• GoHome Professional
do 52000 eura prizemlje što manji pala cena Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura prizemlje što manji pala cena Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura prizemlje što manji pala cena Najnovije

  • Za upit "do 52000 eura prizemlje što manji pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 70.000 € na 51.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.000 €
15.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal na visokom prizemlju površine 20m2 u ulici Balkanskoj ulici, na par minuta hoda od Terazija i ulice Knez Mihailove. Pogodan za administrativnu, kozmetičku ili frizersku delatnost. GREJANJE - TA, sprat VPR/ ID oglasa: 69204. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.470 € na 48.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.400 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 50.470 €
06.03.2026 - 48.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno nova, lepo uređena i kompletno nameštena garsonjera površine 22 m2, koja se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade. Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i traženoj lokaciji na Adicama, odmah iza Lipovog gaja. U stanu nisu potrebna ulaganja i spreman je za useljenje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 59.400 € na 54.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.08.2024 - 65.300 €
07.04.2025 - 59.400 €
15.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 52.000 € na 44.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 44.500 €, 31,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 65.000 €
22.04.2026 - 52.000 €
29.04.2026 - 44.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA U PRIZEMLJU, POVRŠINE 31m2. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 60.000 €
24.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054082 NOVI SAD TELEP GARSONJERA 33M2 Komforna garsonjera u blizini Bul. P. Pavla. Postoji mogućnost proširenja što se vidi na slikama.. Klasično prizemlje sa izlazom u dvorište zgrade. KONTAKT: Radmila Gavrić, director prodaje licenca br.2826, mob: 0637861274 . (Solis nekretnine,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 60.000 € na 57.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 60.000 €
27.03.2026 - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogućnost proširenja odnosno da se dobije još jedna prostorija. UKNJIŽENA KAO STAN. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 55.200 € na 52.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 52.000 €, 46,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 55.200 €
01.03.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na Paliluli iznad okretnice. Površine je 46m2, nalazi se u prizemlju. Lokal se sastoji iz jedne veće prostorije i toaleta. Na podu su pločice, grejanje je na struju. Zbog svoje lokacije, pogodan je za različite delatnosti: frizerske salone, trgovine i slično. Hvala....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 52000 eura prizemlje što manji pala cena (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>