• GoHome Professional
do 530 eura/m2 380 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 530 eura/m2 380 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 530 eura/m2 380 m2 što veći

  • Za upit "do 530 eura/m2 380 m2 što veći" pronađeno 312 nekretnina - prosečna cena 324 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 360 m2 (malo manji)
    • 400 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 503 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 556 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 34000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR NA BULEVARU KOD MADERE NA PRVOM SPRATU, POGODAN ZA VELIKI IZLOZBENI SALON, PRODAVNICU NAMESTAJA ILI TEHNICKU ROBU. POVRSINA LOKALA JE OKO 400 KVADRATA, SA CENTRALNIM GREJANJEM. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 530 eura/m2 380 m2 što veći'
120.000 €
120.000 €
180.000 €
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 33.000 €, 416,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ravan plac, četvrtastog oblika u neposrednoj blizini centra. Odlična lokacija u blizini škole, prevoza, snabdevanja... Do samog placa su voda i struja. Okružen kućama. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslpovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 415,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Paraćinu, u mirnom naselju Vrapčane, koja predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje ili investiciju. Objekat se sastoji od tri etaže – prizemlja, sprata i potkrovlja, pri čemu svaka etaža funkcioniše kao zasebna stambena jedinica. Raspored prostorija na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 413,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetnu kuću u srcu Meljaka, Beograd. Ova nekretnina, novije gradnje i potpuno nova na tržištu, nudi sve što vam je potrebno za udoban i luksuzan život. Sa ukupnom stambenom površinom od 413 kvadratnih metara, ova prostrana kuća se prostire na Pr+1+PK i obuhvata impresivnih....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 219.000 €, 412,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća na Jugovu, izletničko naselje, urbanizovano. Izuzetna lokacija, poželjno okruženje. Miran kraj. 400 metara od akva parka. Kvalitetna kuća u izvornom stanju, održavana. Prodaje se sa stvarima. Prelepo dvorište, ravno, uređeno. Moguća izgradnja bazena u dvorištu. Cena nije fiksna.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 201.570 €, 412,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalana spratna kuća u Kaću (ULICA JUGOVIĆEVA), odlična pozicija same kuće! Kuća je novije gradnje i bez većih ulaganja! Spratna kuća u prizemlju poseduje poslovni prostor. Prvi i drugi sprat su identični po prostorijama i rasporedu, kao dva trosobna stana! Kuća poseduje kolski....

 
 
 
  Kuća, KAC, 190.960 €, 412,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 175.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 175.000 €, 411,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne saobraćajnice. Kuća se sastoji od dve nezavisne vertikale od kojih je jedna potpuno završena i useljiva, a druga je u sivoj fazi izgradnje.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 410,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa, idealna za dve ili tri porodice. Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere. Grejanje je na gas, unutrašnja i spoljna izolacija. Cena je sa kompletnim nameštajem. 410 m 2 7 3 1 .

 
 
 
  Kuća, DONJI TAVANKUT, 80.000 €, 410,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dva velika objekta, jedan od stare kuće proširen, izolovan kompletno, dograđen zidovima od 2,5 cigle debljine zidova, potpuno nov krov, novi oluci u boji. Drugi objekat skroz nov građen 2020. godine. Oba objekta idealna za ugostiteljstvo (hotel, restoran...) Tavan.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 200.000 €, 409,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac poseduje vecu kucu i jednu manju. Kuca je opremljena gasnim podnim grejanjem, ventilacionim sistemom, elektricnim roletnama, centralnim usisivacem, elektricnom kapijom i garazom u koju mogu da stanu tri vozila. Kuca je spratna, ima solarni sistem, monofaznu i trofaznu struju,....

 
 
 
  Plac, Kopaonik, 30.000 €, 408,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Kopaoniku površine 408 m2. Plac se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u vikend naselju sa pogledom na Goliju, Ibarsku dolinu Plac je površine 408 m2, pogodan za izgradnju apartmanskog objekta ili vikend kuće. U blizini placa nalazi se stanica gondole....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 408,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetno građena kuća u Alesandrovu krajem 80-ih, izolovana i raspoređena u dve etaže sa skoro identičnim rasposredom i posebnim ulazima. Obe etaže sadrže tri spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, terase, toalet i kupatilo. Na podovima kuće je....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 407,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća u Turiji, sa direktnim izlazom na kanal DTD. Kuća je uknjižena kao stambeno - poslovni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena, ima lepo dvorište puno zelenila. Kuća ima tri sobe, kuhinju....

