• GoHome Professional
do 52000 eura klima parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura klima parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima parket

  • Za upit "do 52000 eura klima parket" pronađeno 62 nekretnina - prosečna cena 1.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LOZNICA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 57,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - početak Cara Dušana - dvosoban stan površine 57m2, kompletno opremljen, klima, grejanje pećima na plin, monofazna struja, parket, drvena i PVC stolarija, spušteni plafoni. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 52000 eura klima parket'
48.000 €
48.000 €
51.500 €
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Botoš - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.240 €, 27,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji, u neposrednoj blizini Aqua Parka na Raju, i na 600m od mosta ljubavi. Zgrada se sastoji iz dve lamele, i gradice se od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – armirano betonske temeljne trake i temeljni zidovi; – armirano betonski spoljni....

 
 
 
  Stan, KULA, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan, lep dvosoban stan u centru Crvenke. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je lepo održavan, parket , klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, odvojenu spavacu sobu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.700 €, 27,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U VRNJAČKOJ BANJI, U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA I SVIH DRUGIH GRADSKIH ZNAMENITOSTI KAO I INSTITUCIJA. ZGRADA JE UDALJENA SVEGA 150M OD AQUA PARKA I PAR MINUTA ŠETNJE DO DRUGIH TURISTIČKIH ATRAKCIJA, PREDSTAVLJA IDEALAN IZBOR ZA RENTIRANJE APARTMANA....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom i kuhinjom,kupatilom i terasom. Tehničke karakteristike • Grejanje: Centralni kotao na gas • Izolacija: 12 cm kamena vuna • Zidovi: Termo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.150 €, 37,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 38.000 €, 120,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Ečka – četvorosobna kuća površine oko 120m2 + pomoćna zgrada s tri prostorije površine 82m2 + još dva pomoćna objekta na placu površine 7,9 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, dve klime, drvena stolarija, po podovima postavljen parket i laminat, uknjižena 1/1. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u Opštini Alibunar na oko 70 kilometara od Beograda i 50 od Vršca, prodaje se kuća odmah useljiva bez ikakvih ulaganja. Kuća ima 3 sobe, kuhinju dnevnu sobu-trpezariju,ostavu i kupatilo. Prozori pvc, podovi laminat,parket i pločice, zidovi sređenei,plafoni takođe,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.400 €, 68,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan u Dragiše Brašovana, blizu fakulteta i Promenade. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, terasu, kupatilo, odvojen toalet i odvojenu kuhinju. Stan se izdaje polunamešten sa kompletno opremljenom novom kuhinjom. Stan je svetao, funkcionalan i izdaje se....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 54.450 €, 33,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

okobanja Novogradnja odmah useljiva, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stanovi kvadrature od 25m2 pa navise, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov tarket....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 51,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Gimnazijska ulica – poslobniprostor površine 51m2 + sanitarni čvor na I spratu u zgradi sa 2 sprata. Trofazna struja, klima, postoje instalacije centralnog grejanja koje bi mogle da se preprave za kotao na struju, lamelni parket, ALU, PVC i drvena stolarija, jedna prostorija....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 35.000 €, 119,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – četvorosobna kuća od čvrstog materijala površine 119m2 + jednosoban stan površine 45m2 + pomoćne prostorije (kotarka, farma, štala) od oko 200m2 na placu površine 14,3 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, parket, septička jama, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.863 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 55.000 €, 99,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 99m2 u centru Erdevika na placu od 22ara izrenovirana. Vlasnik 1/1, plac je iz 2 parcele. . uz kuću ima i 4 pomoćne zgrade od kojih je jedna nova a tri su starije gradnje, ima i pušnica. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju sa ostavom, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 124,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Kolutu, prodaje se prizemna renovirana trosobna kuća površine 124m2 koja se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, vešeraja, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ulične i dvorišne terase. Garaža i podrum ispod kuće. Nove instalacije struje, vode. PVC stolarija, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana i vrlo lepa garsonjera u tihom i mirnom delu Borče 1. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ "Stevan Sremac", vrtića, više prodavnica, opštinskog uslužnog centra, dečijih igrališta, zelenih površina i parking prostora. Osunčana, jugozapadno orjentisana,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>