• GoHome Professional
do 558 eura/m2 2.sprat što manji 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 2.sprat što manji 240 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 2.sprat što manji 240 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 2.sprat što manji 240 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 464 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • parking
    • prizemlje
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 240,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novi Žednik, prodaje se velika porodična kuća na tri etaže ukupne površine 240kvm na placu površine 1114kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: na prvom spratu veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Na drugom spratu hodnik, nedovršeno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 2.sprat što manji 240 m2'
139.000 €
139.000 €
144.200 €
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 225,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sama na placu od 7.5a. U centru Vranića. Pogodna sa se nešto otvori privatno. U blizini škole, stanice, vrtića. Prizemlje+ prvi sprat + ptk. Uradjena pvc stolarija, podovi i kupatilo novi, voda, struja promenjena. U kupatilima podno grejanje. U blizini prevoza i marketa. Potrebna....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 250,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LOZNICA, 120.000 €, 262,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
30.05.2025 - 140.000 €
15.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

4 km udaljeno od grada Loznica (Zapadna Srbija) se prodaje lepa udobna kuća. Ukupna površina kuće iznosi 262 m2, dok stambena 200 m2. Kuća ima tri nivoa. Na prvi se ulazi sa terase (sa prednjeg dela kuće). Tamo se nalaze trpezarija sa kuhinjom i dnevna soba. Ulaz na drugi nivo se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>