• GoHome Professional
do 558 eura/m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 558 eura/m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "do 558 eura/m2 što skuplji" pronađeno 20 566 nekretnina - prosečna cena 202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 370 m2
    • do 460 m2
    • 460 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 460 m2
    • 550 m2
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 21000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, Klisa, 1.484.000 €, 12009,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na izuzetno prometnoj lokaciji na samo par minuta vožnje do autoputa. Površina placa iznosi 12.009m2, cena po m2 je 120e. Plac se vodi kao industrijsko zemljište, predviđeno za gradnju, prema planu grada, grad uzima 4.000 m2 za saobraćajnicu, a 8000....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Struktura Zemljište Kvadratura 12800m2....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 1.402.300 €, 52872,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična gradjevinska parcela na samom ulazu u Rumenku. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 71, 1.400.000 €, 3400,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Parcela se nalazi u centru MZ Dr. Ivan Ribar na Novom Beogradu. Izlaziće po planu na 3 ulice: Vinogradsku, Surčinsku magistralu i J.Gagarina. Može se izgraditi 5000kvm bruto građevinske površine. Dimenzija placa je 35*100. Komšije pored su isto raspoloženi da se udruže i može se praviti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400.000 €, 3423,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlična parcela gradsko građevinko zemljište sa izuzetnom perspektivom, jer je planirana potpuna rekonstrukcija čitavog kraja sa uređenjem saobraćajnica, gradnjom škole, obdaništa, crkve, pijace. Lokacijski je odmah nakon bloka 72. U blizini je nova saobraćajnica koja vodi do autoputa....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 3423,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 72 - Lanište plac - građevinsko zemljište, 34.23a U ponudi plac - građevinsko zemljište koje se, prema Informaciji o lokaciji, nalazi u zoni porodičnog stanovanja sa komercijalnim sadržajima. Pozicioniran je u neposrednoj blizini raskrsnice Surčinske magistrale....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400.000 €, 3500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lanište Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 5100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108079, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlican plac za investitore velicine 51a. Gradjevinsko zemljiste. Preko puta 72 bloka, pored izlaza na auto put. Za svaku preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.400.000 €, 9300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla. Po informaciji o lokaciji plana detaljne regulacije zemljište se nalazi u " Zoni komercijalnih sadržaja - K3" i "Privredno - komercijalne zone - P2". Takođe između ovih zona planirana je saobraćajnica - putevi - za....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.400.000 €, 9300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla. Po informaciji o lokaciji plana detaljne regulacije zemljište se nalazi u " Zoni komercijalnih sadržaja - K3" i "Privredno - komercijalne zone - P2". Takođe između ovih zona planirana je saobraćajnica....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 1.400.000 €, 13071,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjiženo zemljišta u urbanom delu naselja Ovča, u blizini Zrenjaninksog puta. Plac je pravilnog pravougaonog oblika, sa dve strane placa je asfaltni put. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 1.400.000 €, 13100,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BISTRICA, 1.388.000 €, 8984,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 8984 m2 u Industrijskoj zoni pogodna za Poslovne zgrade ili Transportnu delatnost *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u Južnoj Industrijskoj Zoni Veliku Građevinsku parcelu 8984 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u Radnoj Zoni pored *Evropskog Bulevara* dozvoljeno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 1.387.200 €, 12276,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadržaja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom o lokaciji, koja se nalazi se u prilogu slika. Struktura Zemljište Kvadratura 12276m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.375.000 €, 27500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 27.541 m2 na 500m od autoputa! Industrijska zona, gas na placu. Na 50m od parcele predviđena trafo stanica. Do parcele je stigao asfaltni put, a u budućnosti je predviđen put sa tri strane parcele. Dimenzije parcele su cca 60x550m. Idealno za hale, fabrike, skladišta,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 1.371.840 €, 8574,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište na odličnoj poziciji. Placu su predviđena 2 fronta: prvi sa budućeg kružnog toka, drugi sa produženjem već postojeće ulice. Površina cca 8.500m2 Određeni deo parcele je predviđen za širenje pristupnih saobraćajnica (neto površina parcele će iznositi cca 5.000m2)....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području površine 22800m2 (228ari). Front parcele prema putu je 83m. Parcela je pravilnog pravougaonog oblika. Priključak na EMS je uz samu parcelu, a....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.365.000 €, 22750,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice. Nalazi se u neposrednoj blizini budućeg kargo centra koji uskoro kreće sa izgradnjom i biće najveći kargo centar na Balkanu. Na placu postoji....