 15 m2;prizemlje 130 m2 poslovnog prostora u ovom momentu magacin sa pratećim prostorijama kupatilom, spratna visina 3 m i ispred velikim prostorom za parking što nakriven što otkriven;sprat....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 190.000 €, 400,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.indomio.rs

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Na prizemlju se nalazi veliki troiposoban stan sa velikom terasom. Sam stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila, trpezariju....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 35.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac u naselju Borča potes Ovčanski put ukupne površine 4 ara. .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 30.000 €, 400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac na odličnoj lokaciji ispod samog vrha Treske. Blizina nove staze i žičare "Treska" koja se spušta do naselja Sunčani breg. Građevinsko je zemljište . Postoji stari projekat i temelj za dvojnu kuću što se vidi na slikama ali po novim uslovima može i više da....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 200.000 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT je u prilici da pravim kupcima koji prepoznaju vrhunsku, luksuznu nepokretnost na tržištu, ponudi prodaju izuzetne kuće u širem centru Opova. Nalazi se nedaleko od gradskog prevoza, pijace, Pošte, Banke, Doma zdravlja I Kulturnog Centra. Širi Centar. U blizini sva infrastruktura,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 21.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ravan plac za gradnju kuće kod glavne autobuske stanice. Plac je uknjižen. Na placu voda, struja, kanalizacija, telefon. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 170.000 €, 400,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Meljak , 400m2, na 15 ari placa koji je ravan. Ima dva mokra čvora i sedam prostorija, odmah useljiva i uknjižena. Nalazi se u blizini stajališta više autobuskih linija. Agencijska provzija 2% Za više informacija konrakt telefon 060/357-2012....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K741 Na prodaju prostrana i kvalitetna kuća površine čak 400 m², sa dodatnim pomoćnim objektom i garažom sa rolo vratima na 2 strane. Smeštena je na 13 ari ravnog prohodnog placa, u mirnom i uređenom delu Drapšina, svega 1,5 km od centra Mladenovca. Sa placa se pruža lep pogled....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 68.550 €, 400,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116485, struja, uknjizen. Prodaje se plac na Adicama od 457m2. Dozvoljena gradnja, struja, voda. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 72.000 €, 400,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 3.76 ari u naselju Gradnulica-guvno na kom se nalazi izgrađen temelj za kuću površine 10x10. U dnu dvorišta se nalazi dvorišni stan površine 60 m2. Sastojb se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje na GAS,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 12.000 €, 400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Gružanskom Jezeru - opština Knić .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 16.500 €, 400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac nudi savršenu kombinaciju prirodnog okruženja i blizine svih ključnih sadržaja. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Agencijska provizija je 600 evra.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 220.000 €, 400,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen plac 1/1. Nalazi se u Ćuprijskoj ulici, u lepom i urbanom delu Mirijeva. Idealan za izgradnju stambenog objekta spratnosti Pr+2+Ptk po Informaciji o lokaciji. Ima pristup vodovodnoj i javnoj kanalizaciji. U blizini placa je autobusko i tramvajsko stajalište. Agencijska....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 50.000 €, 400,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127080, struja, uknjizen. Prodaje se POPOVICA - GRADJEVINSKI PLAC, 485 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je ravan, pored asfalta, u naseljenoj oblasti. Na placu su struja, voda, gas. Prelep pogled na Novi Sad. Uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju višenamenska hala površine 400 m², smeštena uz asfaltni put, pogodna za različite vrste delatnosti – proizvodnju, skladištenje, servis, radionicu i drugo. Objekat sadrži proizvodni deo i kancelariju, poseduje industrijska vrata pogodna za utovar robe, kao i tri kalorifera....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250.000 € na 200.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BANJA, 200.000 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 250.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinska parcela 4 ara u zoni stanovanja i turizma u naselju Gajevi na Zlatiboru. Širina parcele do asfaltirane ulice Kleka je 36 metara, urađena prenamena zemljišta, bunar na parceli dubine 80 metara, blaga kosina i sunčana strana sa pogledom na vrh Čigota. Na parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Restoran sa prenoćištem površine 400 m2 na placu od 9,58 a u naseljenom mestu Lazarevo. Sala restorana kapaciteta 90 mesta sa dva sanitarna čvora, kuhinjom i terasom. Grejanje CG na čvrsto gorivo, po podovima postavjene pločice, stolarija PVC. Sprat čini 6 soba sa kupatilom, jedna....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 35.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac u zoni dozvoljene porodične gradnje P+1+PK, veličine 4ara. Ravan, pravilnog oblika, sa svom infrastrukturom pored. Indeks zauzetosti 30% Informacija no lokaciji na uvid. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence: 3006....

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 35.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BANJA, 24.000 €, 400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac u Niskoj Banji povrsine 330m2, plac je u centru Niske banje kod Radona. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Plac je 1.7 ari u privatnoj svojini, a 1.6 ari je u otkupu na 99 godina. Za vise informacija nazovite nas na telefone 065/222-3922 065/222-3922. agencija upisana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>