• GoHome Professional
do 52000 eura klima 1.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura klima 1.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima 1.sprat 50 m2

  • Za upit "do 52000 eura klima 1.sprat 50 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 651 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 52000 eura klima 1.sprat 50 m2'
30.090 €
26.000 €
24.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan u novoj zgradi iz 2024. godine, na odličnoj lokaciji u ulici Pukovnika Pejovića, na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građene zgrade iz 2024.godine i dostupan je za useljenje od septembra. Strukturu čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na Sajmištu. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Ispred zgrade postoji veliki parking ( sajamski) . Cena je 600€ + depozit od 600€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>