• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 270 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 barem 270 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 270 m2 najnovije

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 270 m2 najnovije" pronađeno 73 nekretnina - prosečna cena 166 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 5800 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • parking
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, veličine 360 kvm, 5.43 ari placa, gas i eg. Sastoji se od podrumskog dela - jedna prostorija, kotlarnica, garaža, prizemnog dela - predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava, spratova - pet soba, dva kupatila, garderober.....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 170.000 €, 324,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostrana kuća u Batajnici sa velikim placem. Ukupna površina placa: 8.25 ari Prodaje se velika porodična kuća na tri nivoa u mirnom delu Batajnice, idealna za višečlanu porodicu ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Prizemlje je potpuno useljivo i sadrži dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 barem 270 m2 najnovije'
210.000 €
210.000 €
135.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 389,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u naselju Ljubine livade , kuća od 321 kvm - korisne površine, na 2.96 ari placa, sa grejanjem na gas i sa dva ulaza. Sastoji se od prizemlja ( prostorija od 130 kvm, koja može biti lokal inače je soba za slavlja, kupatila, kuhinjice i sobe ), sprata ( hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište (u građevinskom području) se nalazi na par kilometra od centra grada - Košutnjačko brdo, površine oko 4,5 hektara u komadu . Zemljište je pod padom ka industriskoj zoni i auto putu. Deo parcele poravnat i nasut. Mogućnost za sve priključke. Prilaz je putem širine 3 metra,asfaltiran....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 40.000 €, 506,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinsko zemljište površine 506 m², smešteno u naselju Misa u Pančevu, jednoj od mirnijih i perspektivnih lokacija za porodično stanovanje. Plac se nalazi u uređenom okruženju sa izgrađenim porodičnim kućama, što budućem vlasniku garantuje prijatan ambijent i stabilno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 270.000 €, 558,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat i kompleks je idealan za malo ili srednje preduzeće ili porodični biznis pošto se sastoji od proizvodnje (radionice), poslovnog dela - kancelarije, magacinskog dela. Stambena kuća se koristi kao poslovni prostor – kancelarije, a može se koristiti u jednom delu kao stambeni....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PEĆINCI, 280.000 €, 600,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan magacinski kompleks sa kancelarijama, idealan za skladištenje robe ili proizvodnu delatnost. Prostor poseduje sleperski prilaz i visinu plafona od 4 metra, što omogućava nesmetano funkcionisanje i manipulaciju robom. Ukupna površina kancelarijskog prostora iznosi....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 340.000 €, 605,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malom Mokrom Lugu, idealan za investiciju. Pogodan za izgradnju stambene zgrade sa brojnim parking mestima, uz mogućnost kombinacije stambenog i poslovnog prostora. Izvrsna lokacija za budući razvoj. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene. Kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 260.000 €, 650,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno-stambeni objekat u naselju Branko Bjegović, površine 650m2, na placu površine 8 ari. Objekat poseduje Po+P+I+Pk. Podrum poseduje dva mokra čvora. Prizemlje se sastoji od kuhinje, jedne prostorije i kupatila. Na I spratu su četiri prostorije i ostave. Potkrovlje....

 
 
 
  Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 730,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno - stanbeni objekat, koji se nalazi u Stanovu, površine 730 kvm, u četiri etaže,na 7,18 ari placa, priključci za struju, vodu , kanalizaciju, mogućnost za gas. Dvorište ograđeno. U fazi renoviranja i legalizacije. cena: 250.000 eura .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 166.000 €, 738,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 7,38 ari, smešteno u mirnom i urbanizovanom delu Vrnjačke Banje, u zoni porodičnog stanovanja, sa dobrom infrastrukturnom povezanošću i pristupom glavnim saobraćajnicama. Lokacija pruža odličan potencijal kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Plac, KALUĐERICA, 315.000 €, 6400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na oko 300metara od Smederevskog puta posle instituta Vinča, plac u zoni porodične gradnje. Sanska.

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljiše na putu za Donje Vlase(Donje Vlase)Na prodaju parcela (gradsko građevinsko zemljište) ukupne površine 3971kvm, na potezu Markovo Kale(put za Donje Vlase). Upisano sa svojinom u katastar nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje nekretnine pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 720.000 €, 12000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Бања Врујци је бања у северозападној Србији у општини Мионица у Колубарском управном округу. Смештена између Мионице и Љига, у долини између планине Сувобор и реке Топлице. Налази се на надморској висини од 180 метара. Удаљена је 92 километара од Београда. Кроз бању тече речица Горња....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.500 €, 1624,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Jelašničkom putu(Niška Banja)Prodaja placa na Jelašničkom putu površine 16,24 ara pored asfalta. Izlaz ka putu oko 8 metara a ostali deo placa ide u dubinu. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 1075,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Srpskom Šoru sa uknjiženom vinogradarskom kućicom površine 21 m2 i novom trofaznom strujom. Na placu je bušeni bunar. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.550 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na tihoj uzvišici između Male Ivanče i Malog Požarevca, u opštini Sopot, nalazi se plac koji nudi mnogo više od obične parcele zemlje. Ovo je mesto sa pogledom koji osvaja – otvoreni horizont, čist vazduh i mir prirode, a sve to u neposrednoj blizini Avalske magistrale i auto-puta,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 67.000 €, 4743,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemljište na potezu između Ovče i Krnjače, nedaleko od kanala. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 684.000 €, 7200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA – PLAC 72 ARA SA UKNJIŽENOM KUĆOM, JAKOVO Lokacija: Jakovo, u blizini EXPO centra i glavnih saobraćajnica Površina placa: 72 ara Kuća: Uknjižena, 100 m² Odlična pozicija – direktan izlaz na glavnu ulicu Kompletna infrastruktura – struja i voda na placu Pogodno za: građevinske....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 290.000 €, 5800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Batajnice, nedaleko od glavne saobraćajnice, nalazi se prostrana parcela površine 58 ari, idealna za sve koji traže spoj dostupnosti i potencijala. Zemljište je poljoprivredno, pravilnog oblika, lako dostupno i okruženo prirodom, a opet dovoljno blizu infrastrukture....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 125.000 €, 5000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac u Ovči, u neposrednoj blizini Beograda. Plac je idealan za poslovnu delatnost i predstavlja odličnu priliku za investitore i preduzetnike. Površina placa je 50 ari. Lokacija je pogodna za izgradnju proizvodnih pogona, industrijskih hala, magacinskih prostora....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 2900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Plac - Fruška gora od 29 ari ima blagi nagib kao i potok u donjem delu placa. Odlična pozicija na lokaciji omogućava budućem vlasniku pravu priliku za uživanje i mogućnost bavljenja etno turizmom. Asfaltiran put do placa, struja dovedena do placa. Agencijska provizija iznosi 2% od....