• GoHome Professional
do 55000 eura parking 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 55000 eura parking 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura parking 30 m2

  • Za upit "do 55000 eura parking 30 m2" pronađeno 201 nekretnina - prosečna cena 1.639 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
    • uknjižen
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u Somboru, na Selenči, u blizini samoposluge, osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 30 m2, stan se nalazi na 8. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom sa izlazom na terasu. -Grejanje je centralno na energanu. -Po podu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u izuzetno atraktivnom delu Vrnjačke Banje, pored Opštine i pijace smeštena u ravnom delu Banje. Površina garsonjere je 24m² + 6m² (terasa nije uknjižena), koja pruža savršen kutak za uživanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju (na I spratu), u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 55000 eura parking 30 m2'
54.640 €
45.000 €
53.050 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 54.690 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u izgradnji na drugom spratu zgrade. Rok zavrsetka radova 30.03.2025. godine. povrat PDV-a. Pozovite 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.750 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053192 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje, italijanska....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 51.000 €, 30,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj lokaciji! Na samo 10/15m od Smederevskog puta i autobuske stanice,nedaleko od marketa,apotekana samoj granici Kaludjerice i Lestana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40988, 061 234 30 11 Stefanela, SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.700 €, 30,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična garsonjera na Adicama u prizemlju. Garsonjera ima odličan raspored, veoma je komotna za život. Zgrada je na veoma dobroj poziciji, atraktivnog izgleda. Parking mesto je 4000 evra. AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU! EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije , sa desne strane je kupatilo , pravo spavaća soba i levo je kuhinja sa dnevnom sobom . Stan ima pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.750 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 549272 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.000 €, 30,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, ulično orijentisan jednosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, terasom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe kvalitetnim podnim oblogama. sprata je AB ploča. Na koju se postavlja Krov. Ugrađena je aluminijumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.590 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komfornu garsonjeru od 30m2 na potezu Veternika. U stan se ulazi redovno iz zgrade. Orijentisan je prema dvorištu i veoma je mirno. Kuhinja je uvučena i ostaje u ceni. Uknjižena 1/1. Ukoliko ste zainteresovani da pogledajte ovu nekretninu, slobodno nas pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.800 €, 30,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118808, PR/, klima, terasa, parking. EXTRA POVOLJNO!!!Na prodaju odlična novija, odmah useljiva garsonjera u blizini Master centra Sajam. Idealna je za život kao i za izdavanje. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.350 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Petrovaradina, sa razvojem novog porodičnog kvarta. Projekat se izdavaj vrhunskom opremom i materijalizacijom gradnje. Grejanje je na toplotne pumpe, uz stan se dobija i potpuno opremljeno kupatilo sa italijanskom keramikom I klase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.660 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.540 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.420 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo osvetljena kancelarija na fenomenalnoj lokaciji. Idealna za knjigovođe, advokate i slične delatnosti. Dobro iskorišćen kvadratni prostor, trenutno sa tri radna stola. Odlično za izdavanje. Za sve detalje slobodno pozovite naše agente prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice-ulica Stevana Čuturila-oglašavamo na prodaju nov jednoiposoban prizeman stan od 30m2 sa pripadajućim numerisanim parking mestom ispred stana i prostorom od 20-25m2 sa mogućnošću korišćenja kao terasa(kao na slici sa cvećem).Sam stan se greje na toplotne pumpe,režije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.540 €, 30,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kafić sa toaletom i 2 bašte- opremljen.Tradicija 30 godina. Nalazi se u nizu trgovina i usluga. Označena je približna lokacija. 069 BEOKROV Bulevar oslobođenja, Prizemlje, Namešten, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.980 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Parking mesto u ceni. Pozovite za više informacija. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.420 €, 30,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 42.200 €, 29,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je garsonjera u izgradnji, smeštena u mirnom delu Banje, u zgradi koja se nalazi na samo 300m od pijace, i par minuta hoda od centra grada. Zgrada u kojoj se nalazi garsonjera, je izgrađena od visokokvalitetnih materijala, što garantuje trajnost i estetiku. Garsonjera se....