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.365.000 €, 22750,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi. Mogućnost gradnje proizvodno skladišnih objekata i komercijalnih sadržaja, P+2. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 75433. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.365.000 €, 22750,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.360.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište površine 227,5 ari, širine fronta 83 m uz asfaltni put. Nalazi se na odličnoj lokaciji, svega 3 km od auto-puta, sa kompletno uvedenom infrastrukturom – struja, voda, asfalt, pristupni put za teretna vozila. Prednosti: ✅ Izuzetna saobraćajna povezanost (Beograd,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.350.000 €, 5121,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu u bloku 72, prodaje se ova parcela sa velikim potencijalom za gradnju. Parcela je veličine 51.21 ara, sa frontom prema ulici od 39 m. Na parceli su dostupni i struja i voda. Pored parcele je izgrađen bulevar kao veza sa Surčinom i autoputem Miloš Veliki. Na parceli....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 1.350.000 €, 14460,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se građevinski plac 14460m2, Jajinci, selo Rakovica, odmah ispod spomen parka Jajinci. Pogodan je za gradnju, investicione projekte, parcelaciju. Asfaltni prilaz sa dve strane placa. Uknjižen, poseduje informmaciju o lokaciji. Voda i struja. Agencijska provizija je 2% Šta....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.340.040 €, 25770,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Parcela ukupne površine 25.770m2 - asfaltni put, u neposrednoj blizini magistralnog puta NS-ZR - cena 52 eur/m2 -uknjiženo 1/1 Za više informacija kontaktirajte nas na 066/82-92-200 Igor Ćućuz, N-NEKRETNINE, broj licence 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad. .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.320.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište površine 227,5 ari (2,27 hektara), sa širinom fronta od 83 metra prema asfaltiranom putu. Parcela se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 4 km od auto-puta, uz odličnu saobraćajnu povezanost i pristup kompletnoj infrastrukturi. Zemljište je ravno, lako....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Ugrinovci – Zemunska plac, 227.57 ari, front prema ulici 86 metara Na prodaju parcela u Ugrinovcima u prometnoj Zemunskoj ulici u pravcu Batajnice. Pristup je odmah do puta, dostupni voda i struja. Dimenzije placa su 86m x 260m. Prema dostupnoj informaciji o lokaciji dozvoljena....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ALIBUNAR, 1.300.000 €, 2789,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudi se na prodaju potpuno opremljen i funkcionalan objekat namenjen smeštaju i brizi o starijim osobama. Smešten u mirnom i prirodom okruženom ambijentu, ovaj kompleks pruža idealne uslove za visokokvalitetan boravak korisnika. Osnovne karakteristike objekta: Ukupna površina placa:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 1.300.000 €, 5000,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KOMPLEKS OBJEKATA, ZA PROIZVODDJU U OKOLINI LESKOVCA, NA POVRŠINI OD 2 HEKTARA. OBJEKTI SU NOVI, UREĐENA INFRASTRUKTURA, POVRŠINA OBJEKATA 5000M2. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.300.000 €, 5121,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51.21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj lokaciji. Pored parcele se gradi bulevar sa šest traka za automobile i dve trake za bicikliste (ulica Nova 12), koji predstavlja saobraćajnu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.300.000 €, 5121,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vinogradska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.300.000 €, 9554,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je atraktivan plac na izuzetnoj lokaciji, idealan za izgradnju stambeno -poslovnog objekta. Građevinsko zemljište - PR+PR1+PO. Lokacija se odlikuje razvijenom putnom infrastrukturom, neposrednom blizinom auto -puta i glavne ulice u naselju, što omogućava odličnu povezanost....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.300.000 €, 9600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.300.000 €, 17832,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija sa velikim mogućnostima, front placa je preko 30m. Ima struju, vodu, asvalt pored placa. Na placu se nalazi uknjižen objekat . Parcela ima informaciju o lokaciji sa parametrima gradnje, udaljen od centra grada 5km, a od auto-puta 500m2. Predviđena gradnja poslovno-stambeni....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 1.632.960 € na 1.293.390 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IRIG, 1.293.390 €, 18144,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.632.960 €
29.04.2026 - 1.293.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna prilika za investiciju 7 parcela različitih površina koje se nalaze u atraktivnom području na Fruškoj gori, u katastarskoj opštini Vrdnik. Lokacija je poznata po prirodnom okruženju, čistom vazduhu i sve većoj potražnji za turističkim i rekreativnim sadržajima.....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 1.290.000 €, 5433,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prilika za investiciju na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru! Na samo 700 metara od Zlatiborskog jezera i 300 metara od hotela Olimp , prodaje se građevinski plac površine 54 ara . - Sva infrastruktura obezbeđena: struja, voda, gas, asfaltirani put - Blizina magistrale....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 1.284.200 €, 12842,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

Gradsko građevinsko zemljište, Krnjača. Preporuka! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 411)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>