• GoHome Professional
do 530 eura/m2 što skuplji 500 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 530 eura/m2 što skuplji 500 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 530 eura/m2 što skuplji 500 m2

  • Za upit "do 530 eura/m2 što skuplji 500 m2" pronađeno 322 nekretnina - prosečna cena 201 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 503 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 556 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 13000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • pogodan
    • opremljen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 300.000 €, 519,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 530 eura/m2 što skuplji 500 m2'
65.000 €
65.000 €
290.000 €
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 520,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Stari vinogradi, sut+pr+I+ptk, eg,-Ugovorna povr��ina ku��e je 468m2.Ku��a je novije gradnje, ��etiri odvojene stambene jedinice.U blizini je okretnica trole.Plac je ravan, pogodan za gradnju i adaptaciju ku��e u zgradu.Suteren i prizemlje su odmah useljivi, prvi sprat delimi��no....

 
 
 
 
-42%

Promena cene sa 499.000 € na 290.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SEČANJ, 290.000 €, 516,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2024 - 700.000 €
24.11.2024 - 499.000 €
25.02.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na placu od 29,04 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u naseljenom mestu, u mirnoj ulici, u blizini crkve na svega 20km od grada Zrenjanina. Poseduje 4 velike sobe, 3 kupatila, 2 velika hodnika, kuhinju sa trpezarijom i ostavom.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 290.000 €, 540,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

540m2 (pomoćni objekat 100m2), PR+I+PTK, plac 8.08 ari, etažno grejanje na pelet, parking, garaža, ostava, voda, struja, asfalt, kanalizacija. Uknjižena Prodaje se prelepa, renovirana kuća od 440m2 sa pomoćnim objektom od 100m2 na 6ar placa, na odličnoj lokaciji u Lazarevcu, nedaleko....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046487, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 288.400 €, 504,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Brzi Brod, 284.900 €, 518,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor koji Vam predstavljamo nalazi se u krugu bivše Elektronske industrije, gde se nalazi veliki broj firmi, četiri fakulteta, pa je pogodan za različite poslovne delatnosti. Ukupne površine je 518m2, nalazi se na I spratu. Unutrašnje visine: do grede 3,8 metara, do ploče....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 280.000 €, 526,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

U centru Sombora, prodaje se stambeno - poslovna zgrada površine 263m2, na placu od 451m2, sa uknjiženom korisnom površinom od 402m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. U podrumu kotlarnica sa CG na čvrsto gorivo, u prizemlju se nalazi restoran sa kuhinjom, u potkrovlju je napravljeno....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 280.000 €, 542,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda nekretnine u strogom centru Vršca, izvanredna prilika za investitore i ljubitelje luksuznog života! Na parceli od 754m2, okruženoj svim potrebnim sadržajima poput škola, prodavnica, banaka, restorana i zelene pijace, nalaze se tri odvojena objekta sa izuzetnim potencijalom....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 275.000 €, 504,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na opštini Čukarica u naselju Ostružnica na samo 15 min od Banovog brda. Mikro lokacija odlična. U neposrednoj blizini kuće su dva vrtića, osnovna škola, prodavnice, prevoz i ostale uslužne delatnosti potrebne savremenom životu. Kuća je novije gradnje, kvalitetno građena.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 299.000 € na 275.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 275.000 €, 511,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 299.000 €
06.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana, uknjižena, zasebna kuća u mirnom delu Boleča. Svojim kapacitetom i organizacijom prostora nudi neverovatne mogućnosti - bilo za život višečlane porodice, bilo kao kombinacija stambenog i poslovnog prostora. Osnovne karakteristike: - površina kuće 511m2 na 4 nivoa....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 504,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Sremskim Karlovcima, adaptirana , salonske visine, na odličnoj lokaciji . Agencijska oznaka nekretnine 3091239, Sremski Karlovci . Cena za kuće je 270000 e+ agencijska provizija 3 %. Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 270.000 €, 490,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis, tako i za ulaganje sa sigurnim povraćajem kroz zakup. Sastav objekta: Proizvodna hala – prostrana i funkcionalna, pogodna za različite vrste....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 270.000 €, 528,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.heroldo.com

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta hoda, a kod kuće vas čeka mir, prostor i udobnost. * Ova nekretnina je više od kuće – to je uređeno porodično imanje koje čine: * Glavna kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 262.650 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u centru Rumenke, povoljno! .

