• GoHome Professional
do 54000 eura 80 m2 parking što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 54000 eura 80 m2 parking što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 54000 eura 80 m2 parking što manji

  • Za upit "do 54000 eura 80 m2 parking što manji" pronađeno 94 nekretnina - prosečna cena 533 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
    • do 551 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 54000 eura 80 m2 parking što manji'
25.000 €
50.000 €
51.100 €
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 56.250 €, 75,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i moderan stan u atraktivnom delu Zemuna, naselje Gornji grad. Sa ukupnom površinom od 75 m2, ovaj stan pruža udobnost i funkcionalnost, a dodatnu pogodnost predstavlja prostrano dvorište, idealno za opuštanje ili društvena okupljanja na svežem vazduhu. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i porodičnom delu Zvezdare, u kući sa zasebnim ulazom, nalazi se prostran i svetao stan koji je savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti. Okružen zelenilom i tišinom, a opet na par minuta hoda od autobusa, tramvaja, banaka, škola i marketa, ovaj stan nudi idealne....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, Kamičak, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća oko 75m2 stambenog prostora. Podeljena na dva ulaza. U prvom delu 2 sobe, trpezarija, hodnik, kupatilo i terasa. Drugi deo soba hodnik i kupatilo (vrlo pogodno za izdavanje). Kuća u nizu na zajedničkom placu sa vlasništvom na placu 50% 1/2 uz mogućnost fizičkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 29.000 €, 75,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Dobra kuća u Grgurevcima, prizemna, starija gradnja, potpuno renovirana, ugrađena termoizolacija spolja i unutra. Kuća je površine 75 m2 ,lepo uređena sa tri prostrane sobe ,trpezarijom i kuhinjom. U dvorištu se nalazi zidana garaža , pomoćni objekti za ostavu sa podrumom. U nizu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTOR JE NA TOP LOKACIJI, ZA VISE NAMENA, CETIRI PROSTORIJE, SANITARNI CVOR, KUPATILO, KUHINJA, TERASA, PARKING. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 100%. REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 FUTOSKA, Visoko prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Farma, KRAGUJEVAC, Veliki Šenj, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Velikom Šenju, sa kućom, pomoćnim objektima i okućnicom od hektara i 37 ari. Kuća poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo. Voda uvedena u kuću. Struja monofazna. Lepo uređeno dvorište. Imanje je ograđeno. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122987, VPR/II, klima, terasa, parking, dvorište/bašta, ostava, dvorišna zgrada. Stan u kući na 15min.od centra Zemuna .Sastoji se od ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,četiri spavaće sobe(iz jedne se izlazi u dvorište),kupatila,ostaveMiran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, veoma komforan dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 75m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran, pri čemu se vodilo računa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću , dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo, BLIZU MARKETA, MESARA, PEKARA** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po dogovoru** *Za detaljnije informacije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Novo Naselje, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE,ZAJEDNICKI PARKING U DVORISTU ZGRADE. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.800 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 kvadrata, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su gore dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje je podno na gas,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 29.900 €, 76,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa prizemna kuća moravskog stila. Renovirana, osim završnih unutrašnjih radova. Sama na placu, koji je ravan i prostran, površine 28 ari. Nalazi se uz glavni put. Na pola puta između Smederevske Palanke i Topole. Uvedena je voda i struja. Uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Cena....

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 77,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Korman kod Aleksinca, u prirodnom okruženju, na dobroj lokaciji, pored puta. Kuća je starije gradnje, sastoji se od tri prostorije, ukupne površine 77 m2 i potrebna je adaptacija prema potrebama novog vlasnika. Struja je monofazna a voda iz seoskog....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući sa dva stana. Stanovi su etažirani, sa posebnim ulazima. Moguća je kupovina cele kuće sa baštom i velikim dvorištem. Dozvoljena je gradnja poslovnog i stambenog prostora do ulice. Trosoban stan u prizemlju: Zbog svoje pozicije, udaljenost od samog centra grada....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122165, I/, lift, terasa. Porodična lokacija – u neposrednoj blizini se nalaze dva vrtića, dve škole, a odmah iza zgrade uređeno igralište za decu. Mirna pozicija – iako je na Bulevaru, stan je povučen i tih, pruža osećaj privatnosti i mira. Parking – obezbeđena je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.000 €, 77,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća 77m2 legalizovano na placu od 734m2.Plac je iz 2 parcele vlasnik 1/1, kuća nema tereta. Kuća je za renoviranje ali je useljiva. Podovi su laminati i pločice, stolarija drvena, kuća je od čvrstog materijala. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 58.000 €, 77,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca u Uzicu. Ispored kuce ima parking. Naselje Gluvaci. Sastoji se od: 2 podrumske prostorije 1 lozionice (kotao na drva) Etazno grejanje 1 dnevni boravak 1 odvojena kuhinja 2 spavace sobe 1 kupatilo Hodnik Tersa ispred kuce Dvoriste 146 m2 Uknjizeno 1/1 tel.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 91)

<< <1 2 3> >>