• GoHome Professional
do 55000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 55000 eura 80 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura 80 m2 što skuplji

  • Za upit "do 55000 eura 80 m2 što skuplji" pronađeno 454 nekretnina - prosečna cena 536 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 547 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • kablovska
    • parking
    • opremljen
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu na oko 60 kilometara od Beograda, pored reke Tamiš, na prodaju kuća od 80 m2, sa 45 ari placa. Kuća starije gradnje, od čvrstih materijala, uz delimično renoviranje odmah useljiva. Kuća ima 2 velike sobe, kuhinju sa trpezarijom kupatilo i predsoblje. Podovi beton, zidovi....

 
 
 
  Kuća, VLADIMIRCI, 42.000 €, 81,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Kujavica 3 kilometra od puta Obrenovac Sabac 12 kilometara od centra Sapca, 23 ara placa. Struja,voda, pomocni objekti.Kuca je 81 kvadratni metar.Prosle godine uradjena nova krovna konstrukcija.Kuca je namestena i u vrlo korektnom stanju.Kontakt: 063/328-755 .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 42.000 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Nadalja. Kuća je površine 76m2 i nalazi se na placu od nepunih 17 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, špajza, dve spavaće sobe i kupatila. Poseduje vodu, trofaznu struju sa ugradjenim novim digitalnim brojilom, gas i telefon. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.000 €, 84,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Želimo da Vam ponudimo lep stan u soliteru na Vidikovcu koji se nalazi preko puta OŠ "Branko Ćopić". Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Vidikovca. Sastoji se od:velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, dva kupatila, kuhinje i trpezarije. Stan poseduje podrum i zajedničku....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 42.000 €, 85,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Pančevo ukupne površine 85 m2, od kojih je 50 m2 porodična kuća , 17 m2 prvi pomoćni objekat i 18 m2 drugi pomoćni objekat. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.800 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 kvadrata, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su gore dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje je podno na gas,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u ulici Dragosava Srejovića bliže Novom naselju pogodan za kancelarije, ordinacije, magacinski prostor.... Dragoslava Srejovića, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122987, VPR/II, klima, terasa, parking, dvorište/bašta, ostava, dvorišna zgrada. Stan u kući na 15min.od centra Zemuna .Sastoji se od ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,četiri spavaće sobe(iz jedne se izlazi u dvorište),kupatila,ostaveMiran....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 85,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična uknjižena kuća. Kompletno renovirana, sa puno zelenila. Za više informacija pozovite nase agente prodaje Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 41.200 €, 74,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 41.000 €, 82,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122986, II/III, klima, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvorišna zgrada. U CENU ZAKUPA URAČUNATI SVI TROŠKOVI! Kompletno sređen trosoban stan u kući površine 64m², plus terasa 18m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, svetao, uredan, komforan stan, od 74m2, nadomak Muzičke škole na Limanu3, spreman je za nove podstanare. stan se nalazi na 6.spratu, okružen zelenilom i besplatnim parkingom. Cena zakupa je 550e, potreban je depozit. Dragica 0613087022 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.500 €, 81,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban stan u centru grada, ulica Petra Drapšina. Umanjeni računi. Stan ima tri odvojene sobe i mogućnost korišćenja podruma od 8m2. Odmah useljiv. Potreban depozit, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 40.170 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobra vikendica u neposrednoj blizini sela Divoš. Sama vikendica poseduje prvi, stariji deo, a pored njega je izliven temelj na kom može da se dogradi novi deo vikendice. Ispod temelja za noviji deo je veliki i prostran podrum, građen vrlo kvalitetno. Kod prvog-starijeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Kuca Pozarevac, Hajduk Veljkova, 80 m2, 2a, delimicno renovirana, prokljucak za gas pored objekta .

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u turističkom mestu Banja Vrujci. Nekretnina je dobro pozicionirana, udaljena od bazena oko 200 m. Samostalna na placu sa direktnim izlazom na ulicu. Lepog otvorenog pogleda i svetla. Dvoetažna, ukupne površine 80 m2, knjižne 44 m2. Građena čvrstim materijalima....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Žabalj, obod naselja, na prodaju stara kuća od 80m2 na placu od 2700m2. Svojom pozicijom otvara mogućnost za osnivanje malog i srednjeg gazdinstva gde akcenat stavljam na kako uzgoj stoke tako i sadnju voća i povrća, odnosno plasteničku proizvodnju. Plac svojom širinom od 15m2 na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope, ulica Futoški put. Nenamešten poslovni prostor u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i hotela Sheraton. Prostor čini jedna celina i sanitarni čvor. Pozicioniran na I spratu manje stambene zgrade bez lifta. Izdavanje na duži vremenski period. Klimatizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan u novoj manjoj zgradi u manje prometnoj ulici, na 6 minuta udaljenosti od centra grada. Stan je u novoj zgradi sa ekonomičnim centralnim grejanjem na gas. Stan ima lep dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, dve terase,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 40.000 €, 78,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste gradnje, po podu su laminati i pločice, trofazna struja, grejanje na TA peći, poseban sat za struju. Iza kuće su pomoćni objekti.U blizini....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 40.000 €, 82,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Rekovca Vlasništvo1/1 U blizini marketa,srednje i osnovne škole,pijace ,ambulante,apoteka,pošte,banke ,obdaništa i ostalih javnih ustanova Rekovac je opština Levča i nalazi se 25 km. od Kragujevca Struja trofazna ,gradska voda i kanalizacija,asvalt Za ostala....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 40.000 €, 83,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Komforan stan sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dvostrano orijentisan i veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 40.000 €, 83,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća novije gradnje u selu Balajnac, opština Merošina. Kuća jen površine 83m2 u osnovi, smeštena na ograđenom placu od 12,5 ari. Postoje 2 ulaza, sa glavnog i sporednog puta, kao i 2 bunara. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika i kupatila, a u nastavku....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 40.000 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Melencima. Površina kuće 84 m2 , na prostranom placu od 19 ari. Dnevni boravak spojen sa trpezarijom, kuhinja je odvojena, jedna spavaća soba, hodnik i kupatilo... Kolski ulaz... U dvorištu se nalaze pomoćne prostorije... Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

U blizini planine Kosmaj (opština Sopot), na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, blizu stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

RENOVIRANA KUĆA U ŠIDU 84m2 PRIVATNI SVOJINA VLASNIK 1/1 AGENCIJSKA ŠIFRA: 1338 ŠIFRA NEKRETNINE: 12157 Izrenovirana kuća u Šidu 84 m2. Podovi su laminat, pločice i parket a plafon lamperija. Kuća ima trofaznu struju, bunarsku i gradsku vodu i kanalizaciju. Nalazi se na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>