• GoHome Professional
do 52000 eura do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 52000 eura do 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura do 70 m2

  • Za upit "do 52000 eura do 70 m2" pronađeno 8 140 nekretnina - prosečna cena 1.340 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Stan u fazi opremanja. Namešten dvoiposoban stan nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i manja terasa. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, ulica Devet Jugovića, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi sa liftom. Stan ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100525 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice. Kuća je starije gradnje, napravljena od čvrstog materijala, sa zamenjenom spoljašnom pvc-stolarijom i odmah useljiva. Struktura kuće je sledeća:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 50.000 €, 64,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 64m2 na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Bez tereta. Potrebno ulaganje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

64M2 Ž. STANICA namešten troosban +++ .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 56.900 €, 64,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, na drugom spratu, u centru Srbobrana. Stan ima dve sobe, dva hodnika, kuhinju, ostavu, kupatilo i terasu. U podrumu zgrade nalazi se jos jedna ostava. Za vise informacija pozvati na 062486355 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan u novoj zgradi na Bulevaru Nemanjića. Površine je 64m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća na atraktivnoj lokaciji, u centralnom delu naselja Gradnulica. Kuća je ulična, površine 71 m2. Građena od mešanog materija. Sastoji se od tri sobe, predsoblja, kupatila i kuhinje. Grejanje na strujuU dvorištu nalaze se pomoćne prostorije, i garaža Plac je veličine 254 m2....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 33.990 €, 71,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Čuruga – idealna za one koji znaju da prepoznaju potencijal! Objekat se nalazi na prostranom placu, sa kompletnom infrastrukturom na dohvat ruke. Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu, sa beskonačnim mogućnostima....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 25.000 €, 71,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju staroseoska kuca 71m2 u selu Bogovina,na nekih 3km od glavnog puta.Kuca je mekog materijala,ima tri prostorije,od kojih jedna od njih ima staroseoski kamin.Iako je star objekat je u dobrom stanju,takodje poseduje plac gde je nekada bio vocnak.Ima struje i vode sto je u....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novim Banovcima *povrsine-71.15m2 *vlasnik 1/1 *2 spavace sobe *1 kupatilo *2 terase *2 ostave Centralno grejanje(na gas,leti se ne placa) Agencijska provizija je uracunata u cenu. Za vise informacija pozvati na 069/14-54-599 ili putem meila:office@smb.rs....

 
 
 
  Stan, TITEL, 40.300 €, 71,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052831…TITEL,TROSOBAN, 71M2 Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Titelu od 71 m², smešten u samom centru , na četvrtom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina je prava prilika za sve koji traže stan sa odličnim rasporedom i puno dnevne svetlosti. Stan ima trostranu orijentaciju....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Srpskom šoru okružena prirodom prodaje se spratna kuća podeljena u dve jedinice sa sličnim rasporedom, svaka po 71m2 koji čine dve sobe, kuhija sa trpezarijom i kupatilo. Na podovima kuće je laminat i itison, prozori su PVC a grejanje je na čvrsto gorivo ili struju. Na parceli od....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 71,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Gakovu. -Povšrina kuća je 71 m2, a povšrina placa je 522 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i dve spavaće sobe, -Grejanje je na čvrsto gorivo i struju. Struja je trofazna. -Po podu se nalaze pločice i laminat, stolaija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 39.000 €, 71,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stara kuća za rušenje ili adaptaciju površine 71 m2. Kuća se nalazi na poljoprivrednom zemljištu i sastoji se od 3 sobe. Struja je monofazna,grejanje na čvrsto gorivo, bušeni bunar je dubine 60 m. U dvorištu postoje pomoćni objekti. Iza kuće je poljoprivredno zemljište,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 71,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dva stana spojena u komforan dvorišni stan površine 71 m2 sa dva ulaza iz dve ulice. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve spavaće sobe, letnje kuhinje i terase. Po podovima laminat i keramika, stolarija PVC sa roletnama, grajanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109518.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan (71m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na veoma atraktivnoj i traženoj lokaciji u gradu. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 57.000 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjžena kuća na 71m2, plac 5 ari. Odlična lokacija, sa pozicijom kuće na uzviženju. Miran kraj. Izvorno stanje. Raspored - dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja, kupatilo. Garaža + 2 prostorije, Grejanje- etažno na struju. Mogucnost grejanja na drva ( peć) Gradska voda, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 71 m2 na Limanu 2, na odličnoj lokaciji – na par minuta hoda od fakulteta, Promenade, keja i Štranda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i raspolaže sa funkcionalnim rasporedom: prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, radna soba, dva toaleta i velika terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan, sa dve prostrane terase površine ukupne površine stana od 71 m 2 na trećem spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je u dobrom je stanju odmah useljiv. Tip grejanja u stanu je kombinovan ( TA peći i cini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na prvom spratu. Poseduje tri velike spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, potpuno opremljeno kupatilo i terasa. Zgrada ima lift. Depozit 800eura. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0656582505 Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 39.050 €, 71,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan, svetao stan u ulici brace Ribnikara u funkciji kancelarije. Blizina bulevara Oslobodjenja, futoske pijace, stajalista gradskog prevoza Izdaje se pravnim licima. Obavezan depozit. Vise informacija na broj 0611436777 Sprat, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma prostran trosoban stan kod pozorišta. Idealan za porodice Stan nije pet friendly. Useljiv od 01.05. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Novom Slankamenu 71m2 površina placa 650m2/6.5ar Kuća je za adaptaciju grejanje kombinovano gas i drva trofazna struja gradska voda ulaz iz dve ulice House in Novi Slankamen 71m2 plot area 650m2/6.5 are The house is for adaptation combined gas and wood heating three-phase current....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 48.280 €, 71,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforan stan blizu Lidla, početak Veternika , na prvom spratu, sa tri spavace i velikom dnevnom sobom sa kuhinjom plus dve tarase i kupatilo Stan kompletno sredjen pre 2 meseca i funkcionalno opremljen. Grejanje na toplotne pumpe od 5000-6000 rsd trosak samo u zimskom periodu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 605)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>