 
 
 
  Farma, SUBOTICA, 140.000 €, 407,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovna zgrada i proizvodna hala u naselju Gat ukupne površine 407 m2. Objekat površine 187 m2 koji je orijentisan ka ulici se trenutno koristi kao stambeni prostor i podeljen je na 2 jedinice. Prvi deo kuće u svom sastavu ima hodnik, 3 sobe i kupatilo. Drugi deo kuće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 406,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.agencijapragma.com

Crni šor – Kuća sa dve stambene jedinice (troiposobna i dvosobna) površine 103m2 i 123m2, sa pomoćnim zgradama ukupne površine 180m2. Parcela je površine 21,5 ara dimenzija 27m x 80m. Pogodno za privredne delatnosti ili stanogradnju. Trofazna struja, plin, CG na čvrsto gorivo, kanaliacija.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 7.100 €, 406,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Novom selu površine 406 m2, ograđen. Ima mogućnost priključka na vodu i struju, a za kanalizaciju na ulici ispred placa. Plac je poljoprivredno zemljište, privatna svojina 1 kroz 1 u proceduri uknjiženja. Ukoliko imate dodatnih pitanja budite slobodni da nas kontaktirate.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 26.000 €, 404,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.feniks.rs

Na prodaju parcela površine 4 ara, po strukturi poljoprivredno zemljište. Voda i struja su do parcele. Udaljenost od centra Divčibara je manje od jednog kilometra. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 225.000 €, 404,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena kuća na Strelištu. Podrum 125m2, prizemlje 148m2, sprat 131m2 + tavan, dve velike terase, dvorište, dupla garaža. u kući su formirane 4 zasebne stambene celine. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, gradsko građevinsko zemljište, površine 4 ara, u neposrednoj blizini kafane Amerikanac, u Kovanlučkoj ulici. Idealno mesto za formiranje porodične kuće u gradu, sa puno zelenila u okolini. Osećaj na lokaciji je kao da ste daleko od grada, a ne na svega par....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 35.000 €, 401,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat oko 40m2, ograđen kompletno betonskom ogradom, a sve na betonskoj podlozi koja je ustvari temelj predviđen za mnogo veći višenamenski objekat.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOJNA KUĆA SA POSLOVNIM PROSTOROM-GARAŽAMA, U VASKOVOM NASELJU, NA PLACU OD 7 ARI. U PRIZEMLJU SU DVE VELIKE GARAŽE, OD PO 90M2, UNUTRAŠNJE STEPENICE KOJE VODE NA GORNJU ETAŽU, KOJA SE SASTOJI OD DVE STAMBENE JEDINICE - DVA KOMFORNA ČETVOROSOBNA STANA, OD PO 100M2. KUĆA....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 59.900 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaju se 4 placa po 4 ara na Novom Beogradu, na Ledinama. Dimenzije placeva su 20x80 m. 80m je front do ulice, 20m je dubina placa. Svega par minuta od početka Ledina i Grand kafe. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – kuća (poslovni prostor – Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo) + Apartman sa 2 spavaće sobe i garažom na placu od 4 ara. Hostel je u radu, CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOPOT, 150.000 €, 400,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na imanju od 16,54ari placa, u naseljenom delu Nemenikuća, u podnožju planine Kosmaj, prodaje se porodično gazdinstvo. Sastoji se od: - kuće od 90m2, po strukturi trosobna - 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, kupatilo, kotlarnica na drva, sprovedeno etažno grejanje....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 80.000 €, 400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Surčinu površine 4ara. Plac je u Građevinskom podrućju, mogućnost gradnje do 10m visine objekta. Agencijska provizija za kupce je 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 60.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ravan, pravilan plac na popularnoj lokaciji – Sunčani breg. Voda i struja do samog placa. Uknjižen na vlasnika 1/1. Gradnja dozvoljena. Agenc. provizija 2% Agent: Rajković Ljiljana br. licence 4966 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/2620-734 . Brđanska.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250.000 € na 200.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ĆUPRIJA, 200.000 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 250.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište, idealno za investitore ili za porodičnu vilu. Poseduje informaciju o lokaciji. Pr+2+Pk(Ps); Na placu je kuća građena bez dozvole koja se može po potrebi srušiti. Do placa dovedena voda, struja, kanalizacija. Asfalt. Uknjižen, dozvoljena gradnja. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 100.000 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Samošu u ulici Đure Jakšića od 400m2 nedovršena, planirana kao poslovno stambena zgrada na 14 ari placa .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Stambeno-poslovni objekat od 600m2 na dobroj lokaciji. -Stambena površina je 200m2. Poslovni deo od 400m2 sadrži dve kancelarije, sanitarni čvor, lift. U suterenu se nalazi komora za održavanje temperature-plusna komora, i dve minusne komore. 400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 400,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi je stambeni objekat-kuća ukupne površine 328 m², sa dodatnom pomoćnom zgradom od 72 m², smešten na uređenom placu sa popločanim dvorištem. Nekretnina se nalazi na lokaciji koja beleži kontinuiran rast i predstavlja investicionu priliku u zoni intenzivnog....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 225.000 €, 400,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Za sve one koji žele da nastave biznis izdavanja apartmana stan-na-dan. Objekat se nalazi na samo 400 metara od Aqua parka. Sedam apartmana opremljena za izdavanje: -dva trokrevetna -četiri četvorokrevetna -jedan petokrevetni Objekat se prodaje potpuno namešten, računajući....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.000 €, 400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Pasi Poljani površine 3,8ari. Plac je gradsko građevinsko zemljište, do placa vodi zemljani put, asfaltni put je na 60m od placa. Potrebno je regulisati priključak za vodu. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 309)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>