• GoHome Professional
do 5200 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 5200 eura/m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 5200 eura/m2 najnovije

  • Za upit "do 5200 eura/m2 najnovije" pronađeno 254 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 4900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • uknjižen
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Izuzetan, funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je pozicioniran na 5. spratu luksuzne novogradnje, orijentisan ka reci, pruža mir i privatnost jer se zgradi prilazi iz tihe ulice sa minimalno saobraćaja. Radnička, Beograd, Srbija ; Zemun, Karađorđev....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 30 m2, 1.5, idealan za život, izdavanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću. Struktura stana: Ulazni hodnik - 4,60m2 Kupatilo – 3,50m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 385.000 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 197.900 €, 38,19 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se potpuno nov i useljiv stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u zgradi AD Residence na poslednjem spratu. Nekretnina je izrađena od najkvalitetnijih materijala, a budući vlasnici imaju priliku da ga opreme po svojoj želji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, a prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodajemo dvosoban stan u zgradi BW Eden u sklopu kompleksa Beograd na vodi, smešten na 11-om spratu, izuzetno osunčan i svetao, sa otvorenim pogledom na grad. Lokacija dobro poznata po odličnoj infrastrukturi, pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini parkovi sa zelenilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Podrum Nušićeva Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prizemna kuća u mirnom delu Batajnice na placu od 5.6 ari. Sastoji se od dva spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Iza kuće u dvorištu su pomoćne prostorije, od kojih je jedna u funkciji stana. Kuća je uknjižena na 45 m2, realna kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 420.000 €, 83,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu BW Vista – Beograd na vodi BW Vista je stambena zgrada sa 23 sprata , završena u 2019. godini . Smeštena je u drugom redu uz Sava Promenadu , u neposrednoj blizini Savskog parka , tržnog centra Galerija , hotela The St. Regis U ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 567.888 €, 113,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Dvosoban, uknjižen stan bez tereta i zabeležbe. Aluminijska stolarija, komarnici, roletne, nova unutrašnja stolarija, renovirano kupatilo. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 30,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan, jednosoban stan na Vračaru. U pitanju je mirna ulica, iznad Južnog Bulevara. Zgrada je novije gradnje, odlično održavana, sa video nadzorom, interfonom i liftom. Stan se nalazi na drugom od ukupno pet spratova. Po strukturi je jednosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 275.000 €, 57,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Retko u ponudi Poslednji sprat Lep pogled 65m2 merne površine Uknjiženo na 57m2 zbog redukovanja dela kosina Lift ide do V sprata Jedan sprat se mora ići peške Delimično renoviran stan i lepo održavan Dodatno proširen tako da ima 60 m2 korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Nikolaja Hartviga Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 784.400 €, 148,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Braničevska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu Čubure, u blizini Patrijarha Varnave. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana i veoma dobrim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.angazman-nekretnine.rs

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Bulevar Arsenija Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom, interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift, koji ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 720.000 €, 159,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Kneza Mihaila Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 7 Godina izgradnje: 1929 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sazonova Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2015 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 62m² sa prostranom terasom od 11m². Stan je južno orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Nalazi se na 8. spratu od ukupno 9. spratova u održavanoj zgradi. Odlična lokacija u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u centru grada, u Đušinoj ulici, nadomak Botaničke bašte, Paliluske pijace i više fakulteta. Nekretnina se nalazi na 5. spratu održavane zgrade starije gradnje i zahvaljujući dvostranoj orijentaciji obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 56,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi je mali, izuzetno šarmantan salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u ulici Miloša Pocerca, u neposrednoj blizini Sarajevske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, što ga čini idealnim kako za život, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,09 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan komforan stan na prvom spratu stambene zgrade. Stan je izvornog stanja ali jako lepo održavan. Odličan raspored prostorija, dnevna soba i trpezarija, tri spavaće sobe,salon, kuhinja, wc, kupatilo, terasa. Mogućnosta adaptacije stana kako bi se dobila još jedna soba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan, svetao i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u urednoj zgradi stare gradnje, na četvrtom spratu od ukupno 5, sa liftom. Stanarima je na raspolaganju parking u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Uknjižena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Odlikuje ga odličan raspored prostorija, prijatna atmosfera i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan se nalazi u mirnoj i lepo uređenoj ulici, idealnoj za porodičan život,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Bulevar oslobođenja Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 315.000 €, 78,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu grada, u delu atelje 212, opština Stari grad. Stan je površine 78m2. Vrlo zanimljive i prostrane strukture. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova. Stan je na petom spratu ali bez kosina. Zgrada je starije gradnje ali redovno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 80.000 €, 20,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U ponudi garsonjera kod Vukovog spomenika, Zahumska ulica. Garsonjera je opremljena nameštajem i tehnikom. Ima izlaz na pripadajuće dvorište. Izdavala se kao stan na dan. Razrađen posao. U ponudi i kupovina još jednog apartmana - stana do ovog. Moze se napraviti jedan stan od 40 m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 33,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem. Inverter klima. Poseduje pripadajući podrum. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa malo stanova, sa svojim dvorištem. Zgrada je u fazi pripreme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Beogradska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1968 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 72,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i izuzetno lepo održavan stan na odličnoj lokaciji, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Beograda. Sastoji se od prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, zastalkljene lodje, ostave, kupatila i dve komotne spavaće sobe Stan je dvostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 254)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>