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 260.000 €, 480,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 480m², smeštena na placu od 17 ari, u samom centru Leštana. Kuća se prostire na tri sprata i podeljena je na dve vertikale, sa odvojenim ulazima, što omogućava različite opcije korišćenja – idealno za dve porodice ili kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice, u blizini crkve, na placu od 10 ari. Osnovne karakteristike: • Površina objekta: 474 m² građevinske površine, 402 m² korisne površine • Garaža....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 259.000 €, 474,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! Prodajemo razrađeni biznis – vinarija Sremski Karovci Sama vinarija ne poseduje vinograd u fizičkom smislu. Grožđe se otkupljuje , prerađuje I skladišti u dva laguma. Moguće ustupanja recepture. Ovo je porodična vinarija koja se bavi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 257.500 €, 517,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u potkrovlju sa malim kosinama ispregrađivan trosoban stan koji je u sivoj fazi.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 257.500 €, 477,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Gložani. Opšina Bački Petrovac. Četiri silosa od po 25 vagona, mlinska zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (bez opreme), kolska vaga, druga zgrada spratnosti prizemlje i dva sprata (prizemlje i prvi sprat kancelarije, na drugom spratu apartman). Veličina placa 503m2. Industrijska....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stepe Stepanovi��a, pr+I, ta, uknji��ena, blizina tr��nog centra i crkve,-Odli��na lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 250.000 €, 498,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 480,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca sa tri etaze: povrsine 280 m2; prizemlje + sprat + potkrovlje, na placu od 11,5 ari. Prizemlje: jednosoban stan, tri garaze, podrum. I sprat: dvosoban stan, Potkrovlje-trosoban stan. Kuca je dobro odrzavana. Kuca ima 5 terasa. Grejanje je uz pomoc kotlarnice, moze i na cvrsto....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 525,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Ratko Jović. U blizini su škola, autobuska stajališta, veliki marketiKuća se nalazi na placu od 346m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Kuća je ukupne puvršine 525m2. Prizemlje se sastoji od velike garaže i dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 472,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća raspoređena u tri nivoa.U suterenu kuće nalazi se radionica,kancelarija,ostava,garaža,mali sanitarni čvor sa tuš kabinom,vešernica,kotlarnica,letnja kuhinja,ostava.U prizemlju se nalazi kuhinja,trpezarija,dve sobe i kupatilo.U potkrovlju se nalaze 4 sobe i kupatilo.Postoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 490,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Svetozara Miletica 186 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 530,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U Bačkim Vinogradima , blizu željezničke stanice , prodaju se dva objekta ugostiteljskih karaktera. Jedan objekat je bruto 242 kvm , renoviran u potpunosti : novo podno grejanje , novi vodovod , nova instalacija struje , novi prozori , novi sanitarni čvorovi , kupatila , nova opremljena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 460,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac -gradjevinsko zemljiste, domenzija 15m x 30m. Ulaz je iz ulice Sadika Ramiza. Plac se nalazi blize mostu Gazela. Agencijska provizija 2% -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, LUČANI, 245.000 €, 451,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet porodočno domaćinstvo sa 69 ari placa.Na imanju su dva stambena objekta.Jedan površine 140m2 i drugi stambeno poslovni koji je završen 90%,površine 306 m2.Pored toga na placu se nalaze drugi pomoćni objekti (savremena sušara ,roštilj zidani,dva letnjikovca,objekti....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 241.000 €, 540,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa 15 apartmana u BANJI VRUJCI , sa razrađenim biznisom! Na odličnoj lokaciji u srcu Banje Vrujci, nudimo vam izuzetno kvalitetnu i lepo uređenu kuću sa ukupno 15 kompletno opremljenih apartmana, savršenu za nastavak uspešnog ugostiteljskog poslovanja. Struktura objekta:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 240.000 €, 478,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prodaje se firma sa celokupnom pokretnom i nepokretnom imovinom, kao i ustupanje svih potrebnih dozvola i odobrenja za obavljenje ugostiteljsko - turističke delatnosti, a izdatih od strane nadležnih republičkih i opštinskih organa. Lokacija preduzeća, odnosno parcele je sa direktnim....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 240.000 €, 545,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA u centru grada ,sa poslovnim prostorom . LOKAL do glavnog puta , pogodan za više delatnosti .U sklopu je stambeni prostor. Posebno kuća P+1, sređena. Plac površine 5,45 ari . CENA:130000e .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>