• GoHome Professional
do 53000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 53000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 53000 eura kablovska

  • Za upit "do 53000 eura kablovska" pronađeno 1 339 nekretnina - prosečna cena 1.068 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • lift
    • podrum
    • dvorište
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VALJEVO, 53.399 €, 33,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Mali Zbeg plac, 10a Zemljište površine 1000m2 u naselju Mali Zbeg u Borči, udaljeno od Zrenjaninskog puta 900m. Parcele od Zrenjaninskog puta do parcele koja je predmet prodaje formirana je ulica duž koje su izgrađene kuće. Uknjižen. Agent: Zora Đenić 064/116-88-80....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 48.453 €, 28,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 53000 eura kablovska'
54.000 €
54.000 €
52.750 €
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 53.000 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere u mirnoj ulici, neposredno Bulevara Patrijarha Pavla. Nekretnina je bez ulaganja, prodaje se sa kompletnim nameštajem. Ulično orjentisan. Stan je uknjižen na 22m2 + 4m2 tavanskog prostora koji služi kao ostava. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.000 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 30m2. Papirološki se vodi kao garaža i prodaje se isključivo putem gotovinskog plaćanja. Nov, odmah useljiv stan u zgradi sa svega nekoliko stambenih jedinica. Niski komunalni troškovi. Izuzetno funkcionalan. Vredi pozvati i pogledati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za dvosobnim stanom i imate ograničeni budžet, mi imamo odličnu ponudu za vas! Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada! Stan se nalazi u prizemlju zgrade i odličan je za život, bilo da kupujete za sebe ili ulažete novac! Stan se nalazi u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 53.050 €, 51,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica u Vrbasu – Kosmajskoj ulici. Lokacija je idealna za porodični život: u neposrednoj blizini se nalaze pijaca, osnovna i srednja škola, autobuska stanica, kao i svi ostali važni sadržaji potrebni za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.050 €, 29,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nekretnina na Izlazu iz Veternika prema Futogu, ukjižena kao stan 1/1 na vlasnika. Stan je novogradnja, nalazi se u glavnoj ulici, blizu marketa, restorana i sl. Stan je udaljen 15 minuta vožnje od centra Novog Sada. Stan se prodaje delimično namešten, sve osim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednoiposobnog stana na Adicama. Poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i terasu. Podno grejanje. Prodaje se isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012401 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.050 €, 78,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u centru Nadalja na samo 7km od Temerina. Kuća je novija gradnje gradjena čvrstim materijalima. Kuća poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo kao i tavanski prostor od kog se mogu dobiti još tri spavaće sobe. Kuća zahteva ulaganja tako da je odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.600 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 32m2. Stan je u izgradnji. Mirna ulica. Dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 52.600 €, 35,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 35.08 m2 u nivou potkrovlja.Stan se nalazi na dobroj lokaciji u uglavnoj ulici Ivana Milutinovića.U fazi ozakonjenja Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 52.560 €, 34,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u izgradnji na lokacija koja postaje sve atraktivnija za život. Ulica paralelna sa Novosadskim putem, nije zavučena - odmah kod kružnog toka u Veterniku. Strukturu stana: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća sobe i kupatilo. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 52.530 €, 26,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam - nameštenu garsonjeru na Klisi. Odlična kao investicija ali i za stanovanje, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, škola Za više informacija pozovite našu agenciju. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja jul 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe- izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 34,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.530 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja maj 2025. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe- izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 52.530 €, 23,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553636- Predstavljamo Vam - nameštenu garsonjeru na Klisi. Odlična kao investicija ali i za stanovanje, bez ikakvih ulaganja. Dvorišno je orijentisan. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, škola Za više informacija pozovite našu agenciju. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 52.500 €, 25,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uredna i kompletno sređena garsonjera, prazna i odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u maloj zgradi, prizemlje, dvorišno orijentisana. Blizu prodavnice, pekare i apoteke, sve na par minuta hoda. Autobuska stanica pred zgradom: linije 3 i 9, često sa čekanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 52.454 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 52.410 €, 26,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajan dvorišni stan, smešten na Telepu. Predstavlja savršenu priliku za sve koji žele komforan život u mirnoj, a opet odlično povezanoj lokaciji. Stan se prostire na 26m2 i idealan je za mlade ljude, parove ili kao investicija za izdavanje. Pozicioniran je u jednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 52.020 €, 38,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom završetka proleće 2025. Lep i miran deo Klise. Grejanje podno na toplotne pumpe, izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pripadajuće dvorište od oko 20m2 nije u kvadraturi. Ukrovljeno, omaltano, urađena struja i voda, postavljena....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 52.000 €, 45,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća površine u osnovi 33m2 sa dograđenim vanknjižnim delom od 12m2 (ukupno 45m2) na placu od 170m2. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja oko 40m udljena od glavne ulice. Sastoji se od ulaznog hodnika, manjeg dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, jedna....

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom, na placu površine 142m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodna je kako za život tako i za izdavanje, zbog blizine fakulteta i same strukture....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 622)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>