• GoHome Professional
do 52000 eura 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura 80 m2 što veći

  • Za upit "do 52000 eura 80 m2 što veći" pronađeno 408 nekretnina - prosečna cena 512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 526 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 57.000 €, 87,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 57.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 52000 eura 80 m2 što veći'
42.000 €
39.900 €
36.000 €
  Kuća, SUBOTICA, 49.000 €, 87,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala koja u svom sastavu ima dve sobe,kuhinju i kupatilo.Stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja trofazni priključa.Na podovima se nalazi laminat,grejanje na čvrsto gorivo.Plac je 719m2 .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 20.600 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 17.000 €, 87,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 20.600 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu. Kuća je u izvornom stanju, očuvana , ali su potrebna dodatna ulaganja. Stolarija je drvena, a podovi su kombinacija dasaka i linoleuma,....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 53.000 €, 87,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa kuhinjom, kupatilom, tremom i podrumom. Na tavan je izvedena vodovodna i strujna instalacija i može se dobiti još 87m2 stambenog prostora. Oko kuće je 6a ograđenog placa, a iza kuće je još 17 ari. Čist vazduh i ruža vetrova, mir i tišina. Idealno za zdrav i miran....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 43.500 €, 87,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87m2 TATARSKO BRDO nenamešten trosoban +++ .

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 46.000 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi TROSOBAN STAN površine 86 m2 koji je smešten porodičnoj kući spratnost: Su+Pr+S, koja se nalazi u centru Prijepolja, ulica Spase Perića, u neposrednoj blizini Pošte, sa prilazom iz Valterove ulice. Trosoban stan se nalazi na ulazu 1, dvoetažni površine 86 m2....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća u Čenti. Nalazi se u mirnom delu naselja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), hodnik, kupatilo i zatvorena terasa. Spoljnim stepeništem se ide u potkrovlje - tamo se nalazi jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 46.500 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo ruševnu kuću u Žablju. Na odličnoj lokaciji u Žablju. Struja - voda. Gas-Plin je sproveden ali nije priključen. Papiri parcela i objekta čisti i uknjiženi 1/1. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 27.000 €, 86,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Crkvencu, zgrada trgovine na dobroj lokaciji u centru mesta. Lokal se sastoji iz prodajnog i magacinskog prostora . Funkcionalan, opremljen inventarom. Površine 86 m2 , sa pripadajućim zemljištem od 2 ara. Cena : 29.500 eura .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.560 €, 86,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra Nadalja. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu iz koje se ulazi u predsoblje, a iz njega u sve sobe posebno. Kuća ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta i uz manje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 25.000 € na 24.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 24.000 €, 86,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća površine 86 m², smeštena na prostranoj parceli od 9 ari, idealna za miran porodični život ili vikend odmor. Raspored prostorija: • hodnik • dve spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom • prostor predviđen za kupatilo, garaža. Do same kuće vodi asfaltni put, što....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zidana kuća čvrste gradnje u mirnom delu Turije. Kuća ima dve sobe do ulice, veću dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom, kupatilo, još jednu sobu i veliku zatvorenu terasu. Kuća je suva, svetla i uz manje ulaganje je useljiva. Iza kuće se nalaze zidani pomoćni objekti za razne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća površine 86 m2 u osnovi sa potkrovljem koje je nedovršeno (razvedena struja) na placu od 4,30 ari. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizmelje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, velike sobe (koja se može pregraditi)....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se seoska kuća površine 86m2 u selu Mijatovac i naseljenom delu na 45ari ravnog placa. Kuća se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilo, i još jednom prostorijom. U drugoj starijom koja se nalazi pored su dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Čenta ukupne površine 86 m2 i 13,21 ar placa. Spratnost kuće je PR+PTK,poseban ulaz u PTK gde se nalazi kupatilo i soba. Prizemlje se sastoji od kuhinje,dnevno-trpezarijskog dela i kupatilo. Letnja kuhinja ima oko 25 m2. Na placu se nalazi voćnjak, plastenik,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 46.350 €, 86,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća salonskog tipa, blizu centra Turije. Kuća ima dve velike sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje. Sve je u dobrom stanju, može se samo okrečiti i useliti, a može se renovirati po želji kupca. U kući je grejanje na gas. Kuća je gradjena kao dvojna, ali je i fizički....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 54.000 €, 86,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vikend kucu 54000e. Zaočani kod Čačka ostale inf. na tel 064/0202021 Spratna 4 sobe 2 kupatila vlasnik 1/1 Uknjizena 70 ari dvorista Ogradjeno seosko domacinstvo .Ulaz na plac sa asvaltnog glavnog puta u Mestu Zaočani Put za Petnicu na pola puta Čačak Kraljevo . Voda Bunarska....

 
 
 
  Kuća, KULA, 30.900 €, 86,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna kuća u Liparu! Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BANATSKI DESPOTOVAC, 16.000 €, 85,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Banatskom Despotovcu. Površine 85 m2, na placu od 925 m2. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odmah useljiva. Potrebna adaptacija. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, RALJA, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam uknjizen u kucu na uknjizen ih 85 kvm i 12 ari placa. Kuca je stara za totalnu rekonstrukciju. Ranije je imala struju ali je iskljucena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kucice. Kuce su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, cela. Nudimo vam uknjižen u kuću na uknjižen ih 85 kvm i 12 ari placa.Kuća je stara za totalnu rekonstrukciju.Ranije je imala struju ali je isključena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 85,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća u Apatinu. -Površina kuće je 85 m2, a površina placa je 239 m2. -Kuća poseduje hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom. -Grejanje je na struju. -U dvorištu se nalazi pomoćna prostorija. -Kuća poseduje poseduje i tavanski prostor. *ŠIFRA....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 48.000 €, 85,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac. Položaj kuće je na blagoj uzbrdici, tako da je osunčana tokom celog dana. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, jedna....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 41.200 €, 85,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična uknjižena kuća. Kompletno renovirana, sa puno zelenila. Za više informacija pozovite nase agente prodaje Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor u centru grada u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 85m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 kancelarije, toaleta i terase. Grejanje je na struju. Pogodan za kancelarije, IT firme, auto škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120912, IV/, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Vrlo lep i kompletno opremljen trosoban stan na 4. spratu (od 6 spratova), sa dnevnom sobom, trpezarijom, kupatilom, WC-om, 2 spavace sobe. Stan takodje ima i spajz, kao i 2 terase. Kuhinja je nova i kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prostran, funkcionalan i svetao stan na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi odmah pored obdaništa i prodavnice Orašac. Preko puta su osnovna škola, igrališta i parkovi za decu. Zgrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor i prilaz za invalide. Stan se sastoji od hodnika, predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 405)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>