• GoHome Professional
do 555 eura/m2 540 m2 što manji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 555 eura/m2 540 m2 što manji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 555 eura/m2 540 m2 što manji parking

  • Za upit "do 555 eura/m2 540 m2 što manji parking" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 399 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 527 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 582 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 37000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • pogodan
    • opremljen
    • bazen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.000 €, 495,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Begecu ,uknjizena bez terata.Ukupna povrsina kuce je 495 kvadrata plus pomocni objekti.Koncipirana je kao 3 zasebna stana.Pogodna je i za poslovnu delatnost,poput starackog doma ( vrlo lako se može ugraditi lift , pođto postoji mesto zgodno za to.Od postojećih prostorija....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 200.000 €, 498,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 555 eura/m2 540 m2 što manji parking'
280.000 €
157.000 €
300.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac ... .

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće-poslovnog prostora u Barajevu – Idealna investicija za uslužne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće-poslovnog prostora u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kamenjar. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje , okružena zelenilom i sa pogledom na Dunav. Izgrađena na parceli ukupne površine 500m2. Ovaj stambeni prostor organizovan je u tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 504,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena za kuće je 270000 e+ agencijska provizija 3 %. Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046487, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno za....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 275.000 €, 504,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na opštini Čukarica u naselju Ostružnica na samo 15 min od Banovog brda. Mikro lokacija odlična. U neposrednoj blizini kuće su dva vrtića, osnovna škola, prodavnice, prevoz i ostale uslužne delatnosti potrebne savremenom životu. Kuća je novije gradnje, kvalitetno građena.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJIKuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2,širina fronta 15 metara,poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2Dozvoljena izgrađenost 40%P+3+PKPOGODNO ZA INVESTITORE....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 300.000 €, 519,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 520,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu Barajeva, na samo nekoliko koraka od Beograda, nudi savršen spoj stambenog komfora i komercijalnog potencijala. Smeštena u centru, sa lakim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 520,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), mogucnost prosirenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 525,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović. U blizini su škola, autobuska stajališta, veliki marketiKuća se nalazi na placu od 346m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Kuća je ukupne puvršine 525m2. Prizemlje se sastoji od velike garaže i dve prostorije....

 
 
 
  Plac, LOZNICA, 140.000 €, 526,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija, lokacija! Na jednoj od najboljih lokacija u centru grada - Mala Meraja, u ulici Kneza Mihaila - prodaje se uknjižena kuća sa placem površine 5.26 ari. Ova nekretnina pruža retku priliku za udobno stanovanje u postojećoj kući, ali i za građevinsko proširenje ili izgradnju,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

540m2 (pomoćni objekat 100m2), PR+I+PTK, plac 8.08 ari, etažno grejanje na pelet, parking, garaža, ostava, voda, struja, asfalt, kanalizacija. Uknjižena Prodaje se prelepa, renovirana kuća od 440m2 sa pomoćnim objektom od 100m2 na 6ar placa, na odličnoj lokaciji u Lazarevcu, nedaleko....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 226.600 €, 553,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u Srbobranu na putu za Becej. Izuzetan geografski polozaj sto omogucuje razne delatnosti. Srbobran je u srcu Backe, u njemu se ukrstaju putevi Novi Sad-Subotica, sa putem Vrbas-Becej. Trgoauto doo je udaljen od auto puta 6 km. Velicina objekta 553 m2. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 300.000 €, 561,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća, površine 561 m2 na 9,8 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Bubnja i sastoji se od visokog prizemlja koji sadrži prostrani ulazni hodnik,dnevnu sobu sa velikom balkonom i kaminom, trpezariju, kuhinju, spavaću sobu sa kupatilom, manju spavaću sobu i još jedno....

 
 
 
  Farma, ARANĐELOVAC, 149.000 €, 571,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Aranđelovac, Progoreoci; 571m2, 461.81ar, kuće, ekonomske i pomoćne zgrade, podrum, radionica, garaža, bunar, dvorište, šuma; U ponudi je izuzetno seosko imanje koje se nalazi u neposrednoj blizini puta Aranđelovac - Lazarevac. Objekti: - 156 m2 - stambeni prostor (dve kuće od 73m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 . Na ograđenom placu površine 441 m2, nalazi se komplet sređena poslovna zgrada, koja u prizemlju ima prijemnu prostoriju, kao i dve velike prostorije za obavljanje delatnosti, predprostor i garderober.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 44)

<< <1 2> >>