• GoHome Professional
do 52000 eura klima do 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 52000 eura klima do 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima do 50 m2

  • Za upit "do 52000 eura klima do 50 m2" pronađeno 1 218 nekretnina - prosečna cena 1.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • namešten
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bele Njive, nova zgrada. Garaza uz doplatu 100 eura. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan – Ledine, 45 m², namešten, lift, parking – 500 € ulica Bukovačka. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 45 m² na Ledinama, u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parking mestom. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 57.000 €, 45,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorisni dupleks stan od 45 kvadrata u samom centru Rume.Na donjem spratu nalazi se soba,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo+toalet,dok se na gornjem spratu nalazi prostrana spavaca soba.Stan je novije gradnje sa uradjenom stiropor termo izolacijom, kvalitetnimom drvenom stolarijon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106101, V/VII, klima, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nalazi se u samom centru grada, u održavanoj zgradi sa liftom. U blizini zgrade nalaze se stajališta gradskog prevoza, te je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u Milana Rakića, na Zvezdari, u neposrednoj blizini Bulevara. Stan se prostire na 45m² i sastoji se od funkcionalne kuhinje, prostrane dnevne sobe, ulaznog hodnika i udobne spavaće sobe. Lokacija stana je izuzetno atraktivna, sa odličnim pristupom javnom prevozu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121702, VI/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Sazonovoj, odmah pored Čuburskog parka i 5 minuta od Kalenić pijace i Njegoševe ulice, izdaje se stan od 45 m², u novoj zgradi kompletno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 18.000 €, 45,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bačkom Brestovcu, na pola puta izmedju Sombora i Odžaka prodaje se stan. Stan je na uglu Vojvođanske i Karadorđeve ulice, u samom centru naselja, a na dohvat ruke su pošta, komunalno preduzeće, mesna zajednica, pijaca, ambulanta sa apotekom, tri najveća marketa, ali i drugi uslužni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 52.000 €, 45,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća površine u osnovi 33m2 sa dograđenim vanknjižnim delom od 12m2 (ukupno 45m2) na placu od 170m2. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja oko 40m udljena od glavne ulice. Sastoji se od ulaznog hodnika, manjeg dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na 2.spratu zgrade. Stan je blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Olimpa, dobro povezan gradskim prevozom sa drugim delovima grada. Moguće dodatno opremanje u skladu sa potrebama zakupca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u Lovcenskoj ulici,jednom od najlepsih i najmirnijih ulica blizu suda.Stan je odlicnog rasporeda kako za zivot tako i za kancelariju,opremljen je ali u slucaju potrebe ubacilo bi se jos stvari,u cenu ulazi i koriscenje parking mesta u dvoristu zgrade.Parking mesto je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, ulica Zdravka Čelara. Odličan dvosoban stan površine 45m² na prvom spratu. Etažno grejanje, klima, nov nameštaj, internet, velika terasa. U cenu stana su uračunate komunalije infostana, struja se plaća po utrošku. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lepo opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi. Stan je u potpunosti opremljen novim nameštajem kao i tehnikom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na gas i ima mogućnost podesavanja temperature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Grejanje na 2 inverter klime. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123020, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, funkcionalan, potpuno opremljen i sređen za stanovanje, klimatizovan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 45m2, terasa, CG, klima, lift, IV/V, telefon, interfon. Uknjiženo 45m2. Lep , svetao stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi , zaštićena od buke , blizina škole, obdaništa, prodavnica i javnog gradskog prevoza. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.000 €, 45,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan u Belvilu-Novi Beograd. Stan je dvosoban sa jednom spavacom sobom i velikim dnevnim boravkom. Funkcionalnog rasporeda i pruža izuzetan komfor za udoban život. Sastoji se od jedne odvojene spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan,niko nije ziveo. Stan je komplet opremljen Stan poseduje zasebnu spavacu sobu sa bracnim lezajem.Kuhinja komplet opremljena sa sudo masinom, Kupatilo sa tus kadom i vm. Prelepa terasa sa garniturom za sedenje Kucni ljubimci nIsu dozvoljeni. mesecno placanje kirije plus depozit.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov stan od 45m2.Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa trosobnim stanom od 73m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,jednu spavaću sobu,potpuno opremljenu kuhinju,moderno kupatilo. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115636, I/I, klima, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Stan za rentu u Zemunu 47m2. Može i kao poslovni prostor. Totalno prazan. 1 soba, dnevni boravak (sa kuhinjom) i kupatilo. Podno grejanje. Hlađenje(fenkojleri). Depozit u ceni jedne kirije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 51,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Gimnazijska ulica – poslobniprostor površine 51m2 + sanitarni čvor na I spratu u zgradi sa 2 sprata. Trofazna struja, klima, postoje instalacije centralnog grejanja koje bi mogle da se preprave za kotao na struju, lamelni parket, ALU, PVC i drvena stolarija, jedna prostorija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 43.000 €, 44,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan uknjižen kao etaža od 44 m2. Stan se nalazi na Bagljašu u blizini medecinske škole. Dvorište u kome se stan nalazi se sastoji od ukupno šest stanova. Tri stana sa desne i tri stana sa leve strane. Stanari vode računa o zajedničkom prostoru. Ovaj stan se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 51,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan 51 m2 u centru Jagodine ,CG isključeno , instalacija ostala u stanu ,velika terasa na uglu zgrade , klima ,komplet sa stvarima , očuvana drvena stolarija parket ,Nije polsednji sprat, vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 44 m2 CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka, dvosoban namešten stan, 3 sprat od 5, lift, cg, ktv, vm, klima, USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka 44 m2 - 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 18014 Agencija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći jednosoban stan,funkcioniše kao jednoiposoban,u mirnom kraju,odlična lokacija.Ne izdaje se stranim državljanima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.400 €, 44,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na 4. spratu u kompleksu Kraljev park. Dnvena soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Uz stan je i pripadajuće parking mesto u dvorištu kompleksa. Niski mesečni troškovi. Blizina Bulevara oslobođenja, super market....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 51,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu od 770 m2. Sastoji se od terase, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Trofazna struja, bunarska voda sa hidroforom, septička jama, solarna topla....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 702)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>