• GoHome Professional
do 54000 eura 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 54000 eura 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 54000 eura 80 m2 pala cena

  • Za upit "do 54000 eura 80 m2 pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 378 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
    • do 373 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 51.500 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOGATIĆ, 48.000 €, 77,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju trosobna kuća starije gradnje u mirnom delu Banoštora, idealna za porodičan život ili kao investicija. Kuća se sastoji od dve potpuno osposobljene stambene jedinice, dok je treća u sivoj fazi, što ostavlja mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Nedavno su izvedeni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2023 - 42.000 €
21.05.2023 - 33.000 €
26.06.2023 - 27.000 €
18.08.2023 - 30.000 €
31.05.2024 - 45.000 €
08.09.2024 - 37.000 €
12.05.2025 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 54000 eura 80 m2 pala cena'
21.000 €
24.000 €
50.000 €
 
-10%

Promena cene sa 40.000 € na 36.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 40.000 €
19.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna kuća površine 80kvm koja se nalazi na placu površine 280kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala sa stiropor izolacijom. Kuća u svom sastavu poseduju: kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Vrata i prozori su PVC,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 21.000 € na 19.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 19.500 €, 80,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 21.000 €
27.04.2026 - 19.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća ukupne površine 80 m², organizovana u dva nivoa, smeštena na placu pravilnog oblika u mirnom okruženju na periferiji grada. Prizemlje je funkcionalno koncipirano kao velika višenamenska prostorija koja objedinjuje kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, uz kupatilo